CzechSlovakEnglish
Create a new account

Síťový architekt - Ostrava
2019-10-04 - Moravskoslezské datové centrum, příspěvková organizace - jobstack.it
Pokud dokážeš vidět věci v souvislostech, využíváš logické myšlení, nebojíš se nových věcí a dokážeš být zodpovědný za hladkou implementaci, pak jsi pro nás ten pravý… Počítej s tím, že tě využijeme na plný úvazek a zároveň i zasvětíme do chodu naší organizace. Co ... (30000 Kč)

6838 jobs found.

Síťový architekt - Ostrava
2019-10-04 - Moravskoslezské datové centrum, příspěvková organizace - jobstack.it
...počátku budeš na vše jen dohlížet a učit se. navrhuješ, projektuješ, konfiguruješ, koordinuješ a dohlížíš nad realizací datových sítí budeš zodpovědný za shromažďování dat, sestavováním zpráv o využití a dostupnosti kapacit a o zabezpečení v datových sítích... (30000 Kč)

Senior Integrační Architekt - Praha 4
2019-05-15 - NOTIX s.r.o. - jobstack.it
...dohled nad realizací jednotlivých řešení integrací Integrační architekt spolupráce na návrhu SW architektury Tvoří technickou......platterny, pravidla a použití integračních technologií pro různé situace Evangelizuje povědomé o integraci napříč společností i projekty...

Hledáme zkušeného softwarového architekta - Praha
2019-09-16 - Apsaz Consulting a.s. - jobstack.it
...vyvíjí jeden z nejdůležitějších interních systémů našeho klienta (velké banky) a pracovat na dalších klíčových projektech? Jako architekt budeš ve své pozici u tvorby návrhu a designu implementace nových požadavků od prvotních fází projektu a budeš spoluzodpovědný za... (80000 - 130000 Kč)

SAP Solutions Architekt - Pardubice
2019-10-08 - Manpower - manpower.cz
...Máš zkušenosti s vývojem v programovacím jazyce ABAB a návrhem softwarového řešení? Chtěl by ses posunout na pozici Solutions Architekta? Pak se přihlaš! Staň se součástí výrobní společnosti, která je dlouhodobě považována za zaměstnavatele roku v regionu ....

Šance pro security architekta! - Brno
2019-07-15 - Apsaz Consulting a.s. - jobstack.it
...Budeš mít na starost IT bezpečnost při návrhu architektury a vývoji. Budeš úzce spolupracovat s adminy, vývojáři, analytiky, architekty a dohlížet na implementaci požadavků z pohledu IT bezpečnosti. Budeš sám identifikovat a hledat možné bezpečnostní rizika a spolupracovat... (100000 - 130000 Kč)

Architekt - Praha
2019-10-08 - Masák & Partner, s.r.o. - hitprace.cz
místo výkonu práce: Gogolova č.p. 228/8, Hradčany, 118 00 Praha 011 kontakt: Barošová Aneta, e-mail: ****@*****.*** Náplň práce: - zpracování stavební části projektové dokumentace všech fází, včetně autorského dozoru - týmová práce pod vedením zkušených kolegů... (15000 - 35000 Kč)

JAVA ARCHITEKT - Praha
2019-10-08 - AC Jobs, s.r.o. - hitprace.cz
Myslíte si, že vývoj v bankovním sektoru je nuda? Omyl! Staňte se součástí průkopnického řešení, kdy pomocí našeho softwaru dokážeme vytvořit jak úplně novu virtuální banku, tak zajistit kompletní work flow tradičních bank. Hledáme zkušenou posilu s technologickým nadhledem... (95000 - 120000 Kč)

Senior Projektant / Architekt - Praha
2019-10-10 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.cz
Máte zkušenosti s vedením projektů a domluvíte se anglicky nebo německy? Máme pozici pro Vás: SENIOR PROJEKTANT / ARCHITEKT Co bude Vaší náplní práce: * vedení projekčního tým a koordinování projektu s ostatními projektanty * projektová příprava bytových, administrativních... (70000 Kč)

Softwarový Architekt - Plzeň
2019-10-08 - EUROSOFTWARE, s.r.o. - hitprace.cz
CO VÁS ČEKÁ? - Návrhy architektury produktů (rozsahem střední a velké) vč. dokumentační činnosti. - Stanete se technologickým leaderem. - Bude třeba dohlížet na rozvoj, průběh i realizaci řešení. - Můžete také příležitostně programovat backend a frontend aplikace. JAK... (50000 Kč)

IT Architekt - Praha
2019-09-28 - Grafton Recruitment - hitprace.cz
...technologiemi? Baví Vás sledovat nové trendy? Tak nepromeškejte tuhle šanci! Právě se otevřela nová příležitost pro zkušeného IT Architekta. Co tahle práce obnáší? - Upřesnění, dokumentace a komunikace architektonických principů - Účast na architektonickém řešení jednotlivých... (90000 - 120000 Kč)

IT analytik/architekt - Praha
2019-10-05 - Státní pokladna Centrum sdílených služeb, s. p. - hitprace.cz
...3. Prvotní kontakt emailem - ****@*****.*** nebo tel.: (***) ***-**** v době 9:00 - 14:00 hodin. Požadavky: Praxe 2 roky na pozici architekta kybernetické bezpečnosti; certifikace a školení: architekt kybernetické bezpečnosti; zkušenost z ostatních oblastí KB výhodou; znalost... (40000 Kč)

Architekt Integrací - Brno
2019-10-02 - CoolPeople - CoolPeople
Pro našeho významného klienta z oblasti energetiky hledáme Architekta Integrací, ideálně se zkušenostmi řešení komplexního projektu v energetice......(verifikace a řízení dopadů do SAP PM) a směrem do provozu ele sítí (koordinace přeznačení v terénu) - integrace na úrovni...

Architekt / architektka - Brno - Brno
2019-09-26 - JOBSYSTEM s.r.o. - dobraprace.cz
• moderní pracovní prostředí ve stabilní firmě s 20-letou tradicí s možností zapojení do pokrokových postupů projektování staveb ve 3D BIM, apod. Místo práce: Brno Termín nástupu: dle dohody V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš ...

Datacenter Engineer/Architekt datových center - Praha
2019-10-10 - Peopledrive - spravnykrok.cz
...infrastrukturními systémy - řešit budete komplexní úlohy při návrhu architektury a implementace systému - pracovat budete s pokročilými síťovými technologiemi (různé typy virtualizací, operačních systémů, platforem serverů, diskových polí, zálohovacích systémů, serverové...

Aplikační/Infrastrukturní architekt (Praha - Čakovice) - Čakovice, Praha
2019-10-10 - Globus ČR, v.o.s. - profesia.cz
...souladu s byznys požadavky - vytváření dokumentace, modelování, kreslení a prezentace Hodil by se nám Aplikační/Infrastrukturní architekt, který bude součástí oddělení Podnikové (Enterprise) Architektury, má praxi na obdobné pozici. Velkou výhodou je široká znalost IT...

PROJEKTANT, STAVEBNÍ INŽENÝR, ARCHITEKT - Opava
2019-10-08 - Ing. arch. David Eliáš - hitprace.cz
KO: David Eliáš, tel.: (***) ***-****, životopis zasílejte na e-mail: ****@*****.***, před schůzkou nejdříve zavolat. Požadujeme: VŠ technického směru, praxe výhodou, nutnost práce v programu ArchiCAD. Náplň práce: návrhy studií, bytových jednotek, rodinných domů, ... (20000 Kč)

SW analytik/architekt (Ref. č.: 7069) - Brno
2019-10-11 - ITjobs, s.r.o. - profesia.cz
...znalosti UNIX/Linux - pokročilý C++ - základy Osobnostní předpoklady a dovednosti - velmi dobrá znalost OS Linux - znalost síťových technologií a návrh síťových protokolů - znalost C++, skriptovacích jazyků, znalost databází - orientace v návrhu frontendu i...

Solution architekt - Mladá Boleslav
2019-07-07 - Hönigsberg & Düvel Datentechnik Czech s.r.o. - hitprace.cz
...Enterprise Architect - Znalosti metodik ITIL, TOGAF - Zkušenost s modelováním v UML a Archimate 2.x, 3.x - Základní znalosti v oblasti sítí (IP, DMZ), HW/OS, VMWare, databází, webových, aplikačních serverů - Základní architektonickou znalost v oblastech SAP, - Oracle,... (50000 - 80000 Kč)

Systémový architekt | 100 000 Kč - Liberec
2019-10-07 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.cz
...Máte zkušenosti s vedením týmu lidí? A co třeba návrh architektury systému? Dokážete to? Pokud ano, jste náš člověk! SYSTÉMOVÝ ARCHITEKT Náplň práce: * Vedení vývoje, komunikačních protokolů a validačních postupů pro řídící jednotku a periferie * Budování týmu... (80000 - 100000 Kč)

SW Architekt/ka - Stavebnictví - Praha
2019-10-08 - Česká spořitelna, a.s. - hitprace.cz
Máte chuť: vyhodnocovat, identifikovat a komunikovat potřeby stakeholderů na jednotlivá SW řešení diskutovat a navrhovat vhodnou architekturu pro jednotlivá SW řešení a to z pohledu efektivity vývoje, integrace jednotlivých řešení, bezpečnosti a stability zlepšovat...

Job in Czechia | Job in Slovakia | Job in Great Britain | Job in United States

By using the Web sites CYBERETIX s.r.o. You agree that the provision of services, traffic analysis and targeting ads use cookies.

(c) 2006-2019 | CYBERETIX s.r.o.