Specjalista prodeje v českém jazyce

This ad is located on the portal: jooble.
To see details, click the headline or button: [View complete job offer].

Specjalista prodeje v českém jazyce - Ostrava
2021-02-11 - CCPORTER Sp. z o. o. - jooble
...úrovni · Zápal a energie v rozhovorech s klienty · Pracovní nasazení minimálně 35 hodin týdně · Zkušenosti s prodejem jsou výhodou Nabízíme: · Základní hrubá mzda za každou odpracovanou hodinu 5,95 + vysoké provize z prodeje (šance na... (5 - 11 €/hod)

View complete job offer

25676 jobs found.

Specjalista prodeje v českém jazyce - Ostrava
2021-02-11 - CCPORTER Sp. z o. o. - jooble
Požadujeme: · Jazyk český (rodilý mluvčí) · Velmi dobře jazyk anglický nebo polský · Interpersonální komunikace......nasazení minimálně 35 hodin týdně · Zkušenosti s prodejem jsou výhodou Nabízíme: · Základní hrubá mzda za každou... (5 - 11 €/hod)

Specjalista DevOps @ Transition Technologies-Software - Z domova
2021-03-25 - Transition Technologies-Software - nofluffjobs.com.cz
...Specjalista DevOps Společnost: Transition Technologies-Software Velikost společnosti: 250+ lidé Praktikantské Juniorní Střední Seniorní Odborné Cześć! Podziel się ze mną swoim doświadczeniem i razem przejdźmy przez proces rekrutacji. Przekonaj się...

Specjalista ds. bezpieczeństwa IT @ Link Group Sp. z o. o. - Z domova
2021-03-29 - Link Group Sp. z o. o. - nofluffjobs.com.cz
...Specjalista ds. bezpieczeństwa IT Společnost: Link Group Sp. z o. o. Velikost společnosti: 40+ lidé Praktikantské Juniorní Střední Seniorní Odborné Stručný popis práce Będziesz odpowiedzialny za rozwijanie i utrzymywanie systemów bezpieczeństwa...

Specjalista ds. Wsparcia Klienta @ dhosting.pl Sp. z o.o. - Z domova
2021-03-16 - dhosting.pl Sp. z o.o. - nofluffjobs.com.cz
...Specjalista ds. Wsparcia Klienta Společnost: dhosting.pl Sp. z o.o. Velikost společnosti: 50+ lidé Praktikantské Juniorní Střední Seniorní Odborné Stručný popis práce Wierzymy w dobre rozwiązanie i naszą misją jest pomaganie ambitnym ludziom tworzy...

Referent/ka prodeje se znalostí německého jazyka - Česká Třebová
2021-04-06 - KORADO, a. s. - spravnykrok.cz
...Požadujeme vzdělání ÚSO s maturitou (VŠ výhodou) znalost německého jazyka na velmi dobré úrovni znalost dalšího cizího jazyka výhodou......místo výkonu práce Česká Třebová Náplň práce Referent/ka prodeje zodpovídá za řízení obchodních případů se zahraničními partnery... (33000 Kč)

Administrátor/ka on-line prodeje - ANGLICKÝ JAZYK - Karlovy Vary
2021-04-07 - NEW WAVE CZ, a.s. - hitprace.cz
...Vaší pracovní náplní bude - vyhledávaní a doplňování dat ve anglickém jazyce, opětovná kontrola a evidence - kontrola e-mailů a komunikace s obchodními partnery - práce s prostředím online prodeje - ověřování informací o zboží z interní databáze - administrativní činnost... (20000 - 26000 Kč)

Vedoucí rekreačního střediska v Českém ráji - Jablonec nad Nisou
2021-03-30 - SUNDISK s.r.o. - kdejeprace.cz
Práce v příjemném prostředí v rodinné firmě. Pod vlastní značkou SUNDISK family provozujeme unikátní síť sportovně-rekreačních zařízení. Baví Vás práce s lidmi? Nechcete sedavou práci? Hledáte různorodé činností? Není pro Vás manuální práce ani psaní mailů cizí? Pokud ano...

Operátor/ka výroby, práce v Českém Brodě na jednu směnu - Český Brod, Středočeský kraj
2021-04-14 - ManpowerGroup s.r.o. - www.easy-prace.cz
...Začněte s novou prací a staňte se součástí přátelského kolektivu v Českém Brodě s nástupem možným ihned! Náplní je jednoduchá práce s drobnými díly – čištění, plnění, polepování, etiketování, balení a kompletace výrobků. Požadujeme Svým charakterem práce je pozice...

Referent/ka prodeje se znalostí polského a anglického jazyka - Česká Třebová
2021-04-02 - KORADO, a.s. - www.easy-prace.cz
...Česká Třebová 2 NÁSTUP MOŽNÝ IHNED NÁPLŇ PRÁCE: Referent/ka prodeje zodpovídá za řízení obchodních případů se zahraničními partnery......v mezinárodním obchodě nebo nákupu výhodou znalost polského jazyka na velmi dobré úrovni znalost anglického jazyka výhodou... (33000 Kč)

Referent/ka prodeje se znalostí polského a anglického jazyka - Česká Třebová
2021-03-19 - Korado, A.S. - Korado, A.S.
Referent/ka prodeje se znalostí polského a anglického jazyka Referent/ka prodeje je zodpovědná/ý za řízení obchodních případů se zahraničními partnery, komunikuje se zákazníky, vykonává činnosti spojené s prodejem zboží, spolupracuje při organizování návštěv apod....

LEKTOŘI ANGLICKÉHO JAZYKA (DPP) - Frýdek-Místek
2021-04-07 - PRIMA School, s.r.o. - hitprace.cz
A11 z:22/1/2018 (DPP) a:30/7/2020 Hledáme lektory anglického jazyka. Práce vhodná, pro absolventy škol, studenty, nebo maminky na mateřské dovolené. Životopisy zasílejte v českém a anglickém jazyce na e-mailovou adresu viz výše. (200 - 250 Kč/hod)

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/CE SE ZNALOSTÍ MAĎARSKÉHO JAZYKA - Sadov, Karlovarský kraj
2021-04-07 - Kokiska s.r.o. - hitprace.cz
...práci ve velice atraktivním prostředí internetového obchodu. Na českém trhu se již pohybujeme osmým rokem. Můžeme nabídnout velice zajímavou......kolegu/kolegyni pro zákaznickou podporu se znalostí maďarského jazyka. Jedná se o denní komunikaci se zákazníky, jak elektronicky,... (20000 - 30000 Kč)

Manager/ka prodeje - Praha
2021-04-07 - CORAL CLUB CZ s.r.o. - hitprace.cz
...Praha 2 KONTAKT PRVOTNĚ E-MAILEM : Anna Diana Lypa, tel.: (***) ***-****, e-mail: ****@*****.*** Ruský jazyk slovem i písmem, může být rodilý mluvčí. Český jazyk slovem i písmem. Životopis v českém i ruském jazyce. Zaměstnanecké výhody : Zaměstnanecké slevy. (22000 - 27000 Kč)

Back office s maďarským jazykem - Jirny, Středočeský kraj
2021-04-13 - ManpowerGroup s.r.o. - jenprace.cz
...zákazníky z Maďarska, příp. Severní Ameriky. Kvůli komunikaci se zákazníky z těchto zemí je nutná pokročilá úroveň anglického a maďarského jazyka. Popis pozice: Na této pozici budete zodpovědný/á za... Koordinaci obchodního případu od A do Z, tj. od přijetí objednávky...

Lektoři jazyků - Praha
2021-04-07 - Prague British International School, s.r.o. - hitprace.cz
Místo výkonu práce: Brunelova č.p. 960/12, Praha 4 Kontaktovat mailem: ****@*****.*** Znalost AJ na úrovni rodilého mluvčího, certifikát TEFL podmínkou (50000 - 70000 Kč)

LEKTOR jazyků - Karlovy Vary
2021-04-07 - ANHINGA s.r.o. - hitprace.cz
...tel.: (***) ***-**** , e-mail: ****@*****.***. Lingvista, lektor a metodolog AJ,NJ,RJ. Rodilý mluvčí RJ, Vzdělání v oboru metelogie. Praxe v oboru minimálně 5 let, AJ úroveň B2 + obchodn AJ a NJ. Analytika v oboru výuky jazyků. Pracovní doba: 7,00 -19,00 hod vč. víkendů (14600 Kč)

Učitel anglického jazyka - Říčany, Středočeský kraj
2021-04-07 - Základní škola s rozšířenou výukou jazyků Magic Hill s.r.o. - hitprace.cz
Schůzku předem telefonicky domluvit. Rodilý mluvčí - jedná se o dvojjazyčnou školu, výuka probíhá v anglickém jazyce. Praxe 2 roky. (25000 Kč)

Referent/ka prodeje se znalostí polského a anglického jazyka / Obchodní referenti - Česká Třebová
2021-03-30 - KORADO, a.s. - pracomat.cz
...Česká Třebová 2 NÁSTUP MOŽNÝ IHNED NÁPLŇ PRÁCE: Referent/ka prodeje zodpovídá za řízení obchodních případů se zahraničními partnery......mezinárodním obchodě nebo nákupu výhodou - znalost polského jazyka na velmi dobré úrovni - znalost anglického jazyka výhodou -... (33000 Kč)

Pracovníci v oblasti prodeje jinde neuvedení - Čestlice, Středočeský kraj
2021-04-07 - ROYAX, s.r.o. - hitprace.cz
...časově flexibilní - schopný se rychle učit novým věcem - spolehlivý Znalost angličtiny a francouzštiny nebo perštiny výhodou (většina obchodních partnerů mluví anglicky a persky). Svůj životopis zašlete v českém a anglickém jazyce na: ****@*****.***, ****@*****.*** (25000 Kč)

Lektor/ka jazyka - Brno
2021-04-07 - SM RESEARCH,s.r.o. - hitprace.cz
Požadavky: Rodilý mluvčí AJ Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou (14600 Kč)

City


Job positionBy using the Web sites CYBERETIX s.r.o. You agree that the provision of services, traffic analysis and targeting ads use cookies.

(c) 2006-2020 | CYBERETIX s.r.o.