Hledat práci

Nalezeno 6160 pracovních pozic.

Palič - Hradec Králové
2020-09-11 - Kovo-Central - jooble
Hledáme paliče na práci v České republice. Jedná se o řezání železa v kovošrotech a likvidace ocelových celků. Nabízíme: - možnost práce na turnusy - možnost přesčasů - práce celoročně - 150 - 200 Kč/h - práce po celé ČR Požadujeme: - spolehlivost... (150 - 200 Kč/hod)

Číšníci a servírky - Obědovice, Královéhradecký kraj
2020-09-27 - Martin Vodička - sortamo.cz
ČÍŠNÍK / SERVÍRKA - PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned - Nabízíme: personální strava - V případě zájmu nás kontaktujte na tel. č.: (***) ***-**** nebo nás kontaktujte e-mailem na adresu: ****@*****.*** (p. Vodička)

Pomocníci v kuchyni - Obědovice, Královéhradecký kraj
2020-10-08 - Martin Vodička - annonce.cz
POMOCNÁ SÍLA V KUCHYNI, UKLÍZEČKA - PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned, zkrácený úvazek možný - Požadujeme: min. základní vzdělání - V případě zájmu volejte na tel.: (***) ***-**** (p. Vodička) nebo své dotazy zasílejte na e-mail: ****@*****.*** (p. Vodička)

ČÍŠNÍK / SERVÍRKA - Obědovice, Královéhradecký kraj
2020-09-26 - Martin Vodička - www.easy-prace.cz
ČÍŠNÍK / SERVÍRKA PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned Nabízíme: personální strava V případě zájmu nás kontaktujte na tel. č.: použijte odpovědní formulář nebo nás kontaktujte e-mailem na adresu: použijte odpovědní formulář (p. Vodička) Směnnost Jednosměnný... (20000 - 30000 Kč)

Kuchař / kuchařka - Obědovice, Královéhradecký kraj
2020-09-22 - Martin Vodička - spravnykrok.cz
KUCHAŘ / KUCHAŘKA - PP na dobu neurčitou, příp. DPP, DPČ; nástup možný ihned - Nabízíme: personální stravu - V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky (od 8 hod), e-mailem, kontaktní osoba: Vodička Martin, tel.: (***) ***-****, e-mail: ****@*****.*** Společnost...

Číšník / servírka - Obědovice, Královéhradecký kraj
2020-09-22 - Martin Vodička - spravnykrok.cz
ČÍŠNÍK / SERVÍRKA - PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned - Nabízíme: personální strava - V případě zájmu nás kontaktujte na tel. č.: (***) ***-**** nebo nás kontaktujte e-mailem na adresu: ****@*****.*** (p. Vodička) Společnost Martin Vodička hledá vhodného...

KUCHAŘ / KUCHAŘKA - Obědovice, Královéhradecký kraj
2020-09-19 - Martin Vodička - www.easy-prace.cz
KUCHAŘ / KUCHAŘKA PP na dobu neurčitou, příp. DPP, DPČ; nástup možný ihned Nabízíme: personální stravu V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky (od 8 hod), e-mailem, kontaktní osoba: Vodička Martin, tel.: použijte odpovědní formulář , e-mail: použijte... (30000 - 38000 Kč)

Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - Obědovice, Královéhradecký kraj
2020-09-27 - Martin Vodička - sortamo.cz
KUCHAŘ / KUCHAŘKA - PP na dobu neurčitou, příp. DPP, DPČ; nástup možný ihned - Nabízíme: personální stravu - V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky (od 8 hod), e-mailem, kontaktní osoba: Vodička Martin, tel.: (***) ***-****, e-mail: ****@*****.***

ČÍŠNÍK / SERVÍRKA / Číšníci a servírky - Obědovice, Královéhradecký kraj
2020-09-22 - Martin Vodička - pracomat.cz
ČÍŠNÍK / SERVÍRKA - PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned - Nabízíme: personální strava - V případě zájmu nás kontaktujte na tel. č.: (***) ***-**** nebo nás kontaktujte e-mailem na adresu: ****@*****.*** (p. Vodička) Požadujeme: minimální požadované... (20000 - 30000 Kč)

KUCHAŘ / KUCHAŘKA / Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - Obědovice, Královéhradecký kraj
2020-09-22 - Martin Vodička - pracomat.cz
KUCHAŘ / KUCHAŘKA - PP na dobu neurčitou, příp. DPP, DPČ; nástup možný ihned - Nabízíme: personální stravu - V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky (od 8 hod), e-mailem, kontaktní osoba: Vodička Martin, tel.: (***) ***-****, e-mail: ****@*****.*** Požadujeme... (30000 - 38000 Kč)

POMOCNÁ SÍLA V KUCHYNI, UKLÍZEČ/-KA / Pomocníci v kuchyni - Obědovice, Královéhradecký kraj
2020-09-22 - Martin Vodička - pracomat.cz
POMOCNÁ SÍLA V KUCHYNI, UKLÍZEČKA - PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned, zkrácený úvazek možný - Požadujeme: min. základní vzdělání - V případě zájmu volejte na tel.: (***) ***-**** (p. Vodička) nebo své dotazy zasílejte na e-mail: ****@*****.*** (p. Vodička... (100 Kč/hod)

Pomocná síla v kuchyni, uklízeč/-ka - Obědovice, Královéhradecký kraj
2020-09-22 - Martin Vodička - spravnykrok.cz
POMOCNÁ SÍLA V KUCHYNI, UKLÍZEČKA - PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned, zkrácený úvazek možný - Požadujeme: min. základní vzdělání - V případě zájmu volejte na tel.: (***) ***-**** (p. Vodička) nebo své dotazy zasílejte na e-mail: ****@*****.*** (p. Vodička... (100 Kč/hod)

POMOCNÁ SÍLA V KUCHYNI, UKLÍZEČ/-KA - Obědovice, Královéhradecký kraj
2020-09-19 - Martin Vodička - www.easy-prace.cz
POMOCNÁ SÍLA V KUCHYNI, UKLÍZEČKA PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned, zkrácený úvazek možný Požadujeme: min. základní vzdělání V případě zájmu volejte na tel.: použijte odpovědní formulář (p. Vodička) nebo své dotazy zasílejte na e-mail: použijte odpovědní... (100 Kč/hod)

Úklid denní servis - Hradec Králové
2020-10-19 - Health Galaxy s.r.o. - inwork.cz
Informace o pracovním místě Společnost Health Galaxy s.r.o. hledá do svých řad zaměstnance úklidu (denní služba). Pracovní náplní: denní servis úklidu na Magistrátu města Hradec Králové. Místo výkonu práce: Československé armády 408, 502 00 Hradec Králové. Pracovní ... (15000 Kč)

Strážny/a, - Pardubice
2020-10-13 - LPS GUARD s.r.o. - www.fajn-brigady.cz
Informace Do svého kamarádského týmu hledáme kolegy, kteří nám pomohou zajistit ostrahu. Pracovní pozíce je vhodná i pro cizince hovoříci česky. Brigáda je vhodná pro studenty i aktivní důchodce, kteří chtějí pracovat v přátelském kolektivu. Veškeré další podrob... (110 Kč/hod)

Mzda - Pardubice
2020-10-09 - Enter-Prise Sorting, s.r.o. - www.fajn-brigady.cz
Informace Nabízíme brigádu v kontrole kvality v automobilkách v Pardubicích (možno i jinde po ČR, dopravu zajistíme). Nástup co nejdříve Hodinová hrubá mzda až 150 Kč Vaším úkolem bude kontrolovat výrobky přímo v automobilovém závodě, podmínkou je dobrý (140 - 150 Kč/hod)

Brigádník/Brigádnice - Hradec Králové
2020-10-21 - Albert Česká republika, s.r.o. - flek.cz
Zajimá Vás obchod? Chcete dělat práci, která není stejná každý den? Je pro Vás důležitá jistota a pravidelný příjem? Rádi vidíte výsledek své práce hned? Tak právě pro Vás máme nabídku volných pracovních míst: Máš volný čas a chceš si přivydělat? Chceš mít brigádu blízko...

Brigádník/Brigádnice - Hradec Králové
2020-10-21 - Albert Česká republika, s.r.o. - flek.cz
Brigádník/Brigádnice Máš volný čas a chceš si přivydělat? Chceš mít brigádu blízko? Hledáš brigádu, která se přizpůsobí tvému rozvrhu? Chceš zpestření na rodičovské dovolené? Pokud jsi na tyto otázky odpověděl ANO, pak hledáme právě tebe na pozici: Brigádník/Brigádnice...

Brigádník / Brigádnice - Pardubice
2020-10-21 - Albert Česká republika, s.r.o. - flek.cz
Máš volný čas a chceš si přivydělat? Chceš mít brigádu blízko? Hledáš brigádu, která se přizpůsobí tvému rozvrhu? Chceš zpestření na rodičovské dovolené? Pokud jsi na tyto otázky odpověděl ANO, pak hledáme právě tebe na pozici: Prodavač/-ka specialista Jak bude vypadat...

PRACOVNÍK KOMPLETAČNÍCH PRACÍ - Hradec Králové
2020-10-15 - DM Solutions, s.r.o. - flek.cz
Hledáme brigádníky pro dlouhodobou spolupráci Jedná se o fyzicky nenáročné kompletační práce na naší provozovně ve Svobodných Dvorech. Práce je vhodná pro manuálně zručné ženy, zejména aktivní důchodkyně, maminky na mateřské dovolené a studenty. Až na výjimky je pracovní...

Město


Pracovní pozicePoužíváním webů společnosti CYBERETIX s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.

(c) 2006-2020 | CYBERETIX s.r.o.