Asistent/ka daňového poradce

This ad is located on the portal: jooble.
To see details, click the headline or button: [View complete job offer].

Asistent/ka daňového poradce - Praha
2020-10-14 - SearchForce s.r.o. - jooble
Požadujeme: ~1 - 2 roky zkušenost v účetní nebo daňově-poradenské firmě ~dobrou angličtinu ~SŠ nebo VŠ vzdělání Nabízíme: ~Práci v mezinárodní daňově-poradenské a auditorské společnosti ~Různorodou náplň práce ve všech daňových a účetních oblastech ~Podporu... (35000 - 40000 Kč)

View complete job offer

22624 jobs found.

Asistent/ka daňového poradce - Praha
2020-10-14 - SearchForce s.r.o. - jooble
Požadujeme: ~1 - 2 roky zkušenost v účetní nebo daňově-poradenské firmě ~dobrou angličtinu ~SŠ nebo VŠ vzdělání Nabízíme: ~Práci v mezinárodní daňově-poradenské a auditorské společnosti ~Různorodou náplň práce ve všech daňových a účetních oblastech ~Podporu... (35000 - 40000 Kč)

Asistent/ka daňového poradce - Plzeň
2020-08-12 - HZ Plzeň spol. s r.o. - hitprace.cz
Životopisy zasílejte na e-mail: ****@*****.*** Požadujeme VŠ ekonomického směru, vhodné pro absolventy VŠ Jedná se o odbornou ekonomickou činnost, požadujeme znalost účetních předpisů, přehled v účetních předpisech. Možnost zvyšování kvalifikace. Nástup dle dohody. (23000 - 30000 Kč)

Asistent/ka auditora a daňového poradce - Ostrava
2020-08-02 - Daně a audit s.r.o. - hitprace.cz
...práce: Mariánské náměstí 480/5, 709 00 Ostrava-Mariánské Hory Kontakt: e-mailem Náplň práce: Příprava podkladů pro auditora a daňového poradce, aktivní účast při auditech a při daňovém poradenství, příprava analýz, kontrola účetnictví, kontrola inventur, komunikace s... (18000 Kč)

asistent/ka auditora daňového poradce - Kdyně, Plzeňský kraj
2020-08-02 - BENEŠ & partners s.r.o. - hitprace.cz
Požadavky: VŠ ekonomického směru, minimálně 5 let praxe v oboru, pokročilá znalost Nj nebo Aj. Nabízíme: příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní a životní pojištění, pružná pracovní doba, průběžné vzdělávání, možnost profesního růstu. (45000 Kč)

ASISTENT/KA DAŇOVÉHO PORADCE S FRANCOUZŠTINOU - Liberec
2020-07-17 - KODAP, s.r.o. - hitprace.cz
Asistent/ka daňového poradce s francouzštinou Domluvíte se francouzsky tak, že jste schopni využít tuto dovednost při své práci? Pak hledáme právě vás! Co vás čeká Budete připravovat podklady pro - přiznání k DPH a související hlášení v zemích EU - žádosti o vrácení DPH... (20000 - 30000 Kč)

ODBORNÝ/Á ASISTENT/KA DAŇOVÉHO PORADCE - Liberec
2020-08-15 - KODAP, s.r.o. - hitprace.cz
Ve dvou se to lépe táhne… to platí i u nás. Naši daňoví poradci potřebují k ruce schopného a výkonného kolegu, na kterého....... Na této pozici máte možnost vyrůst z odborného asistenta až na samotného daňového poradce, pokud budete chtít a věnujete tomu potřebné úsilí... (25000 - 30000 Kč)

Asistent/ka daňového poradce nebo auditora - Místo, Ústecký kraj
2020-10-14 - Brněnská personalistka - Brněnská personalistka
Asistent/ka daňového poradce nebo auditora Naším klientem je česká společnost působící v oblasti účetnictví, daní a auditu již téměř 25 let. Nyní hledá do svého týmu nového člověka na pozici Asistenta daňového poradce nebo auditora, která/ý bude spolupracovat s daňovým...

asistent/ka auditora daňového poradce - Kdyně, Plzeňský kraj
2020-09-21 - BENEŠ & partners s.r.o. - www.easy-prace.cz
Požadavky: VŠ ekonomického směru, minimálně 5 let praxe v oboru, pokročilá znalost Nj nebo Aj. Nabízíme: příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní a životní pojištění, pružná pracovní doba, průběžné vzdělávání, možnost profesního růstu. Benefity Jiné výhody... (45000 Kč)

Asistent/ka auditora daňového poradce / Odborní administrativní pracovníci a asistenti - Kdyně, Plzeňský kraj
2020-10-16 - BENEŠ & partners s.r.o. - pracomat.cz
Požadavky: VŠ ekonomického směru, minimálně 5 let praxe v oboru, pokročilá znalost Nj nebo Aj. Nabízíme: příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní a životní pojištění, pružná pracovní doba, průběžné vzdělávání, možnost profesního růstu. Požadujeme: minimální... (45000 Kč)

Asistent/ka finančního poradce - Šumperk
2020-08-02 - Ing. Jiří Pazour - hitprace.cz
Nástup dle dohody. Vzdělání ÚSO s maturitou - obor nerozhoduje. Požadavky: komunikativnost, příjemné vystupování, znalost práce na PC uživatelsky, trestní bezúhonnost, ŘP (17800 Kč)

ASISTENT/-KA PRODEJE - MÓDNÍ PORADCE, PORADKYNĚ - Opava
2020-04-26 - MARIMODA s.r.o. - hitprace.cz
*KO: Marie Zymová, průvodní dopis a životopis zasílejte na e-mail: ****@*****.***. Kontaktní osoba se na pracovišti nenachází - nutná domluva předem. Upřednostňujeme zkušenosti s prodejem v oboru, osoby se zájmem o módu a aktuální trendy v této oblasti.. Pracoviště Opava... (20000 - 28000 Kč)

ASISTENT/KA MARKETINGU - Lanškroun, Pardubický kraj
2020-10-28 - Melitrade a.s. - personalka.cz
NÁPLŇ PRÁCE: tvorba a správa technických listů jednotlivých výrobků zpracování veškeré dokumentace potřebné k výrobě výrobků tvorba prezentací, manuálů, … komunikace s jednotlivými výrobními subjekty, zákazníky, … fotografování   POŽADUJEME: pokročilá...

ASISTENT/KA - Hradec Králové
2020-10-21 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.cz
Do strojírenské společnosti hledáme spolehlivou osobu s reprezentativním vystupováním. Co Vás na pozici čeká? - administrativní podpora oddělení - přijímání návštěv - vyřizování pošty - evidence faktur - účast na veletrzích Requirements: - SŠ vzdělání - alespoň...

Asistent/ka prodeje - Strakonice
2020-10-28 - HS Auto Staněk s.r.o. - personalka.cz
Pracovní náplň: formální příjem zákazníků administrativní zpracování prodeje Odborné předpoklady: minimálně středoškolské vzdělání s maturitou praxe v oboru výhodou jazykové dovednosti - schopnost komunikace v některém z těchto jazyků němčina/ angličtina... (20000 - 30000 Kč)

Asistent/-ka produkce - Praha 2
2020-10-28 - Design By Hy, s.r.o. - personalka.cz
...Projektová kancelář v centru Prahy hledá pracovnici / pracovníka na pozici asistent/-ka produkce/office manager. Náplň práce: administrativní činnost, spolupráce na projektech, komunikace s klienty a dodavateli, vyhledávání nových zakázek, péče o kancelář. Požadavky:...

Asistent/ka pedagoga - Praha
2020-10-29 - Základní škola Praha 7, Korunovační 8 - personalka.cz
Základní škola Praha 7, Korunovační 8 přijme asistenta / asistentku pedagoga na 1. i 2. stupeň na 0,75 úvazku. Nástup možný ihned.

Provozní asistent/ka s přesahem do marketingu - Brno
2020-10-20 - ManpowerGroup s.r.o. - flek.cz
...Do stabilní technicky zaměřené zahraniční společnosti hledáme asistenta/asistentku, který/á se kromě administrativy a provozním úkolům......Brna Nástup možný ihned Kromě toho je to rostoucí firma, kde jsou pořád nějaké inovace (třeba nějakou dobrou navrhnete sami)...

Finanční poradce a asistent - Praha
2020-08-02 - rj forty - three s.r.o. - hitprace.cz
...zkvalitnění účetních procesů, identifikace, sledování a řešení problémů v dané oblasti, odpovědnost za vedení účetnictví BSTC a NAV, asistence s tréninkem personálu v práci se systémem Navision, podpora redesignování DTP. Praxe v oblasti účetnictví a financí, alespoň 3... (50000 - 60000 Kč)

ASISTENT/KA PRODEJE - Hradec Králové
2020-10-21 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.cz
...člověka, který se orientuje v obchodním prostředí a má perspektivu dlouhodobé spolupráce pro stabilní firmu. Aktuálně hledáme asistenta prodeje, který bude: - zpracovávat objednávky od zákazníků - zajišťovat včasné dodávky - předávat požadavky zákazníků do výroby...

Poradkyně/poradce v sociální rehabilitaci - Brno
2020-10-29 - Paspoint, z.ú. - personalka.cz
...Do naší registrované sociální služby hledáme posilu: poradce (sociálního pracovníka). SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/PORADCE SOCIÁLNÍ REHABILITACE......k práci, zkušenosti v sociální rehabilitaci nebo osobní asistenci (vítány), zkušenosti s prací s lidmi s autismem (vítány).... (25000 Kč)

City


Job positionBy using the Web sites CYBERETIX s.r.o. You agree that the provision of services, traffic analysis and targeting ads use cookies.

(c) 2006-2020 | CYBERETIX s.r.o.