Ostraha v Pardubicích

This ad is located on the portal: jenprace.cz.
To see details, click the headline or button: [View complete job offer].

Ostraha v Pardubicích - Pardubice
2020-10-21 - Aaron guard s.r.o. - jenprace.cz
Bezpečnostní agentura nabízí volné pracovní pozice strážných pro obchodní jednotky v Hradci Králové Mzda je 92,- Kč/hod. Požadujeme: čistý výpis rejstříku trestů solidní a vstřícné jednání plnění pracovních povinností certifikát strážného výhodou Nabízíme: hodinová mzda... (92 Kč/hod)

View complete job offer

4052 jobs found.

Práce v bezpečnostní agentuře - Pracovníci ostrahy - Pardubice - Pardubice
2020-10-23 - D.I.SEVEN, a.s. - diseven.cz
...Místo výkonu práce:Pardubice Průmyslový areál v dostupnosti MHD. ul. Průmyslová. Pozice: Práce v bezpečnostní agentuře - Pracovníci ostrahy - Pardubice Benefity Vhodné pro ČID, PID, ZPS (OZP), Vhodné pro starobní důchodce, Možnost zkráceného úvazku, Přivydělejte si k... (14600 Kč)

Ostraha v Pardubicích - Pardubice
2020-10-21 - Aaron guard s.r.o. - jenprace.cz
Bezpečnostní agentura nabízí volné pracovní pozice strážných pro obchodní jednotky v Hradci Králové Mzda je 92,- Kč/hod. Požadujeme: čistý výpis rejstříku trestů solidní a vstřícné jednání plnění pracovních povinností certifikát strážného výhodou Nabízíme: hodinová mzda... (92 Kč/hod)

Ostraha v Pardubicích - Pardubice
2020-10-23 - Aaron guard s.r.o. - jenprace.cz
Bezpečnostní agentura nabízí volné pracovní pozice strážných pro obchodní jednotky v České Kamenici Mzda je 92,- Kč/hod. Požadujeme: čistý výpis rejstříku trestů solidní a vstřícné jednání plnění pracovních povinností certifikát strážného výhodou Nabízíme: hodinová mzda... (92 Kč/hod)

Ostraha - detektiv na prodejně Pardubice-pro OZP - Pardubice
2020-10-18 - Aves Plus - jooble
...Příspěvek až 5000,- Kč v rámci programu (120 - 130 Kč/hod)

Pracovníci ostrahy - Pardubice - Pardubice
2020-10-17 - ZijusHandicapem - ZijusHandicapem
Pracovníci ostrahy - Pardubice Vhodné pro invalidy. Vhodné pro důchodce. Zkrácená pracovní doba. Benefity Přivydělejte si k důchodu Vhodné pro ČID, PID, ZPS Přizpůsobení směn Vašim potřebám (po dohodě v týmu) Náplň práce Pracovník ostrahy v průmyslovém objektu...

Ostraha - nemocnice Pardubice - Místo, Ústecký kraj
2020-10-23 - Indus - Indus
Místo výkonu práce: Pardubice Popis vykonávané práce: Hledáme kolegy na pozici

OSTRAHA / VRÁTNÁ - PARDUBICE - Pardubice
2020-09-30 - M Security and Cleaning s.r.o. - www.easy-prace.cz
...kontrolní činnost. Požadujeme Minimálně základní vzdělání, osoby se zdravotním znevýhodněním (OZZ, ID), certifikát pro výkon práce ostrahy – lze zprostředkovat školení a zkoušky, čistý rejstřík trestů. Nabízíme Práci na HPP, smlouvu na dobu neurčitou. Hrubý plat... (14000 - 17000 Kč)

Řezník (Pardubice) - Pardubice
2020-10-22 - Globus ČR, v.o.s. - jenprace.cz
PRACUJTE TAM, KDE máte jistotu a budoucnost. Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828. Jsme hrdí na to, co děláme. Zákazníkům nabízíme kvalitní zboží a vstřícnou obsluhu. Svým zaměstnancům jistotu a budoucnost. Vytváříme takové prostředí, aby se u nás dobře nakupovalo...

Ostraha skladu Pardubice - střídač - Pardubice
2020-09-25 - Primm s.r.o. - nabrigadu.cz
...Přijmeme kolegu - střídače na ostrahu skladu v průmyslové zóně v Pardubicích. Směnný provoz D/N. Kontrola oprávněnosti vstupu do skladu, namátkové kontroly zavazadel, namátkové kontroly na alkohol na pracovišti, obsluha vstupu, noční obchůzky uvnitř skladu, čipování... (90 Kč/hod)

Geodet - Pardubice - Rybitví, Pardubický kraj
2020-10-24 - GEFOS a.s. - personalka.cz
Jsi geodet a baví Tě podílet se zajímavých a významných stavbách v ČR? Mosty, dálnice, železnice, administrativní budovy, bytové domy… to všechno umíš, nebo chceš umět? Baví Tě měření s nejnovější technikou v oboru? Totální stanice, 3D skenery, GPS přijímače, nivelační... (30000 - 40000 Kč)

SUPER BRIGÁDA ❗️ Práce s tabletem ✓ PARDUBICE - Pardubice
2020-10-23 - ADECCO spol. s r.o. - www.fajn-brigady.cz
Informace Máš rád zvířata? Umíš pracovat s tabletem? Jsi komunikativní a hledáš přivýdělek ke studiu? Hledáme právě tebe! Co nabízíme: • Víkendovou brigádu od konce října až do Vánoc • Mzdu 100 Kč/hodinu • Smlouvu na DPČ • Práci v příjemném prostředí v prode... (100 Kč/hod)

Úklidový pracovník administrativní budovy - Pardubice - Pardubice
2020-10-20 - ISS Facility Services s.r.o. - flek.cz
Do svého týmu v Pardubicích přijme kolegu(gyni) na pravidelné úklidy a dezinfekci ploch administrativní budovy. Jste-li zručný(á) a máte chuť pracovat 8h/ týdně , tak nás neváhejte kontaktovat. Co vás čeká a nemine? Jedná se o nenáročný úklid administrativní budovy...

Elektromontér - Pardubice - Pardubice
2020-10-20 - ELTODO, a.s. - dobraprace.cz
Nabízíme šanci absolventům i zkušeným borcům spolupracovat na přípravě a realizaci zakázek v oblasti elektroinstalace v objektech bytové a průmyslové výstavby. Co Vás po zapracování čeká? Spolupráce na přípravě a realizaci zakázek. Elektromontážní práce na vnitřních...

Pracovník zbožového hospodářství (Pardubice) - Pardubice
2020-10-22 - Globus ČR, v.o.s. - jenprace.cz
PRACUJTE TAM, KDE máte jistotu stabilního zaměstnání. Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828. Jsme hrdí na to, co děláme. Zákazníkům nabízíme kvalitní zboží a vstřícnou obsluhu. Svým zaměstnancům jistotu a budoucnost. Vytváříme takové prostředí, aby se u nás...

Skladník piker - Pardubice - Pardubice
2020-10-14 - Manuvia, a. s., organizační složka - flek.cz
Náplň práce: - vyhledávání a příprava materiálu na expedici - práce s terminálem - balení palet - nakládka a vykládka kamionů - kompletování zakázek na export Požadujeme: - samostatnost - spolehlivost a ochotu učit se nové věci - dobrý zdravotní stav - počet míst... (20400 Kč)

City


Job positionBy using the Web sites CYBERETIX s.r.o. You agree that the provision of services, traffic analysis and targeting ads use cookies.

(c) 2006-2020 | CYBERETIX s.r.o.