Hledat práci

Nalezeno 6872 pracovních pozic.

METROLOG - Karviná
2021-01-21 - Grafton Recruitment - hitprace.cz
POPIS POZICE:Hledáme zkušeného

Kadeřníci - Karviná
2021-01-14 - Ilona Jančarová - hitprace.cz
Dámské i pánské kadeřnictví. Možno i po rekvalifikaci. Způsob kontaktu: telefonicky. (106 Kč/hod)

kuchaři - Karviná
2021-01-14 - Andrej Kosť - hitprace.cz
Způsob kontaktu: předem telefonicky od 9.00 hod. do 15.00 hod. (8900 Kč)

Kuchaři - Karviná
2021-01-14 - Lázně Darkov, a.s. - hitprace.cz
Náplň práce - Samostatná příprava hotových jídel i minutkové kuchyně - Příprava jídel pro společenské akce (rauty apod.) Požadavky: - Vyučení v oboru - Praxe v oboru (nutná) - Zdravotní průkaz pracovníka v potravinářství (nutný) - Samostatnost - Týmovou spolupráci Pracovní... (21000 - 24000 Kč)

Klempíři - Karviná
2021-01-14 - Heimstaden Czech Services s.r.o. - hitprace.cz
Způsob kontaktu: předem telefonicky domluvit schůzku (po-pá 8:00-14:00 hodin) a zasílat životopisy na email. (21360 Kč)

zedníci - Karviná
2021-01-14 - Družstvo Venturer - hitprace.cz
doprava zajištěná Způsob kontakru: předem telefonicky dohodnout schůzku (25000 Kč)

2021-01-14 - PRVNÍ FRYŠTÁTSKÁ s.r.o. - hitprace.cz
požadavky: kuchař s praxí v české i moderní kuchyni do náročného provozu Po zapracování možnost hlavního pracovního poměru pouze pro uchazeče s praxí české i moderní kuchyně do náročného provozu. Způsob kontaktu: předem telefonicky dohodnout schůzku (30000 Kč)

2021-01-14 - Restaurace BARON s.r.o. - hitprace.cz
Minutová kuchyně, výdej hotových jídel. Způsob kontaktu: osobně v dopoledních hodinách. (20000 Kč)

2021-01-14 - Leona Parwová - hitprace.cz
Jednoduchá kuchyně, spíše pizza Způsob kontaktu: osobně v dopoledních hodinách. (20000 Kč)

klempíři - Karviná
požadujeme praxi na obdobné pozici alespoň půl roku. Předem volat Po-Pá 8-14 hod. na tel. (***) ***-**** a domluvit si schůzku, příp. pište na e-mail: ****@*****.***. (17800 Kč)

2021-01-14 - Ristorispetto s.r.o. - hitprace.cz
požadavky: znalost zednických prací, manuální zručnost, samostatnost, možno i nevyučení s praxí v řemeslných činnostech; Způsob kontaktu: osobně před 7:00 hodinou ranní každý všední den, telefonicky. (100 Kč/hod)

malíři - Karviná
2021-01-14 - Mekem.cz, s.r.o. - hitprace.cz
Způsob kontaktu: pouze telefonicky nebo e-mailem (19000 - 29000 Kč)

účetní - Karviná
2021-01-14 - JAZL,spol.s r.o. - hitprace.cz
pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou, praxe v účetníctví minimálně 3 roky Požadavky: - střední škola ekonomického směru, vysoká škola výhodou - znalost podvojného účetníctví, daňové evidence, daň z přidané hodnoty, kontrolní hlášení,... (15000 - 20000 Kč)

horníci - Karviná
2021-01-09 - POLCARBO spol. s r.o. - hitprace.cz
pracoviště: Důlní provozy OKD a.s. Dobrý zdravotní stav, práce související s těžbou uhlí, ražení důlních děl a údržba. (22000 - 24000 Kč)

Horníci - Karviná
2021-01-09 - CZ BASTAV s.r.o. - hitprace.cz
Pracoviště doly OKD Požadavky: dobrý zdravotní stav, dobrá pracovní morálka; KONTAKT: nejdříve telefonicky nebo e-mailem dohodnout schůzku. PO - ČT od 6.00 hod. do 18.00 hod. (20000 - 25000 Kč)

2021-01-09 - Slezská důlní díla a.s. - hitprace.cz
pracoviště: Doly OKD a.s. horníci-raziči Praxe není podmínkou, firma zaškolí na pracovištích, zajistí kvalifikační kurzy; Způsob kontaktu: předem telefonicky dohodnout schůzku (28000 - 30000 Kč)

elektrikáři - Karviná
Práce vhodná i pro vyřazené horníky Předpokladem je vyučení v elektrotechnickém oboru. vyhl. 50/78 Sb. pouze výhoda, možno dodělat; KONTAKT: předem telefonicky od 6.00 hod. do 14.00 hod. nebo e-mailem (17000 - 26000 Kč)

pokrývači - Karviná
2021-01-09 - Ladislav Zsemle - hitprace.cz
pracoviště: stavby Karviná, Ostrava; mzda: úkolová KONTAKT: pouze telefonicky (87 - 120 Kč/hod)

2021-01-09 - Tung Do Thanh - hitprace.cz
praxe: 3 roky; požadavky: znalost receptů asijské kuchyně; KONTAKT: osobně na provozovně od 9.00 hod. do 21.00 hod.; (14600 Kč)

Jeřábník \ - Karviná
2021-01-22 - VOJMAR s.r.o. - hitprace.cz
Nabídka: - smlouva na HPP - 13. + 14. plat - možnost závodního stravování - možnost čerpání záloh Požadavky: - jeřábnický průkaz - třída (20000 - 22000 Kč)

Město

Pracovní pozice

(c) 2006-2020 | CYBERETIX s.r.o.