VÝROBNÍ PŘÍPRAVÁŘ

Tento inzerát se nachází na portálu: annonce.cz.
Chcete-li zobrazit podrobnosti, klikněte na titulek nebo tlačítko: [Zobrazit kompletní nabídku práce].

VÝROBNÍ PŘÍPRAVÁŘ - Praha
2021-08-03 - Aroma Praha, a.s. - annonce.cz
Stavební společnost, působící jako generální dodavatel pozemních staveb, rozšiřuje svůj tým a obsazuje pozici: VÝROBNÍ PŘÍPRAVÁŘ Co bude Vaší náplní práce: * kalkulace cen, zpracování rozpočtů * tvorba časových a finančních harmonogramů * zajišťování a výběr subdodavatelů... (40000 - 50000 Kč)

Zobrazit kompletní nabídku práce

Nalezeno 24269 pracovních pozic.

VÝROBNÍ PŘÍPRAVÁŘ - Praha
2021-07-28 - Grafton Recruitment Praha - annonce.cz
Stavební společnost, působící jako generální dodavatel pozemních staveb, rozšiřuje svůj tým a obsazuje pozici: VÝROBNÍ PŘÍPRAVÁŘ Co bude Vaší náplní práce: * kalkulace cen, zpracování rozpočtů * tvorba časových a finančních harmonogramů * zajišťování a výběr subdodavatelů... (40000 - 50000 Kč)

VÝROBNÍ PŘÍPRAVÁŘ - rekonstrukce panelových domů - Praha
2021-06-22 - DELA GmbH - annonce.cz
ZAJÍMÁ VÁS PŘÍPRAVA STAVEB A CHCETE ROZVÍJET SVÉ ZKUŠENOSTI PŘI PŘÍPRAVĚ STAVEBNÍCH PROJEKTŮ ANEBO JSTE JIŽ ZKUŠENÝ PŘÍPRAVÁŘ! Máme pozici pro Vás! VÝROBNÍ PŘÍPRAVÁŘ Vaších hlavním úkolem bude: * kompletní administrace stavebních zakázek na rekonstrukce panelových... (35000 - 55000 Kč)

Rozpočtář / přípravář - Praha
2021-05-28 - KTK CONSTRUCT - jooble
Požadujeme: ~SŠ/VŠ vzdělání stavebního zaměření ~práce s PC, Excel, Word, URS, Kros, Callida ~praxe minimálně 3 roky na pozici Rozpočtáře ~čtení stavebních výkresů ~kladné reference ~výhodou je zkušenost z velké firmy (ne podmínkou) ~vysoké pracovní nasazení, ... (45000 - 55000 Kč)

Výrobní přípravář - Praha
2021-05-12 - DUNROSS S.R.O. - dobraprace.cz
1. Vypracování obchodních nabídek - nastudování podmínek zadání, komunikace se zadavatelem a projektantem, kalkulace nákladů, zpracování nabídkového rozpočtu 2. Zajištění výběru materiálu, zajištění výběrového řízení na materiál 3. Objednávání materiálu, přijmutí materiálu...

Přípravář potravinářských aromat - Židovice, Ústecký kraj
2021-08-03 - Aroma Praha, a.s. - personalka.cz
...Společnost Aroma Praha, a.s. přijme nového kolegu na pozici  Přípravář potravinářských aromat . Náplň práce: ~ výroba aromat a potravinářských přísad dle výrobních příkazů a technologických postupů Požadujeme: vzdělání střední odborné s výučním listem...

Přípravář/ka staveb - Pardubice
2021-08-04 - KAVE Bau s.r.o. - personalka.cz
...administrativní podpora výroby - stavbyvedoucích, zpracování výběrových řízení subdodavatelů, dodávek a objednávek materiálů, kompletace dokladů výrobní přípravy, nastudování podmínek stavebního povolení, zajištění prováděcí dokumentace včetně potřebných konzultací, spolupráce na... (25000 - 30000 Kč)

Přípravář - Hradec Králové
2021-08-04 - GEOSAN GROUP a.s. - personalka.cz
...Popis práce: Přípravář prostuduje zadávací podklady akce – projektová dokumentace, smlouva o dílo, stavební povolení. Poptává vytipované subdodavatele a dodává podmínky a požadavky pro předání podkladů k provedení cenových nabídek. Zajišťuje vypracování poptávky...

PŘÍPRAVÁŘ/SEŘIZOVAČ MIMOSTROJE - Křemže, Jihočeský kraj
2021-08-04 - GRAFOBAL BOHEMIA s.r.o. - personalka.cz
...Jsme GRAFOBAL BOHEMIA s.r.o. patříme mezi hlavní výrobce obalových materiálů v ČR. Soustředíme se na tisk a zpracování obalů z lepenky......plakátů nebo katalogů. Aktuálně hledáme nové kolegy na pozici: „PŘÍPRAVÁŘ/SEŘIZOVAČ MIMOSTROJE“ a budeme rádi, pokud se i Ty staneš... (25000 - 35000 Kč)

Výrobní přípravář staveb - Pardubice
2021-08-03 - PROFI-MEN, s.r.o. - spravnykrok.cz
...Požadujeme Pracovní nabídka ve stabilní české společnosti na pozici Výrobní přípravář staveb. Požadavky: - praxe ve stavebnictví, zaměření na dopravní stavby - středoškolské či vysokoškolské stavební vzdělání - samostatnost Nabízíme Nabízíme: - zázemí silné... (40000 Kč)

Projektant / přípravář zakázek - Střelice, okres Brno-venkov, Jihomoravský kraj
2021-08-04 - H.A. TECHNIK s.r.o. - personalka.cz
...Výrobce hliníkových oken, dveří, fasád hledá do svého týmu kolegu na pozic projektant / přípravář zakázek. Náplní práce:  - technické řešení hliníkových oken, stěn a fasád - tepleně technické návaznosti hliníkových stěn na stavební konstrukce - statické řešení... (25000 Kč)

Přípravář oken - Praha
2021-08-03 - Design By Hy, s.r.o. - personalka.cz
Hledáme rozpočtáře - přípraváře na výrobu oken. Požadujeme praxi v oboru, samostatnou pečlivou práci. Celá ČR, řidičský průkaz výhodou.Bližší informace při tel. kontaktu. 

Rozpočtář / přípravář - Horní Počernice, Praha
2021-08-02 - LAKOMIRAVA s.r.o. - personalka.cz
...Zavedená rodinná stavební firma v Praze 9 - Horní Počernice hledá do pracovního poměru HPP pozici rozpočtář/ka, přípravář/ka. Popis práce: zpracovávání rozpočtů vypracovávání výkazů výměr technická kontrola projektové dokumentace příprava podkladů pro... (25000 - 45000 Kč)

Přípravář, rozpočtář - Brno
2021-08-03 - Kaiserbau s. r. o. - personalka.cz
Požadavky: ~ Komunikační znalost ČJ ~ Vzdělání a praxe - není prioritou mít ukončené vysokoškolské vzdělání, ale chuť být součástí týmu a pomoct vytvářet přátelské pracovní prostředí. ~ Potřebujeme, abys jsi dokázal/a analyzovat podklady pro tvorbu rozpočtu. Orientoval...

Brusič/přípravář - Mladá, Středočeský kraj
2021-08-03 - Domelite s.r.o. - personalka.cz
...Hledáme nové kolegy na pozici brusič/přípravář pro výrobu dřevěných střešních oken  Co byste měl/a umět? • Očekáváme minimálně SOU  • Pokud máte zkušenosti se zpracováním dřeva, máte možnost je u nás uplatnit. • Je Vaší předností pečlivost, samostatnost a odpovědnost... (25000 - 28000 Kč)

Hledáme přípraváře staveb - Družec, Středočeský kraj
2021-08-03 - KOSTKA stav s.r.o. - personalka.cz
...Hledáme nového zaměstnance na pozici přípraváře staveb, náplní práce bude: součinnost s vedením stavby, tvorba harmonogramů objednávání dle harmonogramu staveb. poptávání a výběrová řízení pro dodávky materiálů. kontrola množství materiálů dle projektové dokumentace...

Rozpočtář - přípravář - Zdiby, Středočeský kraj
2021-08-04 - BARACOM a. s. - personalka.cz
...Zajišťování subdodávek, přípravář stavebních rozpočtů. Tvorba rozpočtů k výběrovým řízením. Požadavky Minimální vzdělání: Střední nebo střední odborné bez maturity a bez vyučení Práce s PC Práce s PC - tabulkový procesor (Excel) Práce s PC - autocad... (45000 - 65000 Kč)

PŘÍPRAVÁŘ/KA STAVEBNÍ VÝROBY - Modřice, Jihomoravský kraj
2021-08-03 - I. Vyškovská stavební společnost, s.r.o. - personalka.cz
...společnost, s.r.o. přijme nového kolegu či kolegyni na pozici  PŘÍPRAVÁŘ/KA PRO POZEMNÍ STAVBY .     Náplň práce: zajištění a výběr......podkladů pro realizační tým zakázky kompletace dokumentů výrobní přípravy komunikace s investorem, projektantem,...

Přípravář výroby - Brno
2021-08-04 - SKR stav, s.r.o. - personalka.cz
NÁPLŇ PRÁCE: • Příprava stavební výroby • Výběr dodavatelů stavebních materiálů a prací v souladu s projektovou dokumentací zakázky • Výběr standardů a klientských změn s koncovými uživateli a klienty, sestavování bytových karet, řešení klientských změn • Uzavírání...

Město


Pracovní pozicePoužíváním webů společnosti CYBERETIX s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.

(c) 2006-2020 | CYBERETIX s.r.o.