*** INŽENÝR KVALITY ***

This ad is located on the portal: manpower.cz.
To see details, click the headline or button: [View complete job offer].

*** INŽENÝR KVALITY *** - Liberec
2021-01-03 - Manpower - manpower.cz
...Hledáte novou pracovní výzvu? Zajímáte se o projektovou fázi kvality v oblasti automotive? Jste zkušený zákaznický kvalitář? Jsou-li Vaše odpovědi kladné, mohla by Vás tato nabídka zajímat. Hledáme Inženýra zákaznické kvality pro mezinárodního dodavatele...

View complete job offer

9197 jobs found.

Inženýr kvality - Krupka, Ústecký kraj
2021-01-21 - BMK Czech Technologies s.r.o. - personalka.cz
...Inženýr kvality   Co bude Vaší náplní práce? správa a řešení reklamací vyhledávání vad a nedostatků v rámci celého výrobního procesu vyhledávání, zavádění a aplikace nových metod pro zlepšení kvality navrhování a koordinace nápravných opatření, zlepšování... (40000 - 60000 Kč)

INŽENÝR KVALITY - Plzeň
2021-01-08 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.cz
Rozšiřuje se tým v oddělení kvality a momentálně se hledá INŽENÝR KVALITY s dobrou angličtinou nebo němčinou a který se orientuje v technické dokumentaci a všech potřebných normách ISO 9001, IATF. Zašlete svůj životopis. Na pozici INŽENÝRA KVALITY se budete starat... (35000 - 50000 Kč)

PROJEKTOVÝ KVALITY INŽENÝR - Ostrava
2021-01-19 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.cz
Hledám PROJEKTOVÉHO KVALITY INŽENÝRA!!! Náplň práce: * práce v projektovém týmu a působení jako podpora dalších členů týmu v oblasti kvality * zodpovědnost za zajištění požadavků zákazníka na výrobek ve vývojové etapě * zodpovědnost za aplikaci nástrojů včasného...

INŽENÝR KVALITY s AJ - Plzeň
2021-01-14 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.cz
Pokud máte praxi v oddělení kvality a rád/-a komunikujete přímo se zákazníkem či dodavatelem, pak jste možná Vy ten/ta, koho hledáme! Jako INŽENÝR KVALITY budete řešit: - Změny v rámci sériové výroby - Dokumentaci projektů - Analýzy reklamací - Preventivní opatření... (35000 - 45000 Kč)

INŽENÝR KVALITY - ZÁKAZNÍK - Liberec
2021-01-19 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.cz
Máte zkušenosti s řešením kvality pro zákazníky z automotove průmyslu? Domluvíte se anglicky a aspoň trochu německy? Znáte normy a metody používané v automotive kvalitě? Hledáme nového kolegu na pozici - CQA Čeká Vás pečé o svěřeného zákazníka a vše s tím spojené.... (40000 - 65000 Kč)

INŽENÝR DODAVATELSKÉ KVALITY - Hradec Králové
2021-01-18 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.cz
Znáte nástroje kvality používané v prostředí automotive a hledáte práci v příjemném prostředí s fajnovou firemní kulturou? Rozjeďte svoji kariéru jako inženýr kvality, kde bude Vaší pracovní náplní: - Řešení dodavatelských reklamací - Příprava dokumentace - Používání...

INŽENÝR ZÁKAZNICKÉ KVALITY - Liberec
2021-01-07 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.cz
Hledáme inženýra kvality pro kontakt a vyjednávání se zákazníky. Máte zkušenost v dané oblasti? Pak máme ideální pozici pro Vás! INŽENÝR ZÁKAZNICKÉ KVALITY Vaší náplně práce bude: * zodpovědnost za kvalitu expedovaných výrobků * spolupráce s výstupní kontrolou... (40000 - 55000 Kč)

Inženýr kvality - sériová kvalita - Klášterec nad Ohří, Ústecký kraj
2021-01-16 - ManpowerGroup s.r.o. - jenprace.cz
...Popis pozice: • Zajištění denního chodu sériové kvality • Podpora inženýra zákaznické a dodavatelské kvality, pomoc při řešení reklamací, zajištění dokumentace • Mezičlánek mezi výrobou a inženýry zákaznické a dodavatelské kvality • Koordinace měření • Externí...

INŽENÝR KVALITY s AJ - Jihlava
2021-01-15 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.cz
Do výrobní společnosti hledáme zkušené KVALITÁŘE z oblasti automotive! Komunikace v angličtině Vám nedělá problém? Tak pokračujte ve čtení! Vaším úkolem bude: - řešení zákaznických reklamací - vedení 8D reportů - komunikace se zákazníkem - příprava a účast na zákaznických... (40000 - 50000 Kč)

INŽENÝR/KA VÝROBNÍ KVALITY - Hradec Králové
2021-01-18 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.cz
Máte přechozí zkušenosti v oblasti kvality a chcete se v tomto oboru dále rozvíjet? Pro silný nadnárodní koncern právě hledáme kandidáta/ku na pozici inženýr kvality. Co Vás na pozici čeká? - koordinace jednotlivých činností pro zajištění kvality ve výrobě - analýza...

INŽENÝR KVALITY - TECHNIK JAKOSTI - Ostrov
2021-01-19 - Amphenol Tuchel Industrial GmbH, odštěpný závod - personalka.cz
...zodpovědnost, komunikativnost Výhodou pro Vás bude, pokud budete zároveň umět: Znalost systému jakosti IATF Znalost nástrojů kvality (FMEA, Pareto) Zkušenosti s interními audity a znalost analytických metod Zkušenosti s výrobou kabelové konfekce (např. proces...

INŽENÝR ZÁKAZNICKÉ KVALITY | AUTOMOTIVE - Jihlava
2021-01-12 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.cz
Hledáme inženýra kvality! Máte zkušenost v automotive oblasti? Pak pro Vás máme ideální pozici. Co bude Vaším úkolem: - zajištění zákaznické kvality ve výrobní společnosti - podle zkušeností Vám postupně přidělíme skupinu zákazníků, se kterými budeš komunikovat -... (45000 - 50000 Kč)

Inženýr/ka kvality - automobilový průmysl - Nový Bydžov, Královéhradecký kraj
2021-01-21 - Randstad s.r.o. - personalka.cz
Celosvětově rozšířená společnost s moderní a stabilní firemní kulturou s propracovanou vnitřní strukturou a mateřským sídlem ve Švýcarsku, která je specialistou ve výrobě pryžových dílů a zásobuje globální dodavatele prioritně automobilového systému, zdravotnické techniky... (30000 - 35000 Kč)

Inženýr/-ka kvality (Q Planner) - Ústí nad Labem
2021-01-15 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.cz
Do elektro výroby hledám inženýra zakáznické kvality, plánování. Baví Vás elektro a moderní technologie? Pak hledám právě Vás. Vaše......reklamací, zajištění dokumentace - Mezičlánek mezi výrobou a inženýry zákaznické a dodavatelské kvality - Koordinace měření - Externí...

INŽENÝR KVALITY|AŽ 50 000 Kč| - Ostrava
2021-01-19 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.cz
INŽENÍŘI KVALITY všech koutů kraje, slyšte - >hledá se INŽENÝR KVALITY, který bude pro automotive klienta zaštiťovat procesy kvality. Pokud máte s kvalitou zkušenosti, chcete se dále profesně rozvíjet a právě v této složité době hledáte nové zaměstnání, máme pro Vás příležitost... (40000 - 50000 Kč)

INŽENÝR KVALITY, 40 000 Kč - České Budějovice
2021-01-18 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.cz
Hledá se Inženýr kvality s předchozí zkušenosti z výrobní firmy. Náplň práce: - Zabezpečení kvality produktu v sériové výrobě a jeho systematické zlepšování - Řešení a zpracování reklamací - Analýzy příčin, návrhy nápravných opatření - Plánování a zajištění kvality... (40000 - 50000 Kč)

INŽENÝR/-KA DODAVATESKÉ KVALITY/ KLÁŠTEREC - Ústí nad Labem
2021-01-15 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.cz
...zkušenosti jako CQA, hovoříte německy nebo anglicky, umíte vyjednávat a komunikovat s lidmi a rádi cestujete? V tom případě bude inženýr dodavateské kvality tou pravou pozicí pro Vás! Jsme moderní elektro výroba s čistým prostředím a super kolektivem :-). Vaše úkoly: -... (40000 - 60000 Kč)

INŽENÝR/-KA ZÁKAZNICKÉ KVALITY/ KLÁŠTEREC - Ústí nad Labem
2021-01-18 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.cz
...zkušenosti jako CQA, hovoříte německy nebo anglicky, umíte vyjednávat a komunikovat s lidmi a rádi cestujete? V tom případě bude inženýr zákaznické kvality tou pravou pozicí pro Vás! Jsme moderní elektro výroba s čistým prostředím a super kolektivem :-). Náplň práce: *... (40000 - 60000 Kč)

Inženýr kvality, Plzeň - vhodné i pro absolventy - Plzeň
2021-01-15 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.cz
Jste absolventem elektrotechnické fakulty nebo máte SŠ vzdělání a odpovídají praxi v oblasti kvality? Chcete být součástí oddělení kvality úspěšné mezinárodní firmy a podílet se na nově vyvíjených produktech? Přihlaste se. Budete mít na starosti: * zavádění procesů... (35000 - 45000 Kč)

Inženýr kvality - Liberec
2021-01-21 - Advantage Consulting, s.r.o. Ústí nad Labem - spravnykrok.cz
...Pokročilou znalost anglického jazyka * Praxi na pozici INŽENÝRA KVALITY PODMÍNKOU * Praxi z automotive průmyslu velkou výhodou......nám svůj životopis a zúčastněte se výběrového řízení na pozici INŽENÝR KVALITY! * Odpovídající mzdové ohodnocení * Školení a profesní...

City


Job positionBy using the Web sites CYBERETIX s.r.o. You agree that the provision of services, traffic analysis and targeting ads use cookies.

(c) 2006-2020 | CYBERETIX s.r.o.