CzechSlovakEnglish
Create a new account

Search a job

41942 jobs found.

Kadeřnice/kadeřník - Říčany, Středočeský kraj
2019-12-03 - salon styl - www.inwork.cz
Informace Kadeřnice/Kadeřník na HPP. Co od vás očekáváme praxi,samostatnost, spolehlivost, kreativnost Co vám nabízíme zajištěnou klientelu, prostor pro odborný růst, příjemný kolektiv. (14000 - 28000 Kč)

Ostraha - Praha
2019-12-03 - PROFESIONAL security agency s.r.o. - www.inwork.cz
Informace Stabilní společnost působící na trhu komerční bezpečnosti hledá pracovníky ostrahy do obchodního centra v Praze. Směnný provoz. Co od vás očekáváme Čistý trestní rejstřík, slušné vystupování, flexibilitu, chuť učit se novým věcem, fyzickou zdatnost Co vám nabízíme... (23000 - 35000 Kč)

řidič - Praha
2019-12-02 - European Technology Solutions (EUROTEQ) s.r.o. - www.inwork.cz
Informace Hledáme nové řidiče, co si chtějí vydělat peníze snadné a rychle. Naši řidiči nemají žádne závazky, dostanou nové auto a telefon s neomezeným tarifem. Všechny náklady na auto hradí firma. Práce je s možností výběru směn a taky vyplácime zálohy do výplaty. S možností...

Pracovník Ostrahy - Praha
2019-12-02 - SWBC - service, a.s. - www.inwork.cz
Informace B.S. přijme uchazeče na pozici Obsluhy kamerového systému. Co od vás očekáváme certifikát odborné způsobilosti (výhodou nikoli podmínkou) bezúhonnost spolehlivost zodpovědnost Co vám nabízíme motivující finanční ohodnocení (fixní mzda + prémie) možnost... (100 - 140 Kč/hod)

Mákáč - Praha
2019-12-02 - Pet Farm Family s.r.o. - www.inwork.cz
Informace HLEDÁ SE MAKAČ DO Pet Farm Family! Hledáme pomoc do naší Pet Farm Family továrničky. Jsme malá, lokální eko firma, která vyrábí plnohodnotné jídlo pro chlupáče. Jsi statný a plný síly? Potřebujeme pomoc s přípravou našich fajnovek. Jsi hlavička a kreativec... (22000 Kč)

iOS developer - Praha 7
2019-12-07 - ByAllMeans - jobstack.it
Jsme digitální studio ByAllMeans, zabýváme se multidisciplinárním designem a vývojem appek pro klienty z Evropy i mimo ni. Na každém z našich projektů se řídíme heslem “Nestačí, aby byl produkt maximálně funkční a jednoduchý k použití, ale aby byla radost ho používat...

Test Analyst - Praha
2019-12-06 - NESS Czech - jobstack.it
Vychytej všechny bugy v interních aplikacích jednoho z našich velkých zákazníků v oblasti financí. Nabízíme ti možnosti pochopit business a technologie až na dřeň – pokud budeš chtít Otestuj tohle dynamické prostředí, nasbírej další zkušenosti, staň se součástí silné...

Zubní instrumentářka / sestra - Praha 6
2019-12-01 - Esthesion s.r.o. - jooble
Do rozšířujícího se týmu moderní ordinace na Praze 6 přijmeme sestřičku / zubní instrumentářku na hlavní pracovní poměr. Nástup možný ihned. Co nabízíme? ~práci v příjemném prostředí moderní ordinace a milém kolektivu ~nadstandardní platové podmínky s možností platového... (35000 Kč)

Kurýr pro rozvoz jídel - Praha
2019-10-19 - Iskan Corporation s.r.o. - jooble
Skvělá flexibilní brigáda s výdělky až 220Kč/h a možností řízení vlastního auta, kola nebo motorky. Udělej si vlastní rozvrh rozvozu a nech si čas pro jinou práci, aktivitu nebo studium. Jsme velká flotila, připoj se k nám a vydělávej už dnes. Co od tebe požadujeme... (140 - 220 Kč/hod)

Specialista na prodlužování řas - Praha
2019-11-10 - ORTUS GROUP - jooble
V novém kosmetickém salonu v Praze 2 hledáme hledáme Specialista na prodlužování řas se zkušenostmi. Platba: 40% z jednoho příjmu. Poskytujeme Vám: reklama na vaše služby, pronájem prostor, veřejné služby, nákup materiálů. Vyžaduje se od vás: doklady o legálním... (500 - 2000 €)

Hosteska - Praha 5
2019-11-26 - Noe's, s.r.o. - www.fajn-brigady.cz
Informace ???? VÝPLATA MOŽNÁ KAŽDÉ PONDĚLÍ V HOTOVOSTI Na promo známé značky cigaret, které bude probíhat v prosinci na trafikách v Praze a středních Čechách hledám nové, reprezentativní a usměvavé hostesky. Náplní práce bude informovat zákazníky o akci, při které... (130 - 150 Kč/hod)

Elektrikář - Praha
2019-12-04 - Pražská teplárenská a.s. - annonce.cz
Nabízíme jisté a trvalé zaměstnání vyučenému elektrikáři v ověřování a kalibraci měřidel ve zkušebně v Praze - Střížkov. Čekají Vás pouze denní pracovní směny, o 30 minut kratší pracovní doba, dovolená o týden delší, 13. mzda na dovolenou a 14. na Vánoce, každý den stravenka...

Pokladní - Praha
2019-12-03 - Countrylife - annonce.cz
Práce v příjemném prostředí moderní samoobslužné restaurace: na Praze 4 (kancelářská budova BB Centrum, Brumlovka) nebo na Praze 2 (areál VFN na Karlově náměstí) . Praha 4. Náplň práce: - obsluha pokladny - práce s hotovostí - doplňování zboží - pomoc při provozních činnostech... (19000 - 20000 Kč)

Účetní - Praha
2019-11-27 - YDEAL s.r.o. - annonce.cz
Odpovědnost za účetnictví menší společnosti - zejména účtování majetku a účtování na hlavní knize. Vedeni týmu 2 účetních (1 v Praze, 1 v Rakousku). Odpovědnost za měsíční a roční závěrky. Odpovědnost za statutární výkazy. Spolupráce na daňových přiznáních. Spolupráce s...

Účetní - Praha
2019-12-04 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.cz
Setkal/a jste se s outsourcingem účetnictví? Zpracovával/a jste kompletní účetní agendu? Rád/a byste se v této oblasti dále vzdělával/a? Co Vás na této pozici čeká? - Kompletní zpracování účetní agendy pro významné klienty - Zpracování faktur a bankovních výpisů ... (35000 - 45000 Kč)

Účetní - Praha 10
2019-11-27 - Alliance Healthcare - profesia.cz
Informace o pracovním místě Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti - měsíční zpracování agendy DPH ČR a SR - účtování majetku společnosti - zpracování měsíčních rekonciliací vybraných účtů - příprava podkladů pro externí a interní audit - účtování samovyměření...

Energetik - Praha
2019-11-26 - OKIN FACILITY, a.s. - profesia.cz
Informace o pracovním místě Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti ENERGETIK Do našeho týmu v Praze hledáme kolegu na pozici Energetika. Co budete mít v OKINu na starosti? Energetické služby MaR systémy Činnosti spojené se správou VTZ Sjednávání...

Job in Czechia | Job in Slovakia | Job in Great Britain | Job in United States

By using the Web sites CYBERETIX s.r.o. You agree that the provision of services, traffic analysis and targeting ads use cookies.

(c) 2006-2019 | CYBERETIX s.r.o.