Hledat práci

Nalezeno 3397 pracovních pozic.

Chovatel - Mladoňovice, Pardubický kraj
2021-02-15 - AGRO Liboměřice a.s. - annonce.cz
Místo výkonu práce Farma Nové Lhotice. První kontakt osobně, emailem nebo telefonicky. Náplň práce - dojení na nové kruhové dojírně na nově vybudované farmě. Požadujeme spolehlivost a zodpovědnost. Nabízíme jistotu dlouhodobé práce na plný úvazek, zázemí stabilní společnosti... (28000 Kč)

Mechanici a opraváři - Mladoňovice, Pardubický kraj
2021-02-15 - AGRO Liboměřice a.s. - annonce.cz
Místo výkonu práce Mladoňovice - Pohled. První kontakt osobně, emailem nebo telefonicky. Náplň práce - servis a údržba zemědělstké techniky. Pracovitost, zručnost a zodpovědnost. Pevná pracovní doba, jistota dlouhodobé práce na plný úvazek, zázemí stabilní společnosti, ... (23000 Kč)

Administrativní pracovník/nice - evidence pozemků - Mladoňovice, Pardubický kraj
2021-02-16 - AGRO Liboměřice a.s. - urad-prace.cz
Místo výkonu práce Mladoňovice - Pohled. První kontakt osobně, emailem nebo telefonicky. Náplň práce - evidence pozemků. Praxe v oboru vítána. Pevná pracovní doba, jistota dlouhodobé práce na plný úvazek, zázemí stabilní společnosti, pravidelný výplatní termín.

Ošetřovatel/ka skotu - dojič/ka - Mladoňovice, Pardubický kraj
2021-02-14 - AGRO Liboměřice a.s. - urad-prace.cz
Místo výkonu práce Farma Nové Lhotice. První kontakt osobně, emailem nebo telefonicky. Náplň práce - dojení na nové kruhové dojírně na nově vybudované farmě. Požadujeme spolehlivost a zodpovědnost. Nabízíme jistotu dlouhodobé práce na plný úvazek, zázemí stabilní...

Traktorista/tka, kombajnérista/ka - Mladoňovice, Pardubický kraj
2021-02-14 - AGRO Liboměřice a.s. - urad-prace.cz
Místo výkonu práce Mladoňovice - Pohled. První kontakt osobně, emailem nebo telefonicky. Nabízíme jistotu dlouhodobé práce na plný úvazek, zázemí stabilní společnosti, pravidelný výplatní termín.

Opravář zemědělských strojů / Mechanici a opraváři zemědělských, průmyslových a jiných strojů a zařízení - Mladoňovice, Pardubický kraj
2021-02-11 - AGRO Liboměřice a.s. - pracomat.cz
Místo výkonu práce Mladoňovice - Pohled. První kontakt osobně, emailem nebo telefonicky. Náplň práce - servis a údržba zemědělstké techniky. Pracovitost, zručnost a zodpovědnost. Pevná pracovní doba, jistota dlouhodobé práce na plný úvazek, zázemí stabilní společnosti... (23000 Kč)

Administrativní pracovník/nice - evidence pozemků / Úředníci jinde neuvedení - Mladoňovice, Pardubický kraj
2021-02-11 - AGRO Liboměřice a.s. - pracomat.cz
Místo výkonu práce Mladoňovice - Pohled. První kontakt osobně, emailem nebo telefonicky. Náplň práce - evidence pozemků. Praxe v oboru vítána. Pevná pracovní doba, jistota dlouhodobé práce na plný úvazek, zázemí stabilní společnosti, pravidelný výplatní termín. ... (24000 Kč)

Traktorista/tka, kombajnérista/ka / Řidiči ostatních speciálních vozidel - Mladoňovice, Pardubický kraj
2021-02-11 - AGRO Liboměřice a.s. - pracomat.cz
Místo výkonu práce Mladoňovice - Pohled. První kontakt osobně, emailem nebo telefonicky. Nabízíme jistotu dlouhodobé práce na plný úvazek, zázemí stabilní společnosti, pravidelný výplatní termín. Požadujeme: minimální požadované vzdělání: Střední odborné (vyučen... (27000 Kč)

Servisní technik - Dašice, Pardubický kraj
2021-02-23 - Manpower - manpower.cz
POPIS POZICE Hledám šikovného a pečlivého Servisního technika pro opravy zemědělských strojů! Máte praxi na pozicích automechanik, servisní technik či mechanik dopravních nebo stavebních strojů? Hledáte stabilní uplatnění s jistou a pravidelnou mzdou? Náplň...

Technik výroby - Pardubice
2021-02-23 - Manpower - manpower.cz
POPIS POZICE Pro dodavatele špičkových komponetnů do luxusních automobilů hledám šikovného Technika výroby s elektrotechnickým vzděláním! Náplň práce: - nastavování a spouštění strojů na začátku směny - řešení nenadálých poruch (elektro, SW) - pravidelná údržba...

Účetní - Chrast, Pardubický kraj
2021-02-24 - ATMOS Chrást s. r. o. - www.easy-prace.cz
~ kompletní zpracování účetnictví, daňové přiznání k DPH ~ inventarizace účtů hlavní knihy, kontrola saldokonta ~ pokladna, evidence a účtování o pohybu majetku ~ závazky, pohledávky, odpisy majetku ~ sledování změn v účetní a daňové legislativě ~ zpracování... (25000 - 30000 Kč)

Stavbyvedoucí - Pardubice
2021-02-17 - Personal Consult s.r.o. - www.easy-prace.cz
Kompletní vedení stavby od převzetí do předání zadavateli; kontrola dodržování harmonogramů stavebních prací a dohled nad rentabilitou zakázky, dodržování BOZP a PO; kontrola subdodavatelů a jejich koordinace na stavbě; zodpovědnost za dodávky materiálu na stavbu a...

Stavbyvedoucí - Pardubice
2021-02-16 - Personal Consult s.r.o. - www.easy-prace.cz
Kompletní vedení stavby od převzetí do předání objednateli; kontrola dodržování hmg. stavebních prací a rentability zakázky, dodržování BOZP a PO ; kontrola subdodavatelů a jejich koordinace na stavbě; zodpovědnost za dodávky materiálu na stavbu a následná kontrola...

Fyzioterapeut - Pardubice
2021-02-15 - Personal Consult s.r.o. - www.easy-prace.cz
rehabilitační procedury na moderně vybaveném pracovišti Požadujeme M/Ž, odpovídající vzdělání dle zákona č. 96/20004 Sb., v platném znění  osvědčení k výkonu povolání bez odborného dohledu ~ aktivní, samostatné jednání, vstřícné chování, vystupování a profesionalita... (30000 Kč)

Stavbyvedoucí elektro - Pardubice
2021-02-25 - Callipso Pardubice s.r.o. - www.easy-prace.cz
Příležitost pracovat na exkluzivních zakázkách např. autosalon Jaguar a Range Rover Hradec Králové, Zámek Pardubice, Auto Škoda Mladá Boleslav, nadstandardní byty Elišky Krásnohorské Praha. Jsme úspěšná česká firma s tradicí od roku 1998. Zajišťujeme služby v oblasti...

Inženýr kvality - Ždírec nad Doubravou, Kraj Vysočina
2021-02-24 - Personal Consult s.r.o. - www.easy-prace.cz
Řešení interních a zákaznických reklamací, zabezpečování vzorkování a uvolňování nových výrobků, dohled nad dodržováním systému managementu kvality ve firmě dle ČSN EN ISO 9001:2016 v praxi, spolupráce s výrobou a manažerem kvality při plnění dalších úkolů Požadujeme...

Specialista pro testování - Pardubice
2021-02-23 - Personal Consult s.r.o. - www.easy-prace.cz
Vytvoření specifikace, objednání, oživení testerů desek plošných spojů – ICT (In-circuit tester) a funkčních testerů. Spolupráce se zahraničními dodavateli zařízení. Zpětná vazba o problémech. Řešení reklamací. Úpravy specifikací atp. Tvorba manuálů a technické dokumentace... (31000 - 33000 Kč)

Výrobní inženýr - Pardubice
2021-02-23 - Personal Consult s.r.o. - www.easy-prace.cz
Na této pozici: Navrhujete, stavíte a instalujete jednoúčelové stroje – roboty, PLC. Stavba a přestavba výrobních linek pro výrobu nového produktu. S ohledem na nároky zákazníků a produktivitu jsou linky plně automatizované. Ve spolupráci s technologem výroby navrhujete... (38000 - 41000 Kč)

Strojník - Ronov nad Doubravou, Pardubický kraj
2021-02-26 - Vladimír Novotný - personalka.cz
Přijmeme nového kolegu na pozici Strojníka - pro výstavbu komunikací, inženýrských sítí a demolice. Požadujeme: dobrý zdravotní stav smysl pro zodpovědnost znalost obsluhy strojů manuální zručnost řidičský průkaz skupiny B,  strojní průkaz výhodou... (38000 Kč)

Zedník - Ronov nad Doubravou, Pardubický kraj
2021-02-26 - Vladimír Novotný - personalka.cz
Příjmeme nového kolegu na pozici zedník pro výstavbu komunikací,chodníků a inženýrských sítí. Požadujeme:   dobrý zdravotní stav smysl pro zodpovědnost znalost práce s motorovou pilou manuální zručnost praxi řidičský průkaz skupiny B  řidičský... (35000 Kč)

Město


Pracovní pozicePoužíváním webů společnosti CYBERETIX s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.

(c) 2006-2020 | CYBERETIX s.r.o.