Hledat práci

Nalezeno 1938 pracovních pozic.

Pokojská - Pec pod Sněžkou, Královéhradecký kraj
2020-08-02 - REGATA ČECHY, a.s. - hitprace.cz
POKOJSKÁ Požadujeme: - dobrou fyzickou zdatnost - flexibilitu - čistý trestní rejstřík Nabízíme: - řádnou pracovní smlouvu - celoroční práci pro ryze českou stabilní firmu - sociální a zdravotní pojištění platíme dle zákona - 17000 - 25000 Kč hrubého (proplácíme soboty,... (17000 - 25000 Kč)

2020-08-02 - UNICA TECHNOLOGIES akciová společnost - hitprace.cz
POKOJSKÁ - pomoc v kuchyni, myčka, strava a bydlení zdarma, Vpřípadě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem: ****@*****.***, tel. (***) ***-****. (16100 Kč)

Provozní - Pec pod Sněžkou, Královéhradecký kraj
2020-08-24 - Jihomoravská vinařská nemovitostní, s.r.o. - hitprace.cz
PROVOZNÍ Náplň práce: komunikace s hosty, evidence hostů, administrativní práce, objednávky, občasná výpomoc v kuchyni, roznos jídla, obsluha baru, úklidové práce ŘP skupiny B podmínkou, jazyková vybavenost. Nabízíme: ubytování a stravu v místě, práci v malém kolektivu (20000 - 22000 Kč)

Recepční - Pec pod Sněžkou, Královéhradecký kraj
2020-08-12 - REGATA ČECHY, a.s. - hitprace.cz
RECEPČNÍ Náplň práce: péče o hosta, osobní, telefonická, emailová komunikace s klienty, směnárenská činnost, doplňkový prodej Požadujeme: -SŠ vzdělání -znalost NJ nebo AJ -znalost práce na PC na uživatelské úrovni, (Word, Excel, Outlook, Internet) -praxe v oboru není ... (22000 - 35000 Kč)

2020-07-17 - Mountain Hotels s.r.o. - hitprace.cz
POKOJSKÁ -znalost AJ výhodou, příjemné vystupování, pracovitost, odpovědnost Náplň práce: úklid hotelových pokojů a přilehlých prostor (16100 Kč)

2020-08-13 - Ing. Libor Šindelář - hitprace.cz
POKOJSKÁ - ubytování a strava zajištěna Kontaktní e-mail: ****@*****.***. (18000 Kč)

2020-05-12 - KOTAŠKA s.r.o. - hitprace.cz
POKOJSKÁ - příjemné vystupování, pracovitost, odpovědnost, znalost AJ výhodou Popis: úklid hotelových pokojů a přilehlých prostor Osobní kontakt možný každý pátek od 8.00 - 9.00 hodin na uvedené adrese na recepci. (16100 Kč)

2020-08-12 - MIK.MIK. s.r.o. - hitprace.cz
RECEPČNÍ Nabízíme ubytování a stravu. (25000 - 45000 Kč)

POKOJSKÁ Nabízíme ubytování a stravu. (20000 - 30000 Kč)

2020-04-13 - Dřevo complet, s.r.o. - hitprace.cz
POKOJSKÁ , ÚKLIDOVÉ SLUŽBY Ubytování a strava zajištěna (16100 Kč)

2020-06-16 - JURIKOL s.r.o. - hitprace.cz
POKOJSKÁ - ubytování a strava zajištěna, spolehlivost, pracovitost, bezúhonnost (23000 Kč)

Údržbářské práce - Pec pod Sněžkou, Královéhradecký kraj
2020-06-07 - SELVAS, akciová společnost - hitprace.cz
ÚDRŽBÁŘSKÉ PRÁCE - praxe v oboru, spolehlivost, ochotu učit se novým věcem, nástup možný ihned, ŘP skupiny B, C, ubytování a strava zdarma (22000 Kč)

2020-08-13 - PECR - Apartments hotel s.r.o. - hitprace.cz
POKOJSKÁ Požadujeme: zkušenosti, zručnost, pečlivost, trestní bezúhonnost Nabízíme: možnost ubytování, stravování, využití Wellness centra Místo výkonu práce Pec pod Sněžkou čp. 344 a 356. (16100 Kč)

2020-05-22 - Holiday Pro, s.r.o. - hitprace.cz
POKOJSKÁ - spolehlivost, schopnost samostatné práce, pečlivost Nabízíme ubytování a stravu zdarma. (25000 Kč)

Barman - barmanka - Pec pod Sněžkou, Královéhradecký kraj
2020-08-12 - Ing. Libor Šindelář - hitprace.cz
BARMAN - BARMANKA - prac. doba dle dohody, ubytování a strava zajištěna Kontaktní e-mail: ****@*****.***. (25000 Kč)

Město

Pracovní pozice

(c) 2006-2020 | CYBERETIX s.r.o.