Kontrolor výroby

Tento inzerát se nachází na portálu: personalka.cz.
Chcete-li zobrazit podrobnosti, klikněte na titulek nebo tlačítko: [Zobrazit kompletní nabídku práce].

Kontrolor výroby - Lovosice, Ústecký kraj
2021-05-17 - KOS WIRE EUROPE s.r.o. - personalka.cz
Popis pracovní pozice: kontrola chodu výroby nerezového drátu dle plánu vedení a hodnocení strojních operátorů a podpora produktivity příprava podkladů a reportů pro manažera výroby provádění inventur pracovní doba od 8:00 do 16:30 Očekáváme od Vás: ... (24000 Kč)

Zobrazit kompletní nabídku práce

Nalezeno 23825 pracovních pozic.

Kontrolor výroby - Lovosice, Ústecký kraj
2021-05-17 - NARA manpower agency s.r.o. - jooble
Hledáme kolegu do týmu výroby na pozici kontrolor. Popis pracovní pozice: ~kontrola chodu výroby nerezového drátu dle plánu ~vedení a hodnocení strojních operátorů a podpora produktivity ~příprava podkladů a reportů pro manažera výroby ~pracovní doba po pá od... (24000 - 27000 Kč)

Kontrolor výroby - Chomutov
2021-05-07 - ARWA Personaldienstleistungen s.r.o. - jooble
...pojmech jako je například tržba, náklad, druhy investic, produktivita práce, atd...) předání reportů vedení a do Německa, kontrola výroby, atd... Požadavky: -min. SŠ/VŠ ekonomického nebo technického směru ( - dobrá znalost německého jazyka na komunikativní úrovni... (45000 - 55000 Kč)

Kontrolor výroby - Chomutov
2021-05-07 - ARWA Personaldienstleistungen s.r.o. - jooble
...pojmech jako je například tržba, náklad, druhy investic, produktivita práce, atd...) předání reportů vedení a do Německa, kontrola výroby, atd... Požadavky: -min. SŠ/VŠ ekonomického nebo technického směru ( - dobrá znalost německého jazyka – na komunkativní úrovni... (45000 - 70000 Kč)

Kontrolor výroby - Chomutov
2021-05-07 - ARWA Personaldienstleistungen s.r.o. - jooble
Do svého týmu hledáme kolegu na pozici Kontrolor výroby. Pracovní úkoly: ~Kontrola plánů, kusovníků ~Zpracování kalkulací, plánování a rozpočet ~Příprava analýz a měsíčních reportů ~Kontrola efektivního využívání výrobních prostředků ~Vyhodnocování produktivity... (45000 - 70000 Kč)

Kontrolor výroby - Chomutov
2021-05-07 - ARWA Personaldienstleistungen s.r.o. - jooble
Do našeho týmu hledáme kolegu na pozici Kontrolor Chomutov - Pracovní úkoly: - Kontrola plánů, kusovníků -........, zpracování a předání reportů vedení a do Německa, kontrola výroby, mimo jiné požadujeme zkušenosti s kalkulací, znalost programování... (45000 - 70000 Kč)

Kontrolor výroby - Chomutov
2021-05-07 - ARWA Personaldienstleistungen s.r.o. - jooble
...pojmech jako je například tržba, náklad, druhy investic, produktivita práce, atd...) předání reportů vedení a do Německa, kontrola výroby, atd... Požadavky: -min. SŠ/VŠ ekonomického nebo technického směru ( - dobrá znalost německého jazyka – na komunkativní úrovni... (40000 - 70000 Kč)

Kontrolor výroby - Chomutov
2021-05-07 - ARWA Personaldienstleistungen s.r.o. - jooble
Do svého týmu hledáme kolegu na pozici Kontrolor výroby. Pracovní úkoly: ~Kontrola plánů, kusovníků ~Zpracování kalkulací, plánování a rozpočetnictví ~Příprava analýz a měsíčních reportů ~Kontrola efektivního využívání výrobních prostředků ~Vyhodnocování produktivity... (45000 - 70000 Kč)

Operátor/ka - kontrolor/ka výroby - Lanškroun, Pardubický kraj
2021-05-11 - FOREZ s.r.o. - spravnykrok.cz
...list. Nabízíme Další bonusy: 25 dní dovolené, odměna za plnou docházku, příspěvek na penzijní připojištění, svozová doprava, 7,5 hod pracovní doba (37,5 hod týden) a další. Náplň práce odebírání, kontrola a ukládání výlisků z automatizované výroby – plasty....

Technologie a kontroling - Tovačov II, Olomoucký kraj
2021-05-17 - TOPOS PREFA Tovačov s.r.o. - personalka.cz
...Náplň práce Člen vývojářského týmu firmy Výkresové zpracování forem pro výrobu prvků Technický návrh výrobních přípravků Požadujeme SŠ se zaměřením na stavebnictví Ochota učit se novým věcem Týmový duch Nabízíme Práce na hlavní pracovní poměr... (27000 Kč)

KONTROLOR KVALITY - Kněžmost, Středočeský kraj
2021-05-17 - Kautex Textron Bohemia spol. s r.o. - personalka.cz
...Hledáme vhodného kandidáta (m/ž) na pozici Kontrolor kvality ve třísměnném provozu. NÁPLŇ PRÁCE: Kontrola kvality vyráběných dílů Zodpovědnost za uvolnění výroby Provádění záznamů o provedení kontrol, jejich vyhodnocování a statistické zpracování Provádění... (28000 - 35000 Kč)

Kontrolor ve výrobě - 1 směna, od 21.000 Kč+bonusy - Černá Hora, Jihomoravský kraj
2021-05-17 - ATOMO PROJEKT s.r.o. - personalka.cz
...Co bude Vaším úkolem? - kontrola dílů přímo ve výrobě - zachycení chyb, upozornění na odchylky - kontrola balení a expedice - odstranění opakujících se chyb - Jedná se o práci přímo ve výrobě, vč. manipulace s kovovými díly, nikoliv administrativu.   Co... (21000 - 24000 Kč)

Dílenský kontrolor/ka - Předměstí, Svitavy, okres Svitavy, Pardubický kraj
2021-05-17 - TOS Svitavy,a.s. - personalka.cz
...budoucnost. Náš výrobní program tvoří tři samostatné oblasti: Vývoj a výroba dřevoobráběcích strojů a návazných manipulačních linek, výroba......hledáme kolegu či kolegyni na nově vzniklou pozici:Dílenský kontrolor/ka POŽADAVKY: SŠ vzdělání , znalost metrologie,...

KONTROLOR/KA KVALITY - Jihlava
2021-05-16 - Swoboda - Stamping, s.r.o. - personalka.cz
...konečná kontrola měření dílů a dokumentace výsledků práce s měřícími přístroji a vzhledovým mikroskopem uvolňování náběhů výroby Požadujeme: uživatelská znalost PC orientace ve výkresové dokumentaci praxe ve strojírenství výhodou pečlivost, spolehlivost... (30000 Kč)

Kontrolor/ka kvality - Uherské Hradiště
2021-05-16 - Torun & Schmidt s.r.o. - personalka.cz
...Co vás čeká Hledáme nového kolegu/novou kolegyni na pozici kontrolor kvality v zaběhlé, malé firmě s mladým kolektivem. Zabýváme se výrobou drobných, rotačních dílů z mosazi třískovým obráběním. Kontrolor kvality vykonává uvolňování výroby, rozhoduje o kvalitě výrobků... (20000 - 30000 Kč)

Kontrolor /ka - Nymburk, Středočeský kraj
2021-05-14 - Maschinenfabrik Niehoff (CZ), s.r.o. - jenprace.cz
...záznamů o kvalitě •spolupráce s technologickým úsekem, mistry a oddělením nákupu Nabízíme: •motivující mzdové ohodnocení •zakázková výroba •zvyšování mezd každý rok •pravidelně vyplácíme 13. a 14. plat •příplatky za práci přesčas •dotované obědy, případně stravenkový...

Kontrolor kvality - Žirovnice, Kraj Vysočina
2021-05-17 - HTP s.r.o. - personalka.cz
...Hledáme do týmu našich kontrolorů týmového hráče. Uvítáme: praxi v oblasti kontroly kvality a měření zkušenosti v rozměrové a vizuální kontrole strojírenských výrobků orientaci ve výkresové dokumentaci základní znalost práce na PC pečlivost, zodpovědnost...

Specialista Jakosti/Kontrolor - Holýšov, Plzeňský kraj
2021-05-17 - Wecubex Systemtechnik s.r.o. - jenprace.cz
...společnost WECUBEX Systemtechnik s.r.o. zabývající se strojírenskou výrobou od zpracování plechů přes polotovary až po komplexní svařence hledáme vhodného kandidáta na pozici Specialista jakosti/Kontrolor. Co vás čeká - evidence zákaznických reklamací - evidence a...

Kontrolor - Třemošnice, Pardubický kraj
2021-05-16 - DAKO-CZ, a.s. - jenprace.cz
Požadujeme: * vzdělání v oblasti strojírenství, kvality popř. technického směru výhodou * zkušenost z výrobní firmy v oblasti kontroly kvality výhodou * orientace ve výkresové dokumentaci * uživatelskou znalost MS Office Náplň práce: * výstupní kontrola finálních výrobků...

Rozpočtář, kontrolor staveb - Brno
2021-05-15 - SLD správcovská s.r.o. - personalka.cz
Popis práce: Vypracování nabídek, podkladů, dokumentace do soutěží a výběrových řízení, včetně návrhů alternativních technických řešení. Poptávky subdodavatelů, posuzování nabídek. Komunikace se subdodavateli i zadavatelem. Tvorba a kontrola výměr. Tvorba...

Kontrolor/ka sériové výroby (směnový/á kvalitář/ka) - Ostrov
2021-05-11 - FOREZ s.r.o. - spravnykrok.cz
...požadavků na jakost výrobků dle předepsané dokumentace. V časových intervalech kontroluje vyrobené díly, uvolňuje jednotlivé výrobky do výroby podle kontrolních návodek, případně zajišťuje přejímky výrobků u dodavatele. Vede záznamy jakosti na svém útvaru do příslušné... (23000 Kč)

Město


Pracovní pozicePoužíváním webů společnosti CYBERETIX s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.

(c) 2006-2020 | CYBERETIX s.r.o.