Hledat práci

Nalezeno 1649 pracovních pozic.
Vedoucí směny, Tachov - Tachov, Plzeňský kraj
2023-12-07 - Česká pošta, s.p. - inwork.cz
Vedoucí směny, Tachov Informace o pracovním místě Hledáme nového vedoucího směny, který společně s vedoucím odd. přepážek zajišťuje celkový chod oddělení od příjmu a výdeje zásilek, příjmu poukázek, přes prodej losů a pohledů i dalších produktů. Pokud máte za sebou...

Vedoucí provozu (maloobchod) - Tachov, Plzeňský kraj
2023-12-06 - Manpower - inwork.cz
Vedoucí provozu (maloobchod) Informace o pracovním místě Máte předchozí zkušenosti s vedením lidí v oblasti obchodu nebo služeb? Máte obchodního ducha a hledáte práci s flexibilní pracovní dobou?  Pokud hledáte novou příležitost pro Vás, pošlete nám svůj životopis...

Plánovač kvality - Tachov, Plzeňský kraj
2023-11-24 - Manpower - manpower.cz
Pro výrobní společnost hledáme kandidáty na pozici Plánovač kvality, který bude zodpovědný především za plánování kvalitativních požadavků, zavádění nových výrobků do výroby a dodržování norem kvality. POPIS POZICE komunikace se zákazníkem  plánování požadavků na... (45000 - 60000 Kč)

Inženýr kvality - Bor, Plzeňský kraj
2023-12-02 - Grafton Recruitment s.r.o. - jenprace.cz
Pohybujete se v oddělení kvality? Máte výborný přístup k zákazníkům a domluvíte se anglicky? Představíme Vám výborně hodnocenou a oceňovanou společnost. Pošlete nám Váš životopis. Vaší náplní práce na pozici inženýra kvality bude: zajistit implementaci a chod systému... (65000 Kč)

Úklidové práce Ostrov u Stříbra odpolední - Tachov, Plzeňský kraj
2023-12-04 - HLS SECURITY AGENCY s.r.o. - inwork.cz
Informace o pracovním místě Přijmeme schopnou a spolehlivou pracovnici na úklidové práce do administrativy, toalety, jídelna. Pracovní doba 16-22. Nástup ihned, dlouhodobá spolupráce. Požadujeme čistý trestní rejstřík, spolehlivost, samostatnost na svěřeném úseku... (110 Kč/hod)

Junior/Senior finanční účetní - Tachov, Plzeňský kraj
2023-12-04 - Manpower - inwork.cz
Junior/Senior finanční účetní Informace o pracovním místě Nově hledáme posilu do týmu účetních. Pokud hledáš novou pracovní příležitost a máš zkušenosti, pošli nám svůj životopis. • podpora finančního oddělení • kontrola účetních dokladů • správa pohledávek...

Strojní konstruktér ve vývojovém centru - Tachov, Plzeňský kraj
2023-12-04 - Manpower - inwork.cz
Strojní konstruktér ve vývojovém centru Informace o pracovním místě Hledáte práci v okolí Tachova? Máte předchozí zkušenost s konstrukcí dílů v 3D programech a angličtinu nebo němčinu pro běžnou komunikaci se zahraničními kolegy?  Pokud hledáte zaměstnání s příjemným...

Skladník | prémie ke mzdě - Bor, Plzeňský kraj
2023-11-27 - Manpower - manpower.cz
Pro výrobní společnost hledáme kandidáty na pozici skladníka. Pokud máte zkušenost z obdobné pozice a hledáte novou pracovní příležitost, díky které získáte spoustu nových zkušeností, neváhejte nám zaslat váš životopis. Nástup možný ihned. POPIS POZICE Nakládka... (32000 - 45000 Kč)

Bezpečnostní pracovník/ice Ostrov u Stříbra - Tachov, Plzeňský kraj
2023-11-28 - HLS SECURITY AGENCY s.r.o. - inwork.cz
Informace o pracovním místě Hledáme pracovníky na pozice Bezpečnostní pracovník/ice pro lokalitu Ostrov u Stříbra. Nabízíme práci na 12 hod., denní a noční služby. Náplň práce je obsluha vjezdové vrátnice, včetně kontroly objektů, obsluha kamerového systému. Nástup... (106 Kč/hod)

Specialista logistiky (m/ž) - Tachov, Plzeňský kraj
2023-12-05 - SULCO Automotive Group, s.r.o. - jenprace.cz
O nás Máte již za sebou nějakou zkušenost zlogistiky vprůmyslovém odvětví? Domluvíte se i vAJ a rozumíte si sExcelem? Ve výrobním závodu u Tachova, nám to šlape jak švýcarské hodinky 😊 Přidejte se knám! Vaše náplň práce: zajištění požadovaného materiálu... (55000 - 70000 Kč)

Operátor/ka skladu (A7298) - Tachov, Plzeňský kraj
2023-12-05 - HOFMANN WIZARD s.r.o. - jenprace.cz
Popis DOPRAVA ZE STŘÍBRA ZAJIŠTĚNA! Hledáme spolehlivé operátory skladu. Budete zodpovědní za příjem zboží, uskladnění a vydávání objednávek. Vhodné zkušenosti jsou výhodou, ale není to nutné. Pokud jste ochotní se učit a pracovat jako součást týmu, rádi Vás uvítáme... (25168 - 30700 Kč)

Pracovník přepážky střídač, Tachovsko - Tachov, Plzeňský kraj
2023-12-04 - Česká pošta, s.p. - jenprace.cz
Proč pracovat u nás? Pobočka pošty je stále pro mnoho lidí neodmyslitelným spojením se světem. Hledáme k sobě parťáka, který pomůže lidem odeslat poštu a balíčky, vyplácet poukázky nebo důchody a nabídne jim naše služby. Nováčky naučíme vše, co k práci potřebují. ...

Obalový Technik - Specialista - Bor, Plzeňský kraj
2023-12-02 - Grafton Recruitment s.r.o. - jenprace.cz
Rád hledáš nová řešení, máš zkušenosti v logistice a domluvíš se anglicky či německy ? Hledáme k nám do týmu OBALOVÉHO TECHNIKA – SPECIALISTU. Zajištění činností spojených s koordinací toku obalů Zajišťovat objednávky a dodávky obalů od dodavatele Koordinace... (45000 Kč)

LOGISTICKÝ SPECIALISTA s AJ - Tachov, Plzeňský kraj
2023-12-02 - Grafton Recruitment s.r.o. - jenprace.cz
Máte zkušenosti v oblasti logistiky? Baví Vás komunikace s dodavateli,zákazníky ? Umíte anglicky ? Pak nám reagujte na pozici Logistiký specialista :-) Zajišťuje včasnost dodávek pro zákazníky, včasné zprostředkování, dostupnost materiálu Udržuje rovnováhu dostupného... (55000 Kč)

Logistický Specialista / Tachovsko - Bor, Plzeňský kraj
2023-12-02 - Grafton Recruitment s.r.o. - jenprace.cz
Máte zkušenosti v oblasti logistiky? Baví Vás komunikace s dodavateli,zákazníky ? Umíte anglicky či německy ? Pak nám reagujte na pozici Logistiký specialista :-) Zajišťuje včasnost dodávek pro zákazníky, včasné zprostředkování, dostupnost materiálu Udržuje rovnováhu... (45000 Kč)

INŽENÝR KVALITY - Tachovsko - Bor, Plzeňský kraj
2023-12-02 - Grafton Recruitment s.r.o. - jenprace.cz
Taje v oblasti kvality Vás lákají? APQP, PPAP, FMEA a podobné zkratky Vám řeknou víc než tisíc slov? Tak to budete naším INŽENÝREM KVALITY. Vaší pracovní náplní bude: zajišťování projektů v rámci sériové kvality řízení zákaznických reklamací – detailní analýza... (60000 Kč)

SPECIALISTA LOGISTIKY s AJ - Bor, Plzeňský kraj
2023-12-02 - Grafton Recruitment s.r.o. - jenprace.cz
zajištění požadovaného materiálu ve správný čas, na správné místo a v požadovaném množství komunikaci s dopravci, zákazníky, dodavateli a centrálou společnosti (objednávky, dodávky, kvalitativní řízení) kontrolu správnosti faktur a další související činnosti správu... (75000 Kč)

Údržbář | jedna směna - Bor, Plzeňský kraj
2023-12-04 - ManpowerGroup s.r.o. - jenprace.cz
Pro výrobní společnost hledáme kandidáty na pozici údržbáře. Pokud máte zkušenost z obdobné pozice a hledáte novou pracovní příležitost, díky které získáte spoustu nových zkušeností, neváhejte nám zaslat váš životopis. Nástup možný ihned. Popis pozice: Oprava...

Elektromechanik strojů a zařízení (m/ž) - Tachov, Plzeňský kraj
2023-12-04 - SULCO Automotive Group, s.r.o. - jenprace.cz
O nás Máte již nějakou zkušenost sdiagnostikou a provozem strojů a zařízení ve výrobním závodě? Do automotive výroby u Tachova, přijmeme parťáka do týmu. Šlape nám to tu, jak švýcarské hodinky, přidejte se knám! Vaše náplň práce: vyhledávání a identifikace... (43000 - 50000 Kč)

Mechanik v technickém servisu - Bor, Plzeňský kraj
2023-12-04 - SUSPA CZ s.r.o. - jenprace.cz
O nás Společnost Suspa CZ s.r.o. je špičkou ve svém oboru . Zabývá se výrobou plynových pružin a tlumičů, ve které čerpá z více než 20 let zkušeností. Suspa je součástí mezinárodní skupiny s hlavním sídlem v Německu a se svými 250 zaměstnanci patří mezi významné zaměstnavatele... (35000 - 45000 Kč)

Mechanik/ Údržbář (m/ž) - Tachov, Plzeňský kraj
2023-12-04 - SULCO Automotive Group, s.r.o. - jenprace.cz
O nás Ve výrobním závodu vBoru u Tachova, jsme na minutu přesní a denně vyrobíme až 1200 car setů pro automobily světových značek. Do svého týmu, hledáme schopného a fajn kolegu, s praxí ve výrobní společnosti a ideálně se svářečským průkazem. Přidejte se knám... (45000 - 55000 Kč)

Plánovač výroby - Tachov, Plzeňský kraj
2023-12-04 - ManpowerGroup s.r.o. - jenprace.cz
Pro výrobní společnost hledáme vhodné kandidáty na pozici Plánovač výroby. Popis pozice: plánování výrobních zakázek  sledování plnění výrobního plánu  plánování materiálových vstupů do výroby  kontrola obsazenosti strojů vedení skladové evidence vstupního...

Technická příprava výroby AV - Bor, Plzeňský kraj
2023-12-04 - SUSPA CZ s.r.o. - jenprace.cz
O nás Společnost Suspa CZ s.r.o. je špičkou ve svém oboru . Zabývá se výrobou plynových pružin a tlumičů, ve které čerpá z více než 20 let zkušeností. Suspa je součástí mezinárodní skupiny s hlavním sídlem v Německu a se svými 250 zaměstnanci patří mezi významné zaměstnavatele... (50000 Kč)

Specialista Kvality - Zákaznický Servis - Bor, Plzeňský kraj
2023-12-02 - Grafton Recruitment s.r.o. - jenprace.cz
Vaší pracovní náplní bude: Zajišťovat realizaci projektů v rámci sériové kvality Budete proaktivně komunikovat se svěřeným zákazníkem Budete operativně řešit zajištění požadavků na výrobek a na proces výroby v oblasti kvality Budete řešit zákaznické reklamace... (75000 Kč)

Sociální pracovník / pracovnice pro CPIC - Tachov - Tachov, Plzeňský kraj
2023-12-08 - Správa uprchlických zařízení Ministerstva vnitra - jenprace.cz
O nás Centra na podporu integrace cizinců (CPIC) byla založena v roce 2009 Správou uprchlických zařízení Ministerstva vnitra a aktuálně nás najdete už na 14 místech v 10 krajích. V našich Centrech se zabýváme, jak i z našeho názvu vyplývá, dlouhodobou podporou integrace...

Koordinátor/ka pro CPIC - Tachov - Tachov, Plzeňský kraj
2023-12-08 - Správa uprchlických zařízení Ministerstva vnitra - jenprace.cz
O nás Centra na podporu integrace cizinců (CPIC) byla založena v roce 2009 Správou uprchlických zařízení Ministerstva vnitra a aktuálně nás najdete už na 14 místech v 10 krajích. V našich Centrech se zabýváme, jak i z našeho názvu vyplývá, dlouhodobou podporou integrace...

Směnárník - Tesco Mariánské Lázně - Mariánské Lázně, Karlovarský kraj
2023-12-07 - FORTISSIMO, spol. s r.o. - jenprace.cz
O nás Jsme zavedenou českou společností s praxí v oboru směnárenství od roku 1996. Provozujeme 14 pracovišť, kde poskytujeme směnárenské a platební služby na základě licence ČNB. Náplň práce: Nákup a prodej cizí měny Placení složenek –SLOŽENKÁRNA ... (32000 - 36000 Kč)

Pracovník/ce ostrahy - vhodné pro ID/OZP - Tachov, Plzeňský kraj
2023-12-04 - SOLID SECURITY s.r.o. - flek.cz
• Fyzická ostraha. • Pochůzková činnost. • Administrativní práce. • Kontrola vozidel a zaměstnanců. • Nepřetržitý provoz. • Vhodné i pro osoby zdravotně znevýhodněné. Požadujeme: • Čistý trestní rejstřík. • Osvědčení o profesní kvalifikaci (strážný), zkoušku je možné...

Operátor/ka výroby se dřevem (A2016) - Tachov, Plzeňský kraj
2023-11-29 - Hofmann Wizard s.r.o. - flek.cz
Hledáme spolehlivého a zkušeného operátora výroby kancelářského nábytku. Nabízíme stabilní pracovní prostředí a možnost profesního růstu. Pro více informací nás kontaktujte na uvedeném telefonním čísle nebo zašlete své životopis na e-mailovou adresu. Těšíme se na vaše odpovědi... (24700 Kč)

Brigáda: Poštovní doručovatel, Tachov - Tachov, Plzeňský kraj
2023-11-29 - Česká pošta, s.p. - flek.cz
Právě teď se můžete stát velmi důležitou součástí celého řetězce a zařídit dobrý konec všech doručovaných příběhů. ✉️ Naši motorizovaní a pěší doručovatelé mají krásné poslání, pevnou pracovní dobu - pouze ranní směny a volné víkendy a svátky. Mají tak dostatek času na ...

Město


Pracovní pozicePoužíváním webů společnosti CYBERETIX s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.

(c) 2006-2021 | CYBERETIX s.r.o.