Hledat práci

Nalezeno 5068 pracovních pozic.

Dokončovací práce na 1 směnu - Kunovice, okres Uherské Hradiště, Zlínský kraj
2020-10-15 - Pro-Temp spol. s r.o. - flek.cz
Jedná se o dokončovací práce a opravy - začištění, broušení, tmelení, vrtání - v případě zájmu nutno vidět výrobu Požadujeme: znalost výkresů výhodou, ne podmínkou Chuť se učit, Pečlivost - počet míst - 3 Nabízíme: Příplatky za práci přesčas 40 % Ostatní příplatky dle...

Obráběč na CNC strojích - Kunovice, okres Uherské Hradiště, Zlínský kraj
2020-10-19 - AG.WORK s.r.o. - jenprace.cz
Obráběče na CNC strojích hledáme pro spol. KOVOKON Popovice s.r.o., místo Kunovice. Jedná se o širokou škálu obrábění na CNC strojích, frézování, broušení, vrtání. Obráběné materiály např. šedá a tvárná litina, hliník, ocel a nerez. Práce na 3 směny. Mzda od 120,- až 130...

Kontror/ka na 1 směnu - Kunovice, okres Uherské Hradiště, Zlínský kraj
2020-10-15 - Pro-Temp spol. s r.o. - flek.cz
• provádění vstupní, výstupní a mezioperační kontroly, • identifikace neshodných výrobků, • vedení záznamů o kvalitě, • vystavování atestů kvality, • řešení reklamací, • provádění jednoduchých procesních auditů, • navrhování kontrolních postupů • práce je vhodná ... (19000 - 23000 Kč)

Operátor/ka ve výrobě na 2 směny - Kunovice, okres Uherské Hradiště, Zlínský kraj
2020-10-13 - Pro-Temp spol. s r.o. - flek.cz
práce je vhodná spíše pro ženy, ale i pro muže nejedná se o pásovou výrobu ani výrobu u stroje Práce je vhodná pro ženy i muže Nejedná se o pásovou výrobu Skládání do forem pro ženy - úplně zjednodušeně, na stole je forma a do ní se vkládají součástky jako lego nebo...

Operátor výroby - Kunovice, okres Uherské Hradiště, Zlínský kraj
2020-10-10 - WORKREMA s.r.o. - hitprace.cz
- manipulace se zbožím v přepravkách, používání paletového vozíku - obsluha čistící linky (vyskládání zboží na linku, kontrola chodu linky, následné vázání a chlazení) - solení (konzervace) a balení zboží pro expedici - další pomocné práce Nabídka: - zajímavé mzdové ohodnocení...

Pracovník údržby - Řemeslné a pomocné práce - Kunovice, okres Uherské Hradiště, Zlínský kraj
2020-10-10 - 5M s.r.o. - hitprace.cz
Informace • Údržba budov, výrobních strojů, přípravků nebo linek • Provádění běžných a středních oprav budov, strojů a zařízení • Preventivní a prediktivní kontrola strojů a zařízení • Drobné zámečnické, zednické, malířské práce • Údržba tlakových nádob.Co od vás očekáváme...

Technolog - Výroba a průmysl - Kunovice, okres Uherské Hradiště, Zlínský kraj
2020-10-09 - 5M s.r.o. - hitprace.cz
Informace • zpracovává technologické předpisy, kapacitní normy a podklady pro cenové kalkulace, • kompletuje konstrukční dokumentaci k výrobkům (modely, kusovníky, výkresy), • sestavuje technologickou dokumentaci (postup výroby, seznam nářadí a pomůcek, parametry výrobních...

Dokončovací práce na 1 směnu - Strojírenství - Kunovice, okres Uherské Hradiště, Zlínský kraj
2020-10-17 - Pro-Temp spol. s r.o. - hitprace.cz
Informace Jedná se o dokončovací práce a opravy - začištění, broušení, tmelení, vrtání - v případě zájmu nutno vidět výrobuCo od vás očekávámeznalost výkresů výhodou, ne podmínkou Chuť se učit, PečlivostCo vám nabízímePříplatky za práci přesčas 40 % Ostatní příplatky dle... (113 - 126 Kč/hod)

Frézař - Kunovice, okres Uherské Hradiště, Zlínský kraj
2020-08-02 - Aircraft Industries, a.s. - hitprace.cz
Frézování dílců dle výkresové dokumentace, vrtání a stružení otvorů, frézování odlitků. Vyučení ve strojírenském oboru, schopnost číst výkresovou dokumentaci, pracovitost, preciznost, přesnost, zodpovědnost, schopnost pracovat v týmu. Prac. poměr na 1 rok. Školení, jaz.... (140 - 200 Kč/hod)

elektroúdržbář - Kunovice, okres Uherské Hradiště, Zlínský kraj
2020-08-13 - Slovácká Fruta, a.s. - hitprace.cz
Provozní údržba strojů a zařízení, elektroúdržba nevýrobních zařízení, preventivní elektroúdržba. Vzdělání SOU/SOŠ elektrotechnického směru, praxe na obdobné pozici vítána. Odborná způsobilost dle vyhl. 50/1978 Sb § 6. Pracovní poměr na 1 rok s možností prodloužení. Dotované... (22000 - 26000 Kč)

Úklidový pracovník - Kunovice, okres Uherské Hradiště, Zlínský kraj
2020-05-12 - BS Ostraha a úklid s.r.o. - hitprace.cz
Zametání podlah ve výr. halách + luxování a vyvážení ocelových třísek (trochu fyzicky náročnější činnost, úklid venkov. ploch (zametání spadlých šišek, listí a větviček), práce vhodná spíše pro muže a OZP, pružná prac. doba (po-pá), spolehlivost, samostatnost, příjemné ... (16000 Kč)

Sklenáři - Kunovice, okres Uherské Hradiště, Zlínský kraj
2020-08-02 - Sklenářství Franek s.r.o. - hitprace.cz
Opracování tabulového skla - řezání, broušení, vrtání. Lepení skel (izolačních dvojskel), zasklívání oken a dveří. Manuální zručnost, technické myšlení, spolehlivost, pečlivost, ochota učit se novým věcem, samostatnost, ŘP (18000 - 23000 Kč)

Elektrikář - Kunovice, okres Uherské Hradiště, Zlínský kraj
2020-08-13 - STAVBY VANTO, s.r.o. - hitprace.cz
Realizace elektromontážních zakázek. Montáž elektroinstalací v rodinných, bytových domech a v průmyslových stavbách. Montáž elektronických zabezpečovacích systémů. ŘP (30000 - 35000 Kč)

zahradník/zahradnice - Kunovice, okres Uherské Hradiště, Zlínský kraj
2020-08-12 - FLORSTYL s.r.o. - hitprace.cz
práce na realizaci a údržbě soukromých zahrad a veřejné zeleně v návaznosti na plnění obchodních plánů a strategie, odolnost proti stresu a návalu práce, výborný zdrav. stav, znalosti oboru, praxe či znalost problematiky realizace zahrad a ošetřování zeleně výhodou, ŘP ... (17688 - 19000 Kč)

Strojník - Kunovice, okres Uherské Hradiště, Zlínský kraj
2020-08-12 - Ing. Lubomír Šlosar - hitprace.cz
Zkušenosti s prací v požadovaném oboru, stravenky. (18000 - 30000 Kč)

Město


Pracovní pozicePoužíváním webů společnosti CYBERETIX s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.

(c) 2006-2020 | CYBERETIX s.r.o.