Programátor SW v C#

This ad is located on the portal: spravnykrok.cz.
To see details, click the headline or button: [View complete job offer].

Programátor SW v C# - Zlín
2021-04-07 - Grafton Recruitment Olomouc - spravnykrok.cz
Požadujeme - znalost programování v C# - schopnost se alespoň částečně domluvit v anglickém jazyce - schopnost pracovat v týmu i samostatně Nabízíme Benefity: - home office 1 x týdně - 25 dní dovolené a 2 sick days - notebook i pro soukromé účely - ...

View complete job offer

11143 jobs found.

PROGRAMÁTOR SW V C# - Olomouc
2021-04-06 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.cz
- vývoj softwaru v C# - vývoj webových, desktopových nebo backendových aplikací - rozvoj a údržba současné softwarové řešení zákazníka nebo návrhy a realizace nových řešení Requirements: - znalost programování v C# - schopnost se alespoň částečně domluvit v anglickém...

PROGRAMÁTOR SW V C# - Zlín
2021-04-07 - Grafton Recruitment s.r.o. odkaz na inzerát - zamestnani.cz
Text inzerátu: - vývoj softwaru v C# - vývoj webových, desktopových nebo backendových aplikací - rozvoj a údržba současné softwarové řešení zákazníka nebo návrhy a realizace nových řešení Podmínky: - znalost programování v C# - schopnost se alespoň částečně domluvit...

Senior c# programátor - Chrudim
2020-12-27 - Agentura Top Talent s.r.o. - jooble
Co od tebe očekáváme? ~Analytické myšlení, znalosti programování a praxi s vývojem SW ~Zkušenosti s programováním v .NET (C#) a práce s databázemi ~Znalost Java (Kotlin), JavaScript (Typescript/Angular) výhodou ~Samostatnost, svědomitost, spolehlivost ~Znalost AJ/... (40000 - 70000 Kč)

Programátor - Embedded SW - Choceň, Pardubický kraj
2021-01-08 - Agentura Top Talent s.r.o. - jooble
Pracovní náplň ~práce v SW týmu pro vývoj embedded zařízení s OS Linux ~vývoj a údržba aplikací a aplikačních knihoven pro OS......vzdělání (výpočetní technika, elektrotechika, kybernetika) ~znalost programovacích technik C,C++ ~Design Patterns ~orientace v hardware ~čtení...

Programátor - Embedded SW - Litomyšl, Pardubický kraj
2021-01-08 - Agentura Top Talent s.r.o. - jooble
...pracovní dobu - možnost příležitostné home office - roční odměny - příspěvek na penzijní pojištění Pracovní náplň - práce v SW týmu pro vývoj embedded zařízení s OS Linux - vývoj a údržba aplikací a aplikačních knihoven pro OS Linux (C++) - vývoj a údržba firmware... (40000 - 50000 Kč)

Programátor/ka .NET/C# - Třebechovice pod Orebem, Královéhradecký kraj
2020-12-27 - Agentura Top Talent s.r.o. - jooble
...programování ~práce s tech. dokumentací ~testování ~vývoj aplikací a údržba Požadujeme ~SŠ/VŠ vzdělání ~znalost programování v.NET/C# a SQL (MS SQL nebo jiné) ~znalost OOP a UML ~SQL na úrovni vytváření struktury DB, psaní SQL dotazu, uložených procedur a jejich...

Programátor/ka .NET/C# - Litomyšl, Pardubický kraj
2021-01-08 - Agentura Top Talent s.r.o. - jooble
...programování ~práce s tech. dokumentací ~testování ~vývoj aplikací a údržba Požadujeme ~SŠ/VŠ vzdělání ~znalost programování v.NET/C# a SQL (MS SQL nebo jiné) ~znalost OOP a UML ~SQL na úrovni vytváření struktury DB, psaní SQL dotazu, uložených procedur a jejich...

Programátor/ka .NET/C# - Ústí nad Orlicí, Pardubický kraj
2021-01-08 - Agentura Top Talent s.r.o. - jooble
Požadujeme - SŠ/VŠ vzdělání - znalost programování v.NET/C# a SQL (MS SQL nebo jiné) - Znalost OOP a UML - SQL na úrovni vytváření......pozice) - Možnost dalšího vzdělávání v jazykových kursech, v programu firemního vzdělávání - Další profesní růst - Pružnou pracovní... (50000 - 60000 Kč)

SW specialista - programátor - Uherské Hradiště
2021-04-03 - EVPÚ Defence a.s. - hitprace.cz
Prac. poměr na 1 rok s možností prodloužení, programování pro Windows v C/C++ a C#. VŠ vzdělání v oblasti informačních technologií, aktivní znalost AJ, pokročilá úroveň výhodou, analytické myšlení, samostatnost při plnění pracovních povinností, více informací na kontakt... (30000 Kč)

programátoři - C# - Praha
2021-04-04 - Syntea software group a. s. - hitprace.cz
Kontakt:e-mail: ****@*****.*** Požadavky: Zkušenosti s jazykem C#, s programováním uživatelského prostředí, schopnost práce v týmu, logické myšlení, zodpovědnost, pečlivost, tvůrčí přístup, český jazyk konverzačně. Přednosti je znalost technologií: Entity framework... (30000 - 55000 Kč)

SW DEVELOPER / SW DESIGNER / PROGRAMÁTOR - Zlín
2021-04-03 - CROSS Zlín, a.s. - hitprace.cz
...jaké technologii se chceš rozvíjet. Od systémového až po aplikační SW. Hledáme parťáka, který je iniciativní a umí vytvářet hodnoty.......zkušenosti. PROČ TY? Vybereš si, čemu se budeš věnovat: ASP.NET Core, C#, C++14/17/20, programování FPGA, zpracování signálů v Pythonu,...

Programátor identifikačních systémů - C nebo C# - Brno
2021-03-15 - INVENT HR Consulting, s.r.o. - jooble
...a stabilní firma z oblasti vývoje informačních systémů hledá do svého týmu v Brně nového kolegu na pozici: PROGRAMÁTOR IDENTIFIKAČNÍCH SYSTÉMŮ - C nebo C# Pracovní náplň: ~vývoj a údržba webových aplikací ~práce s moderními vývojovými nástroji ~spoluúčast na... (35000 - 46000 Kč)

VÝVOJÁŘ SW - PROGRAMÁTOR - Moravské Budějovice, Kraj Vysočina
2021-04-04 - IBIS InGold, a.s. - hitprace.cz
Preferujeme znalost některého z vývojových nástrojů - Microsoft .NET (VB.NET, ASP.NET) a Microsoft SQL server (databáze, tabulky, indexy, dotazy), API, vývojář APP (mobilní aplikace). Další znalosti - práce s HTML, CSS styly, JavaScript, PHP, MS Office. Dále samostatnost... (30000 - 60000 Kč)

PROGRAMÁTOR/-KA PHP/C++/C# - Most
2021-04-04 - AIRS, s.r.o. - hitprace.cz
PROGRAMÁTOR/-KA PHP/C++/C# POŽADAVKY: - znalost programovacích jazyků (znalost minimálně jednoho z programovacích jazyků - Php, C, C++, C#), znalost......NÁPLŇ PRÁCE: - podílení se na vývoji unikátního SW pro průmysl, programování v jazycích Php, C, C++, C#, Linux... (30000 - 50000 Kč)

Senior SW Developer C#/.NET @ Consultech Recruitment Services s.r.o - Praha
2021-03-30 - Consultech Recruitment Services s.r.o - nofluffjobs.com.cz
...Senior SW Developer C#/.NET Společnost: Consultech Recruitment Services s.r.o Velikost společnosti: 30+ lidé Praktikantské Juniorní Střední Seniorní Odborné Stručný popis práce A dynamic US software firm requires an applications developer experienced... (85000 - 110000 Kč)

PROGRAMÁTOR .NET C# - PRAHA - Praha
2021-04-04 - AURES Holdings a.s. - hitprace.cz
MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Dopraváků č.p. 874/15, Čimice, 184 00 Praha 84 PRVNÍ KONTAKT e-mailem na adresu : ****@*****.*** Kontaktní osoba : Solská Adéla UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE A POŽADAVKY: Náplň práce: - Vývoj webového řešení, aplikací - Vývoj nových služeb, testovacích... (25000 - 50000 Kč)

Programátor SW - Chrudim
2021-03-22 - Gama Hard s.r.o. - spravnykrok.cz
...hledáme programátora PLC + CNC se znalostí SW Automation studio od firmy B+R, nebo Fanuc......směru, optimálně elektro. Výhodou znalost C#. Znalost anglického jazyka, Řidičský......životopis Společnost Gama Hard s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Programátor plc + cnc.

Programátor/vývojář C#, .NET - Jablonec nad Nisou
2021-04-04 - PREGIS, a.s. - hitprace.cz
Programátor/vývojář C#, .NET se bude zabývat vývojem webových i desktopových aplikací, bude pracovat v backendu i ve frontendu a bude součástí týmu, který se podílí na návrzích architektury a technických řešení.Co bude náplní Vaší práce Budete vyvíjet zejména webové,...

Desktop programátor/ka C# - Uherské Hradiště
2021-04-03 - INF, s.r.o. - hitprace.cz
...zaměřených na obchodní činnost, skladové hodpodářství, pokladní evidence a ovládání technologií v oblasti stavebnictví. Práce s jazykem C#, Windows Forms, Entity Framework a T-SQL, Visual Studio, Team Foundation Server, práce v přátelské atmosféře v nových a moderních... (40000 - 60000 Kč)

Zkušený programátor/ vývoj SW - Mladoboleslavsko - Hradec Králové
2021-04-10 - ProfesKontakt, s.r.o. - spravnykrok.cz
...Požadujeme Jako nová posila týmu budete zastávat pozici Zkušený programátor/ vývoj SW a v budoucnu se posune na pozici TeamLeadera týmu vývojářů SW a programátorů, ale sám budete také výkonnou složkou! Pokud máte zkušenosti s vývoje aplikací a programováním, potom Vás... (70000 Kč)

City


Job positionBy using the Web sites CYBERETIX s.r.o. You agree that the provision of services, traffic analysis and targeting ads use cookies.

(c) 2006-2020 | CYBERETIX s.r.o.