Hledat práci

Nalezeno 1546 pracovních pozic.

Pokojská - Pec pod Sněžkou, Královéhradecký kraj
2021-01-14 - Dřevo complet, s.r.o. - hitprace.cz
POKOJSKÁ , ÚKLIDOVÉ SLUŽBY Ubytování a strava zajištěna (16100 Kč)

2021-01-14 - Holiday Pro, s.r.o. - hitprace.cz
POKOJSKÁ - spolehlivost, schopnost samostatné práce, pečlivost Nabízíme ubytování a stravu zdarma. (25000 Kč)

Údržbářské práce - Pec pod Sněžkou, Královéhradecký kraj
2021-01-14 - SELVAS, akciová společnost - hitprace.cz
ÚDRŽBÁŘSKÉ PRÁCE - praxe v oboru, spolehlivost, ochotu učit se novým věcem, nástup možný ihned, ŘP skupiny B, C, ubytování a strava zdarma (22000 Kč)

2021-01-14 - JURIKOL s.r.o. - hitprace.cz
POKOJSKÁ - ubytování a strava zajištěna, spolehlivost, pracovitost, bezúhonnost (23000 Kč)

Barman - barmanka - Pec pod Sněžkou, Královéhradecký kraj
2021-01-14 - Ing. Libor Šindelář - hitprace.cz
BARMAN - BARMANKA - prac. doba dle dohody, ubytování a strava zajištěna Kontaktní e-mail: ****@*****.***. (25000 Kč)

Recepční - Pec pod Sněžkou, Královéhradecký kraj
2021-01-14 - REGATA ČECHY, a.s. - hitprace.cz
RECEPČNÍ Náplň práce: péče o hosta, osobní, telefonická, emailová komunikace s klienty, směnárenská činnost, doplňkový prodej Požadujeme: -SŠ vzdělání -znalost NJ nebo AJ -znalost práce na PC na uživatelské úrovni, (Word, Excel, Outlook, Internet) -praxe v oboru není ... (22000 - 35000 Kč)

2021-01-14 - Mountain Hotels s.r.o. - hitprace.cz
POKOJSKÁ -znalost AJ výhodou, příjemné vystupování, pracovitost, odpovědnost Náplň práce: úklid hotelových pokojů a přilehlých prostor (16100 Kč)

2021-01-14 - MIK.MIK. s.r.o. - hitprace.cz
RECEPČNÍ Nabízíme ubytování a stravu. (25000 - 45000 Kč)

Provozní - Pec pod Sněžkou, Královéhradecký kraj
2021-01-14 - Jihomoravská vinařská nemovitostní, s.r.o. - hitprace.cz
PROVOZNÍ Náplň práce: komunikace s hosty, evidence hostů, administrativní práce, objednávky, občasná výpomoc v kuchyni, roznos jídla, obsluha baru, úklidové práce ŘP skupiny B podmínkou, jazyková vybavenost. Nabízíme: ubytování a stravu v místě, práci v malém kolektivu (20000 - 22000 Kč)

Pomocné práce v zemědělství - Pec pod Sněžkou, Královéhradecký kraj
2021-01-14 - Petr Šimral - hitprace.cz
POMOCNÉ PRÁCE V ZEMĚDĚLSTVÍ Popis: ošetřování zvířat, práce sa křovinořezem, údržba strojů, stavba elektrických ohradníků aj. Požadujeme: spolehlivost, pracovitost , ŘP skupiny B, T výhodou Nabízíme : ubytování a stravu (18000 Kč)

Hospodyně v domácnosti - Pec pod Sněžkou, Královéhradecký kraj
2021-01-14 - Lenka Dudková - hitprace.cz
HOSPODYNĚ V DOMÁCNOSTI Požadujeme: pružnou pracovní dobu, bydlení s rodinou, znalost AJ podmínkou ( jazykově smíšená domácnost), doložení reference a praxe na pozici hospodyně v domácnosti po dobu min. 2 roky, bezúhonnost - předložit výpis z rejstříku trestů. (14600 Kč)

Číšník - servírka - Pec pod Sněžkou, Královéhradecký kraj
ČÍŠNÍK - SERVÍRKA Náplň práce: objednávky a servis jídel a nápojů, servis vín, obsluha hostů Nabízíme: - řádnou pracovní smlouvu - sociální a zdravotní pojištění platíme dle zákona - celoroční práci pro ryze českou stabilní firmu - 17.800 - 30.000,- Kč hrubého ( proplácíme... (17800 - 30000 Kč)

Kuchař - kuchařka - Pec pod Sněžkou, Královéhradecký kraj
KUCHAŘ - KUCHAŘKA - spolehlivost, schopnost samostatné práce, prac. doba dle dohody Ubytování a strava zdarma. Nástup ihned. V případě zájmu nás kontakujte na tel.: (***) ***-**** nebo na emailu: ****@*****.*** (33000 Kč)

KUCHAŘ- KUCHAŘKA - praxe v oboru, spolehlivost, ochotu učit se novým věcem, nástup možný ihned, prac. doba dle dohody, ubytování a strava zdarma (27000 Kč)

ČÍŠNÍK - SERVÍRKA - spolehlivost, ochotu učit se novým věcem, praxe v oboru, ubytování a strava zdarma, prac. doba dle dohody (22000 Kč)

ČÍŠNÍK - SERVÍRKA - spolehlivost, příjemné vystupování, ubytování a strava zajištěna, prac. doba dle dohody (27000 Kč)

2021-01-14 - Jaroslav Pechoč - hitprace.cz
ČÍŠNÍK - SERVÍRKA - možno i se základním vzděláním, spolehlivost, pracovitost, bezúhonnost, ubytování a strava zajišetěna (20000 - 25000 Kč)

2021-01-14 - Jiří Eliáš - hitprace.cz
ČÍŠNÍK - SERVÍRKA - spolehlivost, ubytování a strava zajištěna, možno i DPP, prac. doba dělená ( pouze snídaně a večeře) (20000 - 25000 Kč)

2021-01-14 - Sdružení ozdravoven a léčeben okresu Trutnov - hitprace.cz
KUCHAŘ - KUCHAŘKA - vyuč. i zauč. s praxí, schopnost samostatné práce, schopnost vařit dětskou stravu, možnost ubytování (25000 Kč)

ČÍŠNÍK - SERVÍRKA Nabízíme ubytování a stravu. (25000 - 45000 Kč)

Město

Pracovní pozice

(c) 2006-2020 | CYBERETIX s.r.o.