VEDOUCÍ KONSTRUKČNÍHO VÝVOJE

Tento inzerát se nachází na portálu: personalka.cz.
Chcete-li zobrazit podrobnosti, klikněte na titulek nebo tlačítko: [Zobrazit kompletní nabídku práce].

VEDOUCÍ KONSTRUKČNÍHO VÝVOJE - Hostomice, Středočeský kraj
2023-01-26 - ALTEKO, s.r.o. - personalka.cz
Náplň práce: vedení menšího teamu lidí vývoj a konstrukce vzduchotechnických zařízení operativní úpravy technické dokumentace zpracovávání popisů produktů a návodů k používání Požadujeme: vzdělání: VŠ technického směru orientace v CAD (3D modeláře,...

Zobrazit kompletní nabídku práce

Nalezeno 11037 pracovních pozic.
VEDOUCÍ KONSTRUKČNÍHO VÝVOJE - Hostomice, Středočeský kraj
2023-01-29 - ALTEKO, s.r.o. - personalka.cz
...Náplň práce: vedení menšího teamu lidí vývoj a konstrukce vzduchotechnických zařízení operativní úpravy technické dokumentace zpracovávání popisů produktů a návodů k používání Požadujeme: vzdělání: VŠ technického směru orientace v CAD (3D modeláře,...

Vedoucí projektů v oblasti vývoje s němčinou - Olomouc
2023-01-01 - Jobs Contact Personal, s.r.o. - www.easy-prace.cz
...nabídky Pojďte s námi pracovat na zajímavých projektech v oblasti vývoje produktů, které můžete nalézt i ve Vaší domácnosti! Jste......nabídku. Vhodné také pro projektový manažer, project manager, vedoucí projektu, projektový plánovač, pracovník v oblasti strojírenství... (50000 - 70000 Kč)

CareCloud Developer. Pomůžeš mi s PHP vývojem? - Praha
2022-08-10 - Cortex, a.s. - jooble
Ahoj programátore, jsem Míra a spolu s dalšíma klukama péhápkářema vyvijíme CareCloud. Potřebuji k sobě dalšího programátora, protože jsem u nás jediný, kdo umí grilovat a udit! Takže firemní udírna i gril spoléhají pouze na mě a často leží ladem. Jo, a pokud máš v ... (50000 - 100000 Kč)

Strojní mechanik pro vývoj a konstrukci - Vysoké Mýto, Pardubický kraj
2023-01-25 - TVARMETAL s.r.o. - www.easy-prace.cz
Popis pracovní nabídky řešení celkové funkcionality stroje a zařízení se zaměřením na mechanické díly stroje a zařízení zajišťování servisu u zákazníka montáž stroje a zařízení dle technické dokumentace v CAD software Požadujeme SOU, SŠ strojní zaměření...

C++ developer pro embedded vývoj - Přerov
2023-01-12 - Jobs Contact Personal, s.r.o. - www.easy-prace.cz
...produkty, které mají své využití po celém světě. K udržení stabilní pozice na trhu potřebujeme dalšího člověka, který nám pomůže s vývojem našeho softwaru. Náplň práce: Co Tě u nás čeká: Vývoj specifického softwaru v C++ Příležitostné analyzování a testování... (80000 - 120000 Kč)

Vedoucí směny / předák - Středočeský kraj
2022-11-18 - SOPO s.r.o. - jooble
...bylo vidět kus dobré práce? Takového člověka hledáme na pozici VEDOUCÍ SMĚNY. Jsme hrdá, česká, rodinná firma, která vyrábí pro......Spolupráce napříč výrobním úsekem, kvalitou, oddělením technologie a vývoje. Co Vám ale určitě nesmí chybět? ~Předchozí zkušenost... (30000 Kč)

Java Developer | Webový vývoj - Plzeň
2023-01-05 - Jobs Contact Personal, s.r.o. - www.easy-prace.cz
Popis pracovní nabídky Jsme agentura Jobs Contact a zakládáme si na individuálním a profesionálním přístupu našich konzultantů. S našimi klienty spolupracujeme dlouhodobě a máme k dispozici široké portfolio projektů. Takže pokud se v Javě pohybuješ jako ryba ve vodě... (60000 - 100000 Kč)

Vedoucí oddělení vývoje - Přerov
2023-01-05 - KARAT Software a.s. - profesia.cz
...optimista a chceš mít okolo sebe lidi jako jsi ty? Pak v KARAT Software hledáme právě tebe :-) Co bude náplní Tvé práce: - dohled nad vývojem, údržbou a testováním celého IS KARAT - integrace moderních technologií, výběr produktů a nástrojů, které jsou pro vývoj potřeba...

Java Developer | Webový vývoj - Olomouc
2023-01-05 - Jobs Contact Personal, s.r.o. - www.easy-prace.cz
Popis pracovní nabídky Jsme agentura Jobs Contact a zakládáme si na individuálním a profesionálním přístupu našich konzultantů. S našimi klienty spolupracujeme dlouhodobě a máme k dispozici široké portfolio projektů. Takže pokud se v Javě pohybuješ jako ryba ve vodě... (60000 - 100000 Kč)

Vedoucí inženýringu - Vysoké Mýto, Pardubický kraj
2023-01-27 - Agentura Top Talent s.r.o. - jooble
...výkresů ve 2D a 3D softwaru (zejm. Inventor). ~Upravování návrhů a konstrukčního provedení čerpacích a potrubních systémů. ~Kontrola splňování......firmu s dlouholetou rodinnou tradicí. ~Podílení se na vývoji zajímavých produktů. ~Odpovídající finanční ohodnocení + odměny...

IT Product manažer do vývoje SW - Staré Město, Praha
2023-01-22 - Jobs Contact Personal, s.r.o. - www.easy-prace.cz
...Popis pracovní nabídky Jste Produktový manažer a chcete se specializovat na projekty v oblasti správy dokumentů, vývoje systémů a další unikátní IT projekty? Máme tu pro Vás příležitost. Náplň práce: Budete plánovat a řídit realizaci produktu, harmonogramy... (60000 - 90000 Kč)

TOOLING ENGINEER - podílejte se na vývoji nových produktů - Kadaň
2023-01-28 - BLUE staff - www.easy-prace.cz
...Popis pracovní nabídky Máte praxi se vstřikovaním plastů? Hovoříte plynule anglicky? Zajímá Vás vývoj a technologie výrobků? Pak jste možná právě ten, koho hledáme! Zlepšování pracovních a technologických procesů Práce s technickou dokumentaci Tvorba technických... (55000 - 60000 Kč)

Zámečník/nástrojař, který se zajímá o vývoj a dynamiku - Prostějov
2023-01-14 - Jobs Contact Personal, s.r.o. - www.easy-prace.cz
...jako bruska, vrtačka a ideálně i na konvenčních strojích manuální zručnost a dobrá orientace ve výkresové dokumentaci zájem o vývoj a zlepšování procesů ochota pracovat na směny (bez nočních a volné víkendy!) Nabízíme ~13. plat ~ zajímavé projekty a možnost... (30000 - 40000 Kč)

Specialista vývoje - Ivanovice na Hané, Jihomoravský kraj
2023-01-27 - Agentura Top Talent s.r.o. - jooble
Popis pracovní nabídky ~Včasná identifikace, vyhodnocení a prevence možných rizik ve výrobě. ~Optimalizace a řízení změn v sériové výrobě. Požadujeme ~SŠ/VŠ (strojírenství). ~Znalost práce ve 3D CAD, MS Office. ~AJ/NJ (B1). ~ŘP sk. B a ochota cestovat. ...

Mechanical Engineer i na vývoj s AJ nebo NJ - Prostějov
2023-01-19 - Jobs Contact Personal, s.r.o. - www.easy-prace.cz
...strojů, u kterých je stále, co zlepšovat, a zároveň je potřeba vyvíjet nové. Jestliže máte zájem být součástí zajímavých projektů, vývoje, spolupráce se zahraničím a ve Vašem srdci převládá strojařina/kon­strukce, pak jste našli to, co hledáte. Proto neváhejte a zašlete... (45000 - 50000 Kč)

Výhled do budoucnosti pro .NET vývoj - Brno
2022-12-29 - Jobs Contact Personal, s.r.o. - www.easy-prace.cz
...budou naplňovat. Budoucnost je v našich rukou tak ji pojďme změnit. Náplň práce: vyvíjet BE mobilní aplikace pracovat na vývoji nových rozsáhlých informačních systémů vyvíjet BE pro webové aplikace podílet se na rozvoji a údržbě stávajících systémů spolupracovat... (70000 - 95000 Kč)

Začínající specialista na vývoj SW - Brno
2022-12-29 - Jobs Contact Personal, s.r.o. - www.easy-prace.cz
...Budeš pracovat pro firmu která vyvíjí aplikace a systémy pro celou ČR. Náplň práce: práce na Frontendu systémů a aplikací vývoj nových webových a mobilních aplikací vývoj nových informačních systémů vylepšovat stávající systémy testování systémů a jejich... (59000 - 70000 Kč)

Pracovník vývoje HW - Rychnov nad Kněžnou, Královéhradecký kraj
2023-01-27 - Agentura Top Talent s.r.o. - jooble
Požadujeme - samostatné řešení vývojových úkolů v oblasti návrhu desek plošných spojů - vytváření dat pro výrobu desek plošných spojů - vytváření prvků do knihoven návrhového systému DPS - tvoření částí uživatelské, projektové a výrobně technické dokumentace Nabídka...

Vedoucí vývoje - Brno
2022-10-21 - Enantis s.r.o. - tip-prace.cz
  Náplň práce: - nastavení dlouhodobé výzkumné strategie v souladu s obchodními cíly firmy - vedení týmu vědců a podpora jejich vědeckých projektů - nastavení externích výzkumných spoluprací a partnerství na podporu firemní strategie - implementace nových metod...

C# developer - vývoj sw pro bezpečnost / vojenství - Brno
2023-01-22 - Jobs Contact Personal, s.r.o. - www.easy-prace.cz
...Popis pracovní nabídky Hledáte nyní stabilní projekt zaměřený na vývoj v C#? Nyní Vám jich můžeme nabídnou několik. Forma spolupráce – HPP nebo IČO. Velké zkušenosti máme s vývojem aplikací pro řízení zabezpečovacích systémů, ovládání vojenských simulací, pro měření... (40000 - 80000 Kč)

Město


Pracovní pozicePoužíváním webů společnosti CYBERETIX s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.

(c) 2006-2021 | CYBERETIX s.r.o.