Rozpočtář / přípravář

This ad is located on the portal: jooble.
To see details, click the headline or button: [View complete job offer].

Rozpočtář / přípravář - Praha
2021-02-19 - KTK CONSTRUCT - jooble
Požadujeme: ~SŠ/VŠ vzdělání stavebního zaměření ~práce s PC, Excel, Word, URS, Kros, Callida ~praxe minimálně 3 roky na pozici Rozpočtáře ~čtení stavebních výkresů ~kladné reference ~výhodou je zkušenost z velké firmy (ne podmínkou) ~vysoké pracovní nasazení, ... (40000 - 50000 Kč)

View complete job offer

3706 jobs found.

Rozpočtář / přípravář - Praha
2021-02-19 - KTK CONSTRUCT - jooble
Požadujeme: ~SŠ/VŠ vzdělání stavebního zaměření ~práce s PC, Excel, Word, URS, Kros, Callida ~praxe minimálně 3 roky na pozici Rozpočtáře ~čtení stavebních výkresů ~kladné reference ~výhodou je zkušenost z velké firmy (ne podmínkou) ~vysoké pracovní nasazení,... (40000 - 50000 Kč)

přípravář / rozpočtář - Praha 8
2021-05-17 - Urban Survival s.r.o. - personalka.cz
...dostanete. Do našeho týmu hledáme kolegu / kolegyni na pozici PŘÍPRAVÁŘ v oboru pozemní stavitelství. Pracovní náplň: - Tvorba cenových......nabídek - Aktivní zapojení při tvorbě cenových nabídek a rozpočtů - Příprava rozpočtů ve všech fázích projektu - Komunikace... (40000 Kč)

Rozpočtář - přípravář - Zdiby, Středočeský kraj
2021-05-15 - BARACOM a. s. - personalka.cz
...Zajišťování subdodávek, přípravář stavebních rozpočtů. Tvorba rozpočtů k výběrovým řízením. Požadavky Minimální vzdělání: Střední nebo střední odborné bez maturity a bez vyučení Práce s PC Práce s PC - autocad Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)... (45000 - 65000 Kč)

PŘÍPRAVÁŘ/KA - ROZPOČTÁŘ/KA - Rapotín, Olomoucký kraj
2021-05-17 - PRUMHOR, spol. s r.o. - personalka.cz
...projektovou činností. Vzhledem k úspěchům společnosti hledáme do našeho týmu zodpovědného kolegu či kolegyni na pozici přípravář/ka - rozpočtář/ka , který/á má zkušenosti se zpracováváním rozpočtů pozemních staveb. CO VÁS ČEKÁ komplexní zpracování rozpočtů a...

ROZPOČTÁŘ /PŘÍPRAVÁŘ STAVEB - České Budějovice
2021-05-17 - Jihočeská stavební spol. s r.o. - personalka.cz
...očekáváme? Příprava, zpracování a sestavování cenových nabídek Technické znalosti a zkušenosti s kalkulacemi cen a příprava rozpočtů v oblasti staveb Schopnost čtení v projektové dokumentaci Jednání s dodavateli /tendr cen prostřednictvím e-mailu/telefonu... (35000 Kč)

Rozpočtář/přípravář staveb Chrudim - Chrudim
2021-05-17 - 4Person v.o.s. - personalka.cz
Jsme česká stavební společnost, působící na našem trhu již 21 let. Jsme profesionálové v oblasti dodávek lešení – jeho dopravu, modulové a rámové lešení. Nabízíme mimo jiné i systémové lešení na klíč, nebo systémové lešení výtahových šachet. Hledáme touto cestou kolegu... (35000 - 45000 Kč)

Přípravář - rozpočtář staveb - Brno
2021-05-01 - SITEL, spol. s r.o. - bezpersonalky.com
...velikosti, počtu zaměstnanců i územnímu pokrytí celé republiky připravena stavět telekomunikační a datové sítě systémem „na klíč

Přípravář staveb elektro - rozpočtář - Žižkov, Praha
2021-05-15 - JM - Elektro s.r.o. - personalka.cz
...Hledáme do našeho týmu Přípraváře staveb elektro - rozpočtáře. Co vás čeká: Budete zpracovávat cenové nabídky elektro stavebních zakázek, tvořit rozpočty. U zakázek v realizaci budete pracovat jako přípravář - technická podpora staveb. Zejména se jedná o vzorkování... (32000 - 45000 Kč)

Přípravář - Rozpočtář - Brno
2021-05-13 - Trenkwalder a.s. - dobraprace.cz
...školení * Nevšední zakázky * Pružná pracovní doba * Telefon a notebook * Příprava a realizace výběrových řízení * Vytváření rozpočtů * Komunikace se subdodavateli * Spolupráce s projektantem, stavbyvedoucím a technickým dozorem * Práce s projektovou...

Přípravář/rozpočtář TZB - šance i pro juniory - Brno
2021-05-13 - ManpowerGroup s.r.o. - jenprace.cz
...doposud byly všechny Vaše odpovědi „ano“, pak neváhejte a ozvěte se mi! Popis pozice: Co bude Vaší pracovní náplní? Příprava rozpočtů zakázek Úpravy výkresové dokumentace (zaměření na vzduchotechniku) Technická podpora zakázek pro realizaci Příprava...

Rozpočtář / přípravář staveb - Hradec Králové
2021-05-17 - TERMA a.s. - spravnykrok.cz
...- SŠ nebo VŠ vzdělání stavebního směru - praxe na pozici přípravář výroby nebo v realizaci staveb velkou výhodou - znalost systému......slušné a férové jednání Náplň práce - samostatná tvorba rozpočtů a cenových nabídek (vodohospodářské a pozemní stavby) - kontrola... (35000 Kč)

Přípravář staveb / rozpočtář staveb - Hradec Králové
2021-05-06 - FreeCon s.r.o. - dobraprace.cz
...slušné a férové jednání. Pro menší českou a velmi seriozní stavební společnost hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici PŘÍPRAVÁŘ/-KA STAVEB / ROZPOČTÁŘ/-KA STAVEB. SŠ/VŠ vzdělání stavební, praxi na pozici přípravář/-ka pozemních staveb, dobrá znalost programu Kros plus,... (30000 - 42000 Kč)

Přípravář - rozpočtář, průmyslové stavby - Praha
2021-05-04 - Trenkwalder a.s. - dobraprace.cz
...telefon, notebook * člen týmu přípravy výběrových řízení * práce s projektovou dokumentací * příprava a kontrola výkazu výměr do rozpočtu * spolupráce při výběru zhotovitelů * vyhodnocování nabídek * SŠ/VŠ stavební, strojní * Zkušenost z obdobné pozice *...

Rozpočtář/ka - přípravář/ka (pozemní stavby) - Praha
2021-05-14 - ELTODO, a.s. - spravnykrok.cz
...dokumentace po jednotlivých řemeslech) Oceňování stavebních prací v oblasti pozemních staveb (výstavba i rekonstrukce) v rozpočtovém systému KROS 4 Připravovat nebo kontrolovat výkaz výměr dle projektové dokumentace Kontrolovat vhodnost materiálů a prací Kontrolovat...

Rozpočtář, přípravář Praha - Praha
2021-01-05 - Etimos Human s.r.o. - dobraprace.cz
Atraktivní mzdové ohodnocení dle znalostí a praxe s navýšením po zkušební době při dosažení samostatného plnění úkolů. Měsíční prémie podle plnění osobních i týmových úkolů (po započetí samostatného plnění úkolů.) Po zvládnutí samostatného plnění úkolů a po dohodě možnost...

PŘÍPRAVÁŘ(KA) / ROZPOČTÁŘ(KA) VÝROBY - Hradec Králové
2021-05-17 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.cz
HLEDÁTE PRÁCI V OBORU ENERGETIKY? JSTE NA SPRÁVNÉM MÍSTĚ! Hledáme PŘÍPRAVÁŘE(KU) / ROZPOČTÁŘE(KU) VÝROBY! Jaká by byla Vaše náplň práce? - Tvorba rozpočtů a kalkulací v systému KROS - Kontrola projektové dokumentace pro potřeby CN - Zajištění prohlídek v rámci... (34000 - 45000 Kč)

Přípravář staveb - Rozpočtář (25 - 35.000 Kč) - Třebíč
2021-05-14 - Jobs Contact Consulting, s.r.o. - dobraprace.cz
...po harmonogram stavby (člen realizačního týmu) * kontrola projektové dokumentace *SŠ nebo VŠ stavebního směru * praxe na pozici přípravář výroby nebo v realizace staveb velkou výhodou! * znalost systému Callida je velkou výhodou! * znalost stavebních materiálů a technologií... (25000 - 35000 Kč)

Přípravář/rozpočtář pro pozemní stavitelství - Troja, Praha
2021-04-29 - AUTRIO INVESTMENT, s.r.o. - www.easy-prace.cz
Co Vás čeká ~ příprava nabídek/kalkulací ~ jednání s investory, dodavateli, projektantem ~ hledání variantních řešení ~ odborná podpora projektovým týmům při výstavbě ~ příprava podkladů k fakturacím Požadujeme Jaké znalosti a dovednosti požadujeme...

Přípravář a rozpočtář v oboru vzduchotechnika - Plzeňský kraj
2021-02-22 - FreeCon s.r.o. - dobraprace.cz
* zajímavá a nestereotypní práce * možnost kombinovat práci v kanceláři v Plzni a v provozu Plzeň-jih * služební vůz * čtvrtletní bonusy, flexibilní pracovní doba * příprava výroby - rozkreslování, tvorba kusovníků pro výrobu, práce s výkresovou dokumentací * naceňování... (30000 - 40000 Kč)

ROZPOČTÁŘ/PŘÍPRAVÁŘ na straně investora - PRAHA - Ostrava
2021-05-06 - Stimul - personální poradenství - www.easy-prace.cz
...administrativních komplexů, ale i retailových či průmyslových objektů, hledáme vhodného kandidáta nebo kandidátku na pozici:  ROZPOČTÁŘ/PŘÍPRAVÁŘ na straně investora – PRAHA  Budete zastávat kombinovanou pozici rozpočtáře/pří­praváře při přípravné i realizační fázi... (45000 - 65000 Kč)

City


Job positionBy using the Web sites CYBERETIX s.r.o. You agree that the provision of services, traffic analysis and targeting ads use cookies.

(c) 2006-2020 | CYBERETIX s.r.o.