PROCESNÍ INŽENÝR / TECHNOLOG - elektro

Tento inzerát se nachází na portálu: personalka.cz.
Chcete-li zobrazit podrobnosti, klikněte na titulek nebo tlačítko: [Zobrazit kompletní nabídku práce].

PROCESNÍ INŽENÝR / TECHNOLOG - elektro - Prostějov
2021-10-19 - Kendrion (Prostějov) s.r.o. - personalka.cz
...Prostějov) s.r.o. mezinárodní rostoucí výrobní společnost se sídlem v Prostějově hledá vhodného kandidáta na pozici:   PROCESNÍ INŽENÝR / TECHNOLOG - elektro   Pro oddělení technologie hledáme šikovného, proaktivního inženýra elektro, který má chuť učit se nové...

Zobrazit kompletní nabídku práce

Nalezeno 16940 pracovních pozic.

PROCESNÍ INŽENÝR / TECHNOLOG - elektro - Prostějov
2021-10-19 - Kendrion (Prostějov) s.r.o. - personalka.cz
...Prostějov) s.r.o. mezinárodní rostoucí výrobní společnost se sídlem v Prostějově hledá vhodného kandidáta na pozici:   PROCESNÍ INŽENÝR / TECHNOLOG - elektro   Pro oddělení technologie hledáme šikovného, proaktivního inženýra elektro, který má chuť učit se nové věci a...

PROCESNÍ INŽENÝR, automotive - Ostrava
2021-10-11 - Ostrava Grafton - grafton.cz
Máš vzdělání v oblasti elektro a komunikativní angličtinu? Rád bys působil v oblasti automotive......, možná hledáme právě Tebe na pozici (35000 - 40000 Kč)

Procesní inženýr - Nivnice, Zlínský kraj
2021-10-20 - Teknia Uhersky Brod, a.s. - personalka.cz
...optimalizovaných procesů ve výrobních, případně souvisejících úsecích, za tímto účelem provádění sběru a analýza dat a procesů - spolupráce s technology při tvorbě norem a kalkulací - tvorba dokumentace - pracovní instrukce, balicí předpisy, layouty - navrhování změn... (28000 - 35000 Kč)

PROCESNÍ INŽENÝR - Ostrava
2021-09-30 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.cz
...Vám příležitost stát se členem týmu top specialistů, kteří se zaměřují především na kvalitu a výsledky. Přihlaste se na pozici PROCESNÍ INŽENÝR. Náplň práce: * návrh a optimalizace výrobních postupů u nových projektů * podpora výroby a výrobních procesů *... (40000 Kč)

PROCESNÍ INŽENÝR SENIOR - Olomouc
2021-10-11 - Olomouc Grafton - grafton.cz
Co bude náplní Vaší práce? - návrh, vývoj a implementace nových výrobních technologií - optimalizace stávajících výrobních technologií - spolupráce napříč odděleními - projektový management - komunikace s dodavateli z ČR i ze zahraničí - reporting nadřízenému - spolupráce... (45000 - 55000 Kč)

PROCESNÍ INŽENÝR | CHEMICKÝ PRŮMYSL - Ostrava
2021-10-19 - Ostrava Grafton - grafton.cz
...nákladů * koordinace výroby a údržby zařízení * plánování provozu výrobních linek * spolupráce na nových rozvojových projektech * technická podpora prodeje Requirements: * VŠ vzdělání chemicko-technologického nebo příbuzného směru, případně SPŠ chemická s maturitou... (45000 - 50000 Kč)

PROCESNÍ INŽENÝR | VHODNÉ PRO ABSOLVENTY - Ostrava
2021-10-19 - Ostrava Grafton - grafton.cz
...INŽENÝRA! NÁPLŇ PRÁCE: * řízení a plánování provozu výrobních linek * analyzování příčin poruch zařízení a navrhování řešení * technická podpora prodeje Requirements: * vzdělání chemicko-technologického nebo příbuzného směru * výhodou praxe ve výrobní firmě v... (28000 - 30000 Kč)

PROCESNÍ INŽENÝR | s AJ - Jihlava
2021-10-11 - Jihlava Grafton - grafton.cz
Víš co znamená LEAN a TPN metodika? Baví tě práce kolem strojů a nové procesy ve výrobě? S EXCELem jsi kamarád, válíš Anglicky a rád cestuješ po světě? Pak je tu něco pro tebe! A co tě u nás čeká? Čti dál: - Zvládnout metodiku LEAN, TPM, vizualizace a práce v systému... (40000 - 45000 Kč)

Procesní inženýr (A6152) - Čáslav, Středočeský kraj
2021-10-17 - HOFMANN WIZARD s.r.o. - jenprace.cz
Pro zavedenou výrobní společnost v regionu hledáme zajímavé kandidáty na pozici procesní inženýr. * neustálý vývoj a vylepšování výrobních procesů zaměřených na lití kovů * příprava a realizace nových projektů ve výrobě a následné předání do sériové výroby * tvorba...

Procesní inženýr ve výrobě - Rakovník II, Středočeský kraj
2021-10-17 - Procter & Gamble - Rakona - personalka.cz
...týmovými hráči. Od prvního dne po nástupu Tě čeká reálná práce na zlepšování výrobních procesů, žádné stínování! Nastoupíš jako procesní inženýr na první manažerskou pozici s možností kariérního a pravidelného platového růstu. Samozřejmostí je podpora zkušenějších kolegů...

SRDCOVÁ ZÁLEŽITOST | PROCESNÍ INŽENÝR - Jihlava
2021-10-14 - Jihlava Grafton - grafton.cz
Hledáš výrobu, která Ti bude dávat smysl? Chceš pracovat v našlápnutém týmu procesních inženýrů? KLÍČOVÁ SLOVA PRO NÁŠ TÝM ! * INOVACE * ÚSPORA * ROZVOJ * OPTIMALIZACE * ZVÝŠENÍ VÝKONU * SNÍŽENÍ ZTRÁT * NEUSTÁLÉ ZLEPŠOVÁNÍ Requirements: * VŠ - technické obory ... (40000 - 50000 Kč)

PROCESNÍ INŽENÝR | LIBEREC - Liberec
2021-09-29 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.cz
Orientujete se ve výrobních procesech? Angličtinu máte v malíčku a znáte prostředí automotive? Výborně! Hledáme PROCESNÍHO INŽENÝRA! Pracovní náplň: * podílení se na zlepšování výrobních procesů * optimalizace výroby a materiálových toků * poskytovat podporu při...

PROCESNÍ INŽENÝR - PLASTY - České Budějovice
2021-09-30 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.cz
Máte zkušenost ve výrobě v oblasti plastů? Umíte anglicky a chcete najít uplatnění v blízkosti Českých Budějovic? Zašlete nám svůj životopis anglicky. Náplň práce: - provádění testování nových výrobků/forem na vstřikolisech - testování pro validační účely... (50000 - 70000 Kč)

PROCESNÍ INŽENÝR-vhodné pro absolventy - Ostrava
2021-10-11 - Ostrava Grafton - grafton.cz
PROCESNÍ INŽENÝR! PROCESNÍ INŽENÝR! PROCESNÍ INŽENÝR! Máš vzdělání technického směru a domluvíš se anglicky? Pokud chceš do budoucna něco dokázat a být za svou práci náležitě oceněn, neváhej a kontaktuj nás. Právě hledáme vhodné kandidáty na pozici (35000 - 40000 Kč)

Technik (procesní) - Brno
2021-10-19 - Lead - Project Advices s.r.o. - jenprace.cz
...rozděleni do různých divizí a práci mohou vykonávat v sedě či stoje dle charakteru práce. Náplň práce • Úzká spolupráce s procesními inženýry a jejich podpora • Vytváření výrobní dokumentace/pracovní instrukce • Aktivní účast při zlepšování výrobních procesů •... (35000 - 40000 Kč)

Procesní inženýr - Mladá Boleslav
2021-10-19 - Randstad HR Solutions s.r.o. - spravnykrok.cz
...technické specifikace technologií - podpora týmu procesních technologů, seřizovačů v oblasti technologie - příprava nové výroby a změny......řízení - spolupráce s ostatními Procesními a Projektovými inženýry - participace na zajištění nabídek a spolupráce při nákupu...

PROCESNÍ INŽENÝR|Příležitost pro absolventy - Plzeň
2021-10-05 - Plzeň Grafton - grafton.cz
...zaměření by pro Vás bylo zajímavé? Máte angličtinu nebo němčinu na komunikativní úrovni? Potom by pro Vás mohla být zajímavá pozice PROCESNÍ INŽENÝR, při které se dostanete k zajímavým projektům z oblasti automotive. Jako PROCESNÍ INŽENÝR budete mít na starost: - Zavedení... (40000 - 55000 Kč)

PROCESNÍ INŽENÝR| LEAN - Jihlava
2021-09-24 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.cz
Máš rád/a změny? Dokážeš vidět chyby tam, kde třeba jiní ne?! Pokud k tomu všemu znáš pojmy typu LEAN, KAIZEN, 5S a další, tak jsi náš člověk! Do našeho týmu hledáme PROCESNÍHO INŽENÝRA! Zkrátka někoho, kdo je vstřícný ke změnám a názorům ostatních. Pokud Ti není cizí... (40000 Kč)

PROCESNÍ INŽENÝR - PLZEŇ město - Plzeň
2021-10-04 - Plzeň Grafton - grafton.cz
Máš vzdělání technického zaměření? Rád bys našel zajímavou společnost, která Ti dá možnost získat zkušenosti a praxi a profesně se posunout dál? My o jedné takové víme! Právě hledáme PROCESNÍHO INŽENÝRA! NÁPLŇ PRÁCE: -zvyšování efektivity pracovního procesu na výrobních... (35000 - 48000 Kč)

PROCESNÍ INŽENÝR SENIOR - Olomoucký kraj
2021-10-12 - - Plzeň Grafton - annonce.cz
Co bude náplní Vaší práce? - návrh, vývoj a implementace nových výrobních technologií - optimalizace stávajících výrobních technologií - spolupráce napříč odděleními - projektový management - komunikace s dodavateli z ČR i ze zahraničí - reporting nadřízenému - spolupráce... (45000 - 55000 Kč)

Město


Pracovní pozicePoužíváním webů společnosti CYBERETIX s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.

(c) 2006-2021 | CYBERETIX s.r.o.