Administrativa - backoffice

This ad is located on the portal: jenprace.cz.
To see details, click the headline or button: [View complete job offer].

Administrativa - backoffice - Pardubice
2020-10-16 - NOVY s.r.o. - jenprace.cz
Co vás na pozici Administrativa čeká: Všestranná podpora hlavně v oblasti administrativy. • Kontrola a aktualizace textů z poraden dle zadání nadřízeného • Přepisování textů z přednášek • Doplňování dat na webové stránky • Administrativní činnost • Komunikace se zákazníky... (24000 - 26000 Kč)

View complete job offer

1971 jobs found.

Administrativa - backoffice - Pardubice
2020-10-23 - NOVY s.r.o. - jenprace.cz
Co vás na pozici Administrativa čeká: Všestranná podpora hlavně v oblasti administrativy. • Kontrola a aktualizace textů z poraden dle zadání nadřízeného • Přepisování textů z přednášek • Doplňování dat na webové stránky • Administrativní činnost • Komunikace se zákazníky... (24000 - 26000 Kč)

Asistentka administrativy - Brno
2020-10-22 - SEŽEV chráněná dílna s.r.o. - personalka.cz
...Hledáme vás? Přijmeme pohotovou asistentku administrativy. Místo vyhrazeno pro OZP, ID, ČID. Umíte se poradit v každé situaci? Nutné je umět dobře pracovat s počítačem, excelem(výpočty, složitější tabulky, kalkulace) a outlokem. Technický typ velkou výhodou. Praxe výhodou... (22000 Kč)

SALES SPECIALISTA - administrativa - Ostrava
2020-10-20 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.cz
Hledáme SALES SPECIALISTU - podporu obchodního oddělení, který ovládá anglický jazyk na komunikativní úrovni a chce se podílet na rozjezdu nových projektů ve výrobní společnosti. Náplní práce bude zajištění veškeré administrativní části - práce v Excelu, asistentce při... (24000 - 27000 Kč)

Administrativa - Administrativa - Brno
2020-10-12 - ECO fond.eu s.r.o. - hitprace.cz
Informace Přijmeme ekonomickou/administrativní pracovnici (kontrola fakturace, náležitostí dokumentů, pokladna...) i s ČID, OZP. Práce je na HPP 8h denně, nástup dle dohody. Nutností je znalost práce v Excelu, ekonomické zaměření nebo praxe na obdobné pozic podmínkou (...

Referent - Administrativa - Uherské Hradiště
2020-10-22 - ZIWAP CZ s.r.o. - hitprace.cz
Informace •administrativní práce související s provozem kanceláře •komunikace se kolegy, skladem a oddělením centrály společnosti •spolupráce s ostatními pracovníky na pobočce veškerá agenda pro vedení firmy (termíny, korespondence)Co od vás očekáváme• SŠ vzdělání • komunikační... (35000 - 38000 Kč)

Administrativní pracovník v logistice - Administrativa - Ostrava
2020-10-23 - UTP Czech s.r.o. - hitprace.cz
...logistiky - administrativní podpora na oddělení nákupu - práce na počítači, tvorba DL a výdejek - e-mailová komunikace - všeobecná administrativa a reporting nadřízenýmCo od vás očekáváme- ŘP. skupina B - anglický jazyk na komunikativní úrovni (denní využití) - praxe na... (19000 - 25000 Kč)

Koordinátor kurzů, back office, administrativa - Praha 7
2020-10-13 - AMOS KamPoMaturite.cz, s.r.o. - flek.cz
Pro kancelář na Strossmayerově náměstí hledáme samostatnou, pracovitou, spolehlivou a asertivní kolegyni, případně kolegu s praxí v administrativě. Náplní práce je vyřizování objednávek, příprava zásilek, fakturace a back office, organizace kurzů, komunikace s lektory...

Fakturantka - administrativa - Administrativa - Český Těšín
2020-10-17 - Houseland s.r.o. - hitprace.cz
Informace Pro naší firmu Houseland s.r.o. hledáme spolehlivou osobu, která dokáže zastřešit kompletní účetní agendu. Ta se průběžně předává hlavní externí účetní. Naše firma podniká v e-commerce, provozuje e-shop. Působíme jak na CZ tak i v PL. Pracujeme v účetním softwaru... (135 - 140 Kč/hod)

Recepční - Administrativa - Olomouc
2020-10-16 - Jan Grézl - hitprace.cz
Informace nabízíme dlouhodobou brigádu na pozici recepční v Olomouci, 12 hodinové denní směny vč. víkendůCo od vás očekávámestředoškolské vzdělání znalost práce na PC aktivní znalost AJ loajalituCo vám nabízímedlouhodobou brigádu práci v příjemném prostředí

Asistentka - Administrativa - Hradec Králové
2020-10-11 - CEXBit s.r.o. - hitprace.cz
Informace Hledáme sympatickou a komunikativní kolegyni, která se námi bude podílet na rozvoji startupu. Náplní práce je návrh a příprava marketingových materiálů pro prezentaci produktů/projektů a služeb startupu. Průzkum aktuální nálady trhu s návazností na tvorbu marketingových... (200 - 300 Kč/hod)

Administrativa - Správce kmenových dat - junior - České Budějovice
2020-10-21 - ManpowerGroup s.r.o. - jenprace.cz
Hledáme vhodného kandidáta, který pozitivně přispěje ke zlepšení globálních procesů v systému SAP výrobní společnosti díky podpoře, správě dat a komunikaci v rámci celé organizace. Tato pozice nabízí kandidátům velký růstový potenciál. Popis pozice: - Technická činnost...

Administrativní pracovnice - Administrativa - Česká Třebová
2020-10-24 - Randstad s.r.o. - hitprace.cz
...vystupování? Čtěte dále! Pro našeho klienta, stabilní českou společnost, hledám šikovnou kolegyni, která bude mít na starost zejména administrativu a reprezentaci společnosti. Co vše Vás na pozici čeká? - administrativní podpora v rámci společnosti - příprava podkladů,...

Recepční - Administrativa - Nový Bor, Liberecký kraj
2020-10-22 - CS UKLID s.r.o. - hitprace.cz
Informace Jsme zaměstnavatel na chráněném trhu práce. Zajišťujeme primárně úklid bytů, kanceláří a jiných komerčních objektů se specializací na úklid zdravotnického zařízení. Práce je určena jen pro osoby se zdravotním postižením.Co od vás očekáváme- spolehlivost, zodpovědnost... (90 - 100 Kč/hod)

administrativní výpomoc - Administrativa - Brno
2020-10-22 - ZAGO s.r.o. - hitprace.cz
Informace Nabídka čeká na schválení Brigáda ve velkoobchodu s hodinkami. Příjem, kontrola a vychystávání zboží Kontrola položek dle faktury Kontrola cen a slev Práce s Excelem - kontrola a případná editace Vždy bude přítomen nadřízený pracovník, který bude práci zadávat... (100 - 120 Kč/hod)

Recepční na infostánku - Administrativa - Přerov
2020-10-18 - Special Service International, spol. s r.o. - hitprace.cz
Informace Pro našeho významného klienta hledáme recepční na infostánek do obchodního centra v Přerově. Náplň práce: - komunikace s návštěvami a osobami vstupujícími do objektu - poskytování základních informací - komunikace a spolupráce s ostrahou - prodej dárkových... (16000 - 20000 Kč)

Senior účetní - Administrativa - Praha 3
2020-10-16 - Connect Economic Group s.r.o. - hitprace.cz
Informace V ČR je vedeno kolem 4 milionů ekonomických subjektů - všechny mají zákonnou povinnost vést účetnictví a řádně platit daně. Účetnictví a daně jsou však pro spoustu podnikatelů velkou neznámou, nevyznají se v tom. Přitom jakékoli pochybení u finančních institucí... (27000 - 34000 Kč)

PRAKTIKANT/KA - Administrativa - České Budějovice
2020-10-19 - EUROVIA CS, a.s. - hitprace.cz
Informace Studujete vysokou školu a chcete při studiu získat praxi? Jste otevřená a komunikativní osobnost? Vydejte se na společnou cestu s EUROVIA CS, závodem České Budějovice, a zajistěte si perspektivní budoucnost! Co bude Vaší hlavní náplní práce? • Příprava dokumentů... (80 - 100 Kč/hod)

Administrativní pracovnice - Administrativa - Brno
2020-10-17 - symetrie, s.r.o. - hitprace.cz
Informace Přijmeme pracovnici do půjčovny a prodejny zdravotních pomůcek v Brně ul. Zábrdovická na HPP, na zkrácený pracovní úvazek 25 hod týdně. Znalost práce na PC a praxe v kanceláři podmínkou. Požadujeme spolehlivost, pečlivost, dobrou komunikaci a příjemný projev. ... (12000 - 13000 Kč)

Ekonomika sklady - Administrativa - Most
2020-10-18 - TREASUERED MANAGER s.r.o. - hitprace.cz
Informace - zpracování daňových dokladů v ekonomickém systému Pohoda - Faktury přijaté / vydané, pokladní doklady, bankovní výpisy, ostatní závazky - zpracování cestovních náhrad - pokročilejší práce v Excelu. - skladové operaceCo od vás očekáváme- znalost práce v Excelu... (120 Kč/hod)

Koordinátor/ka projektů - Administrativa - České Budějovice
2020-10-22 - Attavena, o.p.s. - hitprace.cz
...Náplň práce: • organizace projektů a služeb v oblasti dalšího vzdělávání • administrativní podpora lektorů, kontrola a kompletace administrativy • oslovování a motivace klientů, • komunikace s partnery a institucemi, zajištění zázemí pro výuku, • prezentace projektů a... (24000 - 30000 Kč)

City


Job positionBy using the Web sites CYBERETIX s.r.o. You agree that the provision of services, traffic analysis and targeting ads use cookies.

(c) 2006-2020 | CYBERETIX s.r.o.