Hledat práci

Nalezeno 2047 pracovních pozic.

ELEKTROMONTÉR - Lomnice nad Popelkou, Liberecký kraj
2021-01-20 - RYDVAL - ELEKTRO s.r.o. - personalka.cz
HLEDÁME DO NAŠEHO KOLEKTIVU KOLEGU, KTERÝ JE SCHOPEN KOLEKTIVNÍ PRÁCE, JE ZODPOVĚDNÝ A SPOLEHLIVÝ. Požadavky Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen) Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - pracovník znalý dle §5 vyhl. 50/78 Sb. Řidičský průkaz Benebfity ... (25000 - 35000 Kč)

Tiskař - Hostinné, Královéhradecký kraj
2021-01-20 - Randstad HR Solutions s.r.o. - dobraprace.cz
Máte zkušenosti s ofsetovým tiskem? Nevadí vám práce ve směnném režimu? V tom případě hledáme právě vás! Pro našeho klienta, stabilní rodinnou společnost, hledáme nového kolegu (m/ž). A co vás na pozici čeká? - obsluha tiskového stroje (nastavení/ seřízení) - kontrola...

Pokojská - Špindlerův Mlýn, Královéhradecký kraj
2021-01-14 - OREA HOTELS s.r.o. - hitprace.cz
POKOJSKÁ - pečlivost, ochota pracovat a učit se (18000 Kč)

Řezníci - Tanvald, Liberecký kraj
2021-01-14 - František Berka - hitprace.cz
Možnost zkráceného úvazku. Kontakt: e-mailem telefonicky od 6:00 do 20:00 hodin (30000 - 40000 Kč)

Kuchaři - Desná, Liberecký kraj
2021-01-14 - Antonie Hotels s.r.o. - hitprace.cz
Požadujeme: Řidičský průkaz sk. B výhodou, praxe vítána a čerstvě vyučené zaučíme. Nabízíme: Ubytování a celodenní stravování. Kontakt: E-mailem nebo telefonicky od 9:00 do 18:00. (30000 Kč)

2021-01-14 - ATLANTIS MARSHAL, a.s. - hitprace.cz
Praxe v oboru 3 roky. Kontakt: osobně na adrese Hodkovická 52/52, Liberec PO, ST od 8.00 - 12.00 hodin e-mailem (18000 - 25000 Kč)

Zedníci - Velké Hamry, Liberecký kraj
2021-01-14 - SIZ s.r.o. - hitprace.cz
Kontakt: osobně na adrese místa výkonu práce nebo telefonicky (20000 - 25000 Kč)

Tiskaři - Turnov, Liberecký kraj
2021-01-14 - U N I P R E S S spol. s r.o. - hitprace.cz
znalost problematiky archového ofsetového tisku, color managementu, praxe tisku na archovém ofsetovém stroji ve formátu B2 a B1 kontakt: e-mailem, telefonicky (26000 Kč)

RECEPČNÍ - Harrachov, Liberecký kraj
2021-01-14 - CZECH HOTELS & RESORTS, s.r.o. - hitprace.cz
možnost ubytování kontakt: e-mailem, telefonicky (20000 - 25000 Kč)

ZEDNÍK - Semily, Liberecký kraj
2021-01-14 - BORYK v.o.s. - hitprace.cz
místo výkonu práce: stavby v okrese Semily kontakt: e-mailem: ****@*****.*** osobně: úterý 9-10 hod, Benešovská 267 (19320 Kč)

POKOJSKÁ - Harrachov, Liberecký kraj
pečlivost, ochota pracovat a učit se kontakt: e-mailem (16000 Kč)

Optometrista - Tanvald, Liberecký kraj
2021-01-14 - ČESKÁ OČNÍ OPTIKA HOLDING a.s. - hitprace.cz
Náplň práce (30000 Kč)

2021-01-14 - MBQ s.r.o. - hitprace.cz
místo výkonu práce Semily + služební cesty po Libereckém a Středočeském kraji kontakt: osobně: Semily, Nádražní 24 telefonicky od 8.00 do 15.00 hod., (17800 - 25000 Kč)

TRUHLÁŘ - Lomnice nad Popelkou, Liberecký kraj
2021-01-14 - VŮNĚ DŘEVA s.r.o. - hitprace.cz
Požadujeme samostatnost a schopnost orientace ve výrobě. Úkolová mzda stravenky, pružná pracovní doba Kontakt: e-mailem (16280 - 30000 Kč)

ŘIDIČ - Turnov, Liberecký kraj
2021-01-14 - Jana Dvořáková - hitprace.cz
rozvoz piva řidič. průkaz sk. C + E, profesní průkaz, kartu řidiče deputátní pivo, příspěvek na dopravu kontakt: telefonicky, e-mailem: ****@*****.*** (25000 - 35000 Kč)

podmínkou není vyučení v oboru, ale praxe, předem nutný tel. kontakt, ( 3.poschodí Komerční banky v Semilech), místo výkonu práce: Semily + služební cesty po Libereckém a Středočeském kraji (17800 - 25000 Kč)

Kuchaři - Smržovka, Liberecký kraj
2021-01-14 - Artemis NET s.r.o. - hitprace.cz
- stravování zdarma - svoz z Jablonce nad Nisou - kontakt e-mailem nebo telefonicky od 8:00 do 19:00 hodin (25000 - 35000 Kč)

Pokojská - Pec pod Sněžkou, Královéhradecký kraj
2021-01-14 - Dřevo complet, s.r.o. - hitprace.cz
POKOJSKÁ , ÚKLIDOVÉ SLUŽBY Ubytování a strava zajištěna (16100 Kč)

POKOJSKÁ - Rokytnice nad Jizerou, Liberecký kraj
2021-01-14 - Štumpovka a Dvoračky s.r.o. - hitprace.cz
stravování, ubytování kontakt: e-mailem, (16100 Kč)

Barman - barmanka - Špindlerův Mlýn, Královéhradecký kraj
BARMAN - BARMANKA - praxe vítána, základní znalost AJ / NJ výhodou, nabízíme výkonnostní odměny + 13.plat (23000 Kč)

Město

Pracovní pozice

(c) 2006-2020 | CYBERETIX s.r.o.