Hosteska - Promotér

This ad is located on the portal: personalka.cz.
To see details, click the headline or button: [View complete job offer].

Hosteska - Promotér - Praha
2020-10-21 - RAFAEL HYGIENE, s.r.o. - personalka.cz
Česká firma s trvalým zázemím přijme se svými partnery do svého týmu 3 nové osobnosti. Aktuálně přijme brigádníky na pozici Asistent/ka prodeje ve EXPRESS OPTIC na stánky v obchodních centrech v Praze (OC Smíchov, Palladium, Atrium Flóra, atd.) Náplň práce: obsluha... (130 - 150 Kč/hod)

View complete job offer

406 jobs found.

HOSTESKA/PROMOTER - Znojmo
2020-10-22 - Hana Sousedíková - www.fajn-brigady.cz
...Informace Dobrý den, Nabízíme pravidelnou, dlouhodobou práci hostesky/promotéra v oblasti Znojmo a okolí - Pracovní doba: Flexibilní, možnost volby promodní - Pracovní náplň: Promo - Pracovní úvazek: DPP, IČO - Mzda: Nadstandartní platové ohodnocení. Fixní... (140 - 260 Kč/hod)

Hosteska - Promotér - Praha
2020-10-22 - RAFAEL HYGIENE, s.r.o. - personalka.cz
Česká firma s trvalým zázemím přijme se svými partnery do svého týmu 3 nové osobnosti. Aktuálně přijme brigádníky na pozici Asistent/ka prodeje ve EXPRESS OPTIC na stánky v obchodních centrech v Praze (OC Smíchov, Palladium, Atrium Flóra, atd.) Náplň práce: obsluha... (130 - 150 Kč/hod)

Hosteska/promotér - Nusle, Praha
2020-10-23 - Ludmila Zedníčková - jenprace.cz
Hledáme pozitivně nabité, usměvavé a komunikativní spolupracovníky na pozici Hosteska/Promotér pro novou promoagenturu v Praze. Provozujeme stánky po celé České republice a zabýváme se propagací českých kosmetických výrobků. Náplní práce je: Komunikovat s lidmi na veletrzích... (1200 Kč/den)

Hosteska/promotér. Do prodejny s chovatelskými potřebami v Plzni. - Plzeň
2020-10-22 - ADECCO spol. s r.o. - www.fajn-brigady.cz
...Informace Hledáš brigádu před Vánoci? Máš rád zvířátka? Baví tě komunikace a chtěl/a bys pracovat jako hosteska nebo promotér? Do prodejny s chovatelskými potřebami v Plzni, hledáme šikovné hostesky a promotéry! Pracovní dny si vybíráš sám/sama dle Tvých... (100 Kč/hod)

Hosteska/promotér - NEJLEPŠÍ PODZIMNÍ BRIGÁDA - Pardubice
2020-10-19 - Nefrito laboratories, s.r.o. - jenprace.cz
Do našeho týmu v Pardubicích hledáme komunikativního, energického a pozitivního parťáka. Tvým cílem je seznámit zákazníka s novinkami, současnými trendy v reklamě. S kolegy budeš tváří naší společnosti a propagovat nabízený produkt, tak aby se k nám zákazník vždy rád... (14000 - 18000 Kč)

Hosteska/promotér - Chomutov
2020-10-16 - Pavlína Brožová - flek.cz
...Do naší firmy přijmeme nové zaměstnance na hosteska/promotér. Náplň práce: aktivní oslovování lidí, prodej zboží, prezentace produktů na stánku v obchodních centrech. Požadujeme:. komunikativnost na vysoké úrovni . reprezentativní vzhled . milé vystupování... (20000 - 23000 Kč)

Hosteska / promotér - Tvarožná, Jihomoravský kraj
2020-08-09 - BAIEROVÁ spol. s r.o. - hitprace.cz
První kontakt emailem nebo telefonicky. Komunikace se zákazníky v prostorách restaurace, provádění ochutnávek produktů, výpomoc v úseku McCafé, obsluha zákazníků na pokladně, kompletace objednávek, lze dohodnout možnost 1 směny, začátek pracovní doby lze dohodnout dle ... (19000 - 22000 Kč)

HOSTESKA / PROMOTÉR pro T-Mobile 130 Kč/hodinu - Jihomoravský kraj
2020-10-22 - Grafton Recruitment - hitprace.cz
POPIS POZICE:Hledáš brigádu před Vánoci? Baví tě komunikace a chtěl/a bys pracovat jako hosteska nebo promotér? Pro společnost T-mobile hledáme šikovné hostesky a promotéry! Náplň práce: - podpora při kontaktu se zákazníky - vyřizování zákaznických dotazů - poskytování... (130 Kč/hod)

Hosteska / Promotér - Praha
2018-10-17 - Svět Koloběžek - Svět Koloběžek
Hosteska / Promotér - SVĚT KOLOBĚŽEK Praha Pro naši prodejnu koloběžek hledáme vhodného uchazeče na pozici hosteska / promotér. Místo výkonu práce: Praha a okolí Náplň práce: • prezentace koloběžek široké veřejnosti • pracovní doba hlavně o víkendech • komunikace...

Promotér/Hosteska 120-180Kč (celoroční brigáda i HPP) - Obchod-služby - Praha 1
2020-10-10 - Brandwin s.r.o - hitprace.cz
Informace - promo akce (ochutnávky, rozdávání letáčku a prezentace) - komunikace s klienty - propagace nových produktůCo od vás očekáváme- komunikativnost - pouze dlouhodobou spolupráci v rámci celého roku - čistý rejstřík trestů - min. věk 18 let - minimálně středoškolské... (120 - 180 Kč/hod)

Promotér/ka. - Praha
2020-10-10 - Brandwin s.r.o. - volnamista.cz
120-200 Kč/hod, Dlouhodobě Hledáme komunikativní,spolehlivé,usměvavé a pracovité kolegy/ně pro Promo akce pro OC Tesco (není to promo na ochutnávky). Ideální pro člověka který hledá jistotou, ale zároveň se nespokojí se základní mzdou. Vše vás naučíme a a zaškolíme. Práce...

Hosteska elektrické holící strojky Ostrava - Ostrava
2020-10-19 - Advenio s.r.o. - www.fajn-brigady.cz
Informace Hledáme šikovné hostesky - promo elektrické holící strojky. Očekáváme příjemný vzhled a vystupování, zkušenosti s touto prací výhodou. Školení bude probíhat online dne 22.10.2020 od 9-15 hodin (účast nutná - připojení z domova přes teams). Práce probíhá... (115 - 150 Kč/hod)

Hosteska - Jihočeský kraj
2020-10-18 - Hofmann Wizard S.R.O. - Hofmann Wizard S.R.O.
Do Českých Velenic hledáme vhodné kandidáty na pozici Hosteska Popis pozice Pomoc při organizaci akcí: koordinování celé akce pomoc při rozdávání dárků zaměstnancům vhodné pro studenty a nebo maminky na mateřské dovolené brigáda je nárazová jen několikrát do měsíce... (100 - 110 Kč/hod)

Promotéři - Smíchov, Praha
2020-10-13 - New Crystal Technology s.r.o. - urad-prace.cz
Angličtina na pokročilé úrovni, Ruština na pokročile úrovni je výhodou. Perfektní znalost MS Office (MS Excel, MS Word, MS Powerpoint) Komunikativnost. Chuť pracovat. Dobrý zdravotni stav. Vypis z rejstřiku trestu ČR. Řidičsky průkaz B. Vlastní auto je výhodou. Reprezentativní...

Promotér v MAKRU - Brno
2020-10-19 - - New Crystal Technology s.r.o. - brigoska.cz
Promotér v MAKRU Brno DLOUHODOBÁ BRIGÁDA, min 6 směn Rezervujte na (***) ***-**** nebo sms na (***) ***-****

City


Job positionBy using the Web sites CYBERETIX s.r.o. You agree that the provision of services, traffic analysis and targeting ads use cookies.

(c) 2006-2020 | CYBERETIX s.r.o.