Skladnice v potravinářství - Chemie a potravinářství

This ad is located on the portal: hitprace.cz.
To see details, click the headline or button: [View complete job offer].

Skladnice v potravinářství - Chemie a potravinářství - Havířov
2020-10-18 - Jelínek & syn, s.r.o. - hitprace.cz
Informace Práce ve skladu s potravinami, balení balíčků, příjem, výdej, úklid. Váš profil: Perfektní zdravotní stav a fyzická zdatnost, časová flexibilita (povinné přesčasy, pracovní doba končí s dodělanou práci), zodpovědný přístup, samostatnost. Pracovní doba začíná v... (92 - 110 Kč/hod)

View complete job offer

11536 jobs found.

Skladnice v potravinářství - Chemie a potravinářství - Havířov
2020-10-18 - Jelínek & syn, s.r.o. - hitprace.cz
Informace Práce ve skladu s potravinami, balení balíčků, příjem, výdej, úklid. Váš profil: Perfektní zdravotní stav a fyzická zdatnost, časová flexibilita (povinné přesčasy, pracovní doba končí s dodělanou práci), zodpovědný přístup, samostatnost. Pracovní doba začíná... (92 - 110 Kč/hod)

Mistr ve skladu se zeleninou - Chemie a potravinářství - Brno
2020-10-17 - CZ PEOPLE s.r.o. - hitprace.cz
Informace Pro našeho významného klienta hledáme kolegu na pozici mistra ve skladu s ovocem a zeleninou. Náplň práce: - vedení menšího týmu skladových operátorů - rozdělování a plánování úkolů na lince - plánování směn a vedení docházky - ranní a odpolední směnyCo od vás... (28000 Kč)

Pekař/Pekařka - Chemie a potravinářství - Brno
2020-10-22 - Jaroslav Bartl - hitprace.cz
Informace Hledám šikovné pekaře/ pekařky do mé soukromé pekárny v Brně- Jundrově. Přijmu i zájemce, kteří nemají s touto prací žádné zkušenosti a chtěli by se nechat zaučit. Jedná se o práci v příjemném prostředí s přátelským kolektivem a za dobré cenové ohodnocení. Máte... (100 - 120 Kč/hod)

Operátorka ve výrobě - Chemie a potravinářství - Uherské Hradiště
2020-10-18 - Pro-Temp spol. s r.o. - hitprace.cz
Informace • vaší denní činností bude obsluha výrobních linek, strojů i dalších výrobních zařízení • na starost budete mít třízení a přípravu surovin ke zpracování • součástí práce je také manipulace s hotovými výrobky • pro úplnost bude třeba abyste prováděl/a základní ... (22000 - 24000 Kč)

SKLADNÍK - potravinářství, Benešov - Benešov
2020-10-23 - ZAPPALLO XTRADE s.r.o. - jenprace.cz
Co dělá skladník/skladnice? • Nakládku a vykládku kamionů pomocí elektrických a motorových vozíků • Skladování zboží • Všechny ostatní úkony spojené s manipulací zboží pomocí VZV • Vykonává běžnou údržbu svého vozidla Co od Vás požadujeme? • Zkušenost s nakládkou a vykládkou...

EXPEDIENT/KA - Chemie a potravinářství - Opava
2020-10-16 - BIVOJ a.s. - hitprace.cz
Informace Čeká Vás vychystávání zboží, obsluha paletového vozíku, expedičního systému a váhy.Co od vás očekáváme- fyzická zdatnost podmínkou - znalost práce na PC podmínkou - vzdělání nerozhoduje - praxe ve výrobní společnosti a zkušenosti z expedice jen výhodou - samostatnost... (22000 Kč)

POMOCNÝ PRACOVNÍK V PEKÁRNĚ - Chemie a potravinářství - Beroun
2020-10-17 - ŠŤASTNÁ KOZA s.r.o. - hitprace.cz
Informace Hledáme nové členy do našeho týmu ŠŤASTNÉ KOZY v Berouně. Nabízená pozice: POMOCNÝ PRACOVNÍK V PEKÁRNĚ. Fyzicky náročná práce - vhodné pro MUŽE. Požadujeme chuť k práci a spolehlivost. Předchozí zkušenosti nejsou zapotřebí, vše zaučíme!Co od vás očekávámeCo vám... (90 - 120 Kč/hod)

Směnový mistr v potravinářském provozu - Chemie a potravinářství - Veselí nad Lužnicí, Jihočeský kraj
2020-10-15 - FONTEA a.s. - hitprace.cz
...technologické procesy výroby, vede evidenci výrobních dokumentů a dodržuje výrobní plányCo od vás očekávámepovědomí a přehled o výrobě v potravinářském provozu, vzdělání nejlépe potravinářského směru, uživatelská znalost MS Office nutná (zejména Excel), řidičské oprávnění sk. B,... (34000 Kč)

Operátor skladu HPP - Veleleliby, až 31.000,-Kč - Chemie a potravinářství - Nymburk, Středočeský kraj
2020-10-23 - OILSEED s.r.o. - hitprace.cz
Informace Jaká práce vás u nás čeká ? Přejímka a kontrola vykládky i nakládky zboží Manipulace se zbožím ve skladu i ve výrobě Úklid skladových a dalších prostor Kontrola a evidence obalového materiálu Příprava inventurCo od vás očekávámeA co očekáváme my od vás?... (25000 - 31000 Kč)

Seřizovač - obsluha lisů - Chemie a potravinářství - Červený Kostelec, Královéhradecký kraj
2020-10-22 - Randstad s.r.o. - hitprace.cz
...Červeného Kostelce. Nabídka je vhodná i pro šikovné absolventy, které si zaučíme. Podmínkou pro nástup na tuto pozici je platný potravinářský průkaz.A co u nás budete dělat?- seřizovací a údržbářské práce- obsluhovat vstřikolis- připravovat a navážet surovinyCo od vás očekáváme... (117 Kč/hod)

Sezónní práce - zpracování zelí - Chemie a potravinářství - Plzeň
2020-10-22 - Personal centrum s.r.o. - hitprace.cz
Informace -Zpracovávání zelí (šlapání, krouhání, čištění) -Výroba baleného kysaného zelí -Výroba salátůCo od vás očekáváme-Potravinářský průkaz -Spolehlivost -Fyzickou zdatnost -PracovitostCo vám nabízíme-Sezónní práce do 30.11.2020 -HPP -Vhodné i pro fyzicky zdatné důchodce... (23000 Kč)

obsluha výrobní linky - Chemie a potravinářství - Veselí nad Lužnicí, Jihočeský kraj
2020-10-15 - FONTEA a.s. - hitprace.cz
Informace obsluha linky a kontrola výroby na lince, zodpovědnost za fungování linky a kvalitu výrobkůCo od vás očekávámezkušenosti s prací na lince, pečlivost, zodpovědnostCo vám nabízímezaměstnání v silné nadnárodní společnosti - práce na HPP, podílení se na výrobě vod... (23000 - 29000 Kč)

Práce ve výrobě piezokeramiky (Praha) - Chemie a potravinářství - Praha
2020-10-15 - ABZAKOVO spol. s r.o. - hitprace.cz
...moderního produktu • Obsluha strojního výrobního zařízení • Práce v jednosměnném nebo dvousměnném provozuCo od vás očekáváme• Vzdělání v chemickém oboru (anorganická technologie nebo materiálové inženýrství, keramika, fyzika - elektro) • Spolehlivost a manuální zručnost •... (155 - 185 Kč/hod)

Dělník v potravinářském průmyslu - Ostrava-Martinov - Chemie a potravinářství - Ostrava
2020-10-16 - ANAPE s.r.o. - hitprace.cz
Informace Informace o pracovním místě - Práce v potravinářském průmyslu - Jedná se o 4 směnný provoz - 8mi a 12cti hodinové směny - fyzická......Pracovní náplň: - vizuální kontrola mléčných výrobků - skládání krabic - kompletace - příprava - více dle pracovištěCo od vás... (112 Kč/hod)

Pracovník výroby OZP/OZZ - Chemie a potravinářství - Holešov, Zlínský kraj
2020-10-14 - Z + M Logistics, spol. s r.o. - hitprace.cz
...Pro našeho obchodního partnera hledáme pracovníka do výrobny jídel příprava teplých a studených pokrmů pro PRACOVIŠTĚ v Holešově.Co od vás očekávámeDobrou pracovní morálku. Potravinářský průkaz (možno dodělat)Co vám nabízímeZaučení. Profesionální přístup. Práci na HPP.

City


Job positionBy using the Web sites CYBERETIX s.r.o. You agree that the provision of services, traffic analysis and targeting ads use cookies.

(c) 2006-2020 | CYBERETIX s.r.o.