CzechSlovakEnglish
Create a new account

Nákupčí - Liberec
2019-10-07 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.cz
Máte zkušenosti z oddělení nákupu a chcete se v něm dále realizovat? Umíte identifikovat a vybrat správné dodavatele, odhadnout náklady a reportovat výsledky? Pak nám pošlete svůj životopis! Hledáme kolegu či kolegyni na pozici NÁKUPČÍ. Náplň práce: * Stabilizace... (35000 - 45000 Kč)

4236 jobs found.

Nákupčí - Žďár nad Sázavou
2019-10-09 - Manpower - manpower.cz
...Pro nadnárodní společnost hledáme uchazeče/uchazečky na pozici Nákupčí Využijte příležitost pracovat v moderní společnosti se zdravou firemní kulturou a hlavně – mimo obor automotive! POPIS POZICE - zajišťování operativního nákupu a logistiky od svěřených dodavatelů...

Specialista nákupu - Liberecký kraj
2019-10-07 - Manpower - manpower.cz
...komunikatiní typ a chcete za sebou vidět výsledek Vaší práce? Umíte anglicky či německy na dobré komunikační úrovni? Máte zkušenost z oblasti nákupu či logistiky? Napište nám! Hlavní náplní Vaší práce bude nalézt nejvhodnějšího dodavatele k získání zboží v dobré kvalitě, za...

Referent/ka nákupu - Nákupčí - Český Těšín
2019-10-09 - Manpower - manpower.cz
...Baví Tě oblast nákupu a máš výborné komunikační dovednosti? Rozumíš si s nástroji MS Office? Máš komunikativní znalost AJ či NJ a rozumíš polsky? Pokud ano, tak pro Tebe máme skvělou příležitost! POPIS POZICE Pracovní náplň: - komunikace s dodavateli - zajišťování...

Nákupčí - Liberec
2019-10-15 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.cz
Máte zkušenosti z oddělení nákupu a chcete se v něm dále realizovat? Umíte identifikovat a vybrat správné dodavatele, odhadnout náklady a reportovat výsledky? Pak nám pošlete svůj životopis! Hledáme kolegu či kolegyni na pozici NÁKUPČÍ. Náplň práce: * Stabilizace... (35000 - 45000 Kč)

Nákupčí - okres Tábor
2019-10-15 - ADECCO spol.s r.o. - profesia.cz
...Informace o pracovním místě Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti - řízení jednotlivých kategorií nakupovaných surovin a zboží - sledování rizik, která ovlivňují trh s komoditami - vyhledávání nových dodavatelů, udržování vztahů se stávajícími dodavateli...

NÁKUPČÍ/ KRUPKA - Ústí nad Labem
2019-10-07 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.cz
Láká Vás automotive oblast a máte předchozí zkušenosti s nákupem z výrobní společnosti? V tom případě je tato pracovní příležitost přímo pro Vás! Náplň práce: * vyhodnocování a výběr nových dodavatelů (zejména výrobního materiálu) * hodnocení stávajících dodavatelů...

Nákupčí s němčinou - Liberec
2019-10-14 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.cz
Pyšníte se luxusní znalostí němčiny? K tomu víte, jak procesně funguje oblast nákupu ve výrobních společnostech, ať už v přímé nebo nepřímé zkušenosti? Pak čtěte! Nákupčí s němčinou bude: * realizovat nákup podle interního systému * spravovat proces schvalování...

STRATEGICKÝ NÁKUPČÍ - Olomouc
2019-10-09 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.cz
...vyjednávání obchodních podmínek a jejich průběžná analýza, koncipování a uzavírání mezinárodních obchodních smluv - spolupráce na nákupní strategii firmy. - analýza a návrhy materiálových a technologických inovací, práce v týmu pro vývoj nových projektů Requirements:... (40000 - 50000 Kč)

Nákupčí - Plzeň
2019-10-08 - MAXIHIT Plzeň s. r. o. - hitprace.cz
Požadavky: VŠ vzdělání podmínkou! ekonomický směr - výhodou. Znalost vietnamského jazyka nutností na úrovni rodilý mluvčí - jednání a obchodní komunikace s dodavateli ve vietnamském jazyce. Služební cesty po EU (HU, PL, IT) (20000 Kč)

* NÁKUPČÍ - Žďár nad Sázavou
2019-10-08 - ADOZ, s.r.o. - hitprace.cz
Náplň práce: - nákup svěřených komodit(poptávání, objednávání/příjem/převod), - skladové hospodářství ve svěřené oblasti, - komunikace se zahraničními a tuzemskými dodavateli, - spolupráce se sklady jednotlivých provozoven, - kompletní evidence v informačním systému, -... (25000 - 30000 Kč)

PRACOVNÍK/CE NÁKUPU - Ostrov
2019-10-08 - Lindner Türen - Fassaden s.r.o. - hitprace.cz
Kontakt: Kalčíková Soňa, tel.: (***) ***-****, e-mail: ****@*****.*** Praxe v oblasti nákupu výhodou Znalost německého jazyka nutná Zkušenosti s programem MS Office , SAP Nabízíme: stravenky v hodnotě 110,- Kč, 5 týdenní dovolená, příspěvky na dovolenou... (22000 - 28000 Kč)

Nákupčí - Jihočeský kraj
2019-10-09 - Future Recruitment s.r.o. - annonce.cz
Samostatné nákupní činnosti pro potřeby výrobní společnosti. Poptávky a vyhodnocování nabídek. Jednání s novými i stávajícími dodavateli. Sjednávání dodacích podmínek a rámcových smluv. Technické zhodnocení nabídek ve spolupráci s vývojem a výrobou. Nabízíme: Zajímavou...

STRATEGICKÝ NÁKUPČÍ - Ostrava
2019-10-03 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.cz
...společnosti s fajn firemní kulturou! Náplň práce: * cenová vyjednávání s dodavateli * účast na nových projektech * nastavení nákupní strategie * spolupráce s výrobními závody v zahraničí * reporting Requirements: *SŠ/VŠ vzdělání * zkušenosti v automotive s nákupem... (45000 - 50000 Kč)

Nákupčí - Praha
2019-10-08 - Edge world, s.r.o. - hitprace.cz
...Pohovory pouze po předchozí domluvě ****@*****.*** Životopisy prosím zasílejte také na uvedený email. Jedná se o zajišťování nákupu a dovozu z Číny, komunikace s dodavateli z ČLR, kontrola vzorků, vyhledávání nových dodavatelů, pomoc se základní administrativou... (20000 Kč)

Nákupčí - Hodonín
2019-09-27 - PURETA s.r.o. - profesia.cz
...Informace o pracovním místě Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti Zajišťovat nákup materiálu, surovin, zboží. Komunikace s dodavateli. Podílet se na sjednávání kupních smluv, provádět poptávková řízení, vyhodnocovat nabídky, zpracovávat podklady pro plán nákupu... (25000 Kč)

nákupčí - Opava
2019-10-08 - MSA, a.s. - hitprace.cz
...dovolené navíc • Pružná pracovní doba • Příspěvek na stravování • Příležitost k dalšímu profesnímu růstu Náplň práce: • Samostatné vedení nákupní agendy • Komunikace s dodavateli, příprava podkladů pro smluvní dokumentaci • Sledování cen a sortimentu konkurence, snaha o... (28000 Kč)

Nákupčí - Praha
2019-10-08 - FARAH FOOD s.r.o. - hitprace.cz
místo výkonu: Praha kontakt: Bessisso Shedid, e-mail: ****@*****.*** Jazyky AJ, FR, NJ, arabština, znalost sortimentu a dovozu orientálních potravin do ČR , (13350 - 15500 Kč)

Nákupčí - Kněžpole, Zlínský kraj
2019-10-08 - EURO VÝTAHY s.r.o. - hitprace.cz
Objednávání materiálu pro stroj. výrobu, komunikace a vyjednávání s dodavateli komodit vč. jednání o cenách, sledování a organizace dodávek, práce s infor. systémem Helios, vyřizování reklamace k dodavatelům, příjem a výdej zboží na sklad, výběr a hodnocení dodavatelů, ... (20000 - 27000 Kč)

Nákupčí - Rychnov nad Kněžnou, Královéhradecký kraj
2019-10-08 - ASSA ABLOY Czech & Slovakia s.r.o. - hitprace.cz
Co u nás budete dělat? - denně zajišťovat nákupní potřeby a vystavovat objednávky - objednávat a koordinovat dopravu materiálu/komponent - řešit problémy s dodavateli - pozdní dodání, náhrady - optimalizovat a snižovat skladové zásoby - likvidovat došlé dokumenty - faktury... (25000 Kč)

Job in Czechia | Job in Slovakia | Job in Great Britain | Job in United States

By using the Web sites CYBERETIX s.r.o. You agree that the provision of services, traffic analysis and targeting ads use cookies.

(c) 2006-2019 | CYBERETIX s.r.o.