Stavební technik

This ad is located on the portal: bezpersonalky.com.
To see details, click the headline or button: [View complete job offer].

Stavební technik - Ostrava
2021-04-04 - POLANSKÝ s.r.o. - bezpersonalky.com
...Obsah inzerátu Místo výkonu práce: celá ČR Popis pozice Řízení dílčích úseků výroby stavebních hmot a výrobků podle výrobních plánů. Dohled nad dodržováním výrobních postupů a technologické kázně. Optimalizace využívání výrobních a pracovních kapacit....

View complete job offer

21877 jobs found.

Stavební technik - Ostrava
2021-04-04 - POLANSKÝ s.r.o. - bezpersonalky.com
...Obsah inzerátu Místo výkonu práce: celá ČR Popis pozice Řízení dílčích úseků výroby stavebních hmot a výrobků podle výrobních plánů. Dohled nad dodržováním výrobních postupů a technologické kázně. Optimalizace využívání výrobních a pracovních kapacit....

Stavební technik - Bystřice, Moravskoslezský kraj
2021-04-12 - VOSA-MVS, s.r.o. - personalka.cz
...Hledáme stavebního technika na hlavní pracovní poměr. Hlavním úkolem je zajišťování přípravy......, podkladů pro kolaudaci, předávání staveb apod. Sledování průběhu výstavby, zápisy z jednání, provozní dokumenty stavby, stavební deníky atd. K dispozici služební telefon... (30000 - 40000 Kč)

Stavební technik/technička - stavbyvedoucí - Pardubice
2021-04-14 - KAVE Bau s.r.o. - personalka.cz
...kolektivu zaměstnanců stavby, zodpovědnost za kvalitní realizaci stavebních prací dle HMG, zodpovědnost za dodržování BOZP, technologických......stavby, kontrola kvality provedené práce, sledování ekonomiky staveb a finančních toků Vaše předpoklady: SŠ/VŠ vzdělání... (35000 - 45000 Kč)

Stavební mistr, technik v oboru pozemní stavby - Chrudim
2021-04-04 - Bursík Holding, a.s. - bezpersonalky.com
...inzerátu polečnost Bursík Holding, a.s. je stavebně inženýrská společnost, jejímiž hlavními......činnosti je projektování pozemních staveb, inženýrská činnost, příprava a realizace......zakázek a obchodních soutěží a technický dozor na stavbách. Základ vzniku dnešní...

Stavební technik - Jablonec nad Nisou
2021-04-12 - Technické služby Jablonec nad Nisou, s.r.o. - personalka.cz
...na úseku zajišťování inženýrských činností. základní znalosti pro sestavování rozpočtů sestavování podkladů pro fakturaci stavebních prací příprava a sestavování objednávek materiálů a komunikace s dodavateli středoškolské vzdělání - stavební průmyslová škola... (26000 - 28000 Kč)

Stavební technik - Opatovice nad Labem, Pardubický kraj
2021-04-13 - Kovo Kameník s.r.o. - personalka.cz
...Pracovní náplň Samostatné vedení stavebních zakázek v koordinaci s ředitelem společnosti Jednání se zástupci objednatele Koordinace, kontrola práce a dodržování harmonogramu subdodavatelů Vedení stavebních deníků, směnových listů Zajišťování plynulého... (42000 Kč)

stavební technik - Žďár nad Sázavou
2021-04-14 - Urban Survival s.r.o. - personalka.cz
...v rostoucí firmě s jednoduchou a efektivní organizační strukturou Možnost osvojení nejmodernějších poznatků a metod řízení ve stavební praxi Možnost výkonu práce: Jižní Čechy (Písek), nebo Vysočina (Žďár n/S., Chotěboř, Humpolec) Možnost zajištění ubytování v... (30000 - 40000 Kč)

Stavební technik - Želešice, Jihomoravský kraj
2021-04-13 - VS-build, s.r.o. - personalka.cz
První kontakt: telefonicky (7-17 hod.) Požadavky: řidičský průkaz sk. B, trestní bezúhonost Náplň: práce na stavbách Zaměstnanecké výhody: stravenky Místo výkonu práce: Družstevní 369, 664 43 Želešice Požadavky Minimální vzdělání: Střední odborné... (25000 - 30000 Kč)

STAVEBNÍ TECHNIK/TECHNIČKA - Kostelec na Hané, Olomoucký kraj
2021-04-14 - MAKOVEC a.s. - personalka.cz
...AutoCAD, Excel, Word, samostatnost, komunikační a organizační schopnosti. Náplň práce: projektování firemních prodejen a drobných stavebních úprav, realizace a koordinace stavebních prací, administrativní činnost, správa budov Nabízíme: prémie, stravenky plně... (23000 Kč)

Stavební technik/zedník - Brno
2021-04-13 - SBP holding a.s. - dobraprace.cz
Plat od 26.000,- Kč, týden dovolené navíc, stravenky Stavební práce na vlastních zakázkách společnosti. spolehlivost, profesionalita (26000 - 40000 Kč)

Servisní technik / Automechanik - Stavební stroje - Brno
2021-04-14 - ManpowerGroup s.r.o. - jenprace.cz
...Baví Vás opravovat mašiny a zjišťovat, proč správně nefungují? Máte alespoň nějakou praxi jako servisní technik/automechanik v rámci stavebních nebo zemědělských strojů a chcete své zkušenosti dobře zúročit? Tak nám o sobě dejte vědět! Popis pozice: Jako mechanik...

Technik stavebních investic - Náměšť nad Oslavou, Kraj Vysočina
2021-04-06 - Lesy České republiky, s.p. - spravnykrok.cz
...středoškolské vzdělání technického směru - nejlépe stavební; • odborná praxe min. 3 roky v oblasti......(autorizovaný inženýr, autorizovaný technik/stavitel se specializací „nekolejová......činnosti související s přípravou a realizací staveb; • organizování a provádění prohlídek...

Stavební technik/stavbyvedoucí - Nové Město nad Metují, Královéhradecký kraj
2021-04-14 - ZBA GeoTech, společnost s ručením omezeným - personalka.cz
...a řízení stavby – vedení stavebního deníku vedení malého kolektivu zaměstnanců kontrola jakosti odvedené práce účast na stavebních zakázkách po celé ČR   Požadavky: znalost a dobrá orientace v projektové a technické stavební dokumentaci řidičský průkaz... (27500 Kč)

Technik půjčovny stavební mechanizace - Praha
2021-04-13 - PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. - dobraprace.cz
...stravování - Zdravotní volno/sickdays Pro našeho klienta, společnost patřící mezi přední světové výrobce stavební mechanizace, hledáme vhodného kandidáta na pozici Technika půjčovny stavební mechanizace. Náplň práce * Příjem a výdej techniky a stavebních strojů *...

Technolog - technologie stavební materiály - Beroun
2021-04-11 - Tokata Consultancy s.r.o. - spravnykrok.cz
...nabídnout jak intelektuální tak lidskou podporu. Je třeba nabídnout znalosti jak odborné tak praktické v oblasti chemie a technologie stavebních materiálů a anorganických pojiv. Tedy nejlépe chemicko-technologickou fakultu.Schopnost komunikovat v angličtině, chuť a zájem...

Obchodní zástupce - stavební technika - Praha
2021-04-13 - ProfesKontakt, s.r.o. - spravnykrok.cz
...Požadujeme Zabýváme se prodejem a pronájmem nových i použitých stavebních strojů a nářadí a hledáme šikovného obchodníka. Dostanete zavedené portfolio, ale budete vyhledávat i nové klienty. Kompletně Vás zaučí sales manažer, produktový manažer a zúčastníte se i... (70000 Kč)

Stavební technik - Chomutov, Louny - Chomutov
2021-03-30 - Trenkwalder a.s. - dobraprace.cz
...kvality skutečně vykonané práce dle údajů uvedených v nabídce řízení stavební výroby, maximální využití strojů a zařízení pro dopravní stavby......základní orientace v podmínkách ŘSD ČR pro výstavbu dopravních staveb, autorizace výhodou schopnost týmové spolupráce pečlivost,...

stavební technik - Kroměříž
2021-04-07 - KERAMO D - Dohorák s.r.o. - hitprace.cz
PRACOVIŠTĚ Kroměříž - práce v rámci celé ČR - SŠ vzdělání - pozemní stavitelství, doložená praxe v oboru minimálně 3 roky, autorizace výhodou, ŘP sk. B, práce na PC (word, excel, RTF) - doba určitá 1 rok s možností prodloužení, benefity: stravenky, auto, mobil, PC atd… ... (28000 - 35000 Kč)

Stavební technik - Jablonec nad Nisou
2021-04-07 - Technické služby Jablonec nad Nisou, s.r.o. - hitprace.cz
...materiálů a komunikace s dodavateli, podklady pro faktury dokončených staveb. Evidence projektové dokumentace a jednotlivých zakázek. V......pro spolupráci s Dopravním inženýrem Policie ČR v oblasti, Stavebním úřadem, Dopravním silničním úřadem, se správci a vlastníky sítí... (26000 - 28000 Kč)

STAVEBNÍ TECHNIK - Háj ve Slezsku, Moravskoslezský kraj
2021-04-07 - STAVITELSTVÍ UVARA s.r.o. - hitprace.cz
...173 - volejte Po - Pá 7:00 - 16:00 hod., e-mail: ****@*****.*** SŠ s maturitou, nutná praxe, znalost práce s PC, ŘP sk. B, organizační schopnosti, zodpovědnost, důslednost, samostatnost, psychická odolnost. Místo výkonu dle aktuálních staveb v MS kraji, nástup dle dohody. (25000 Kč)

City


Job positionBy using the Web sites CYBERETIX s.r.o. You agree that the provision of services, traffic analysis and targeting ads use cookies.

(c) 2006-2020 | CYBERETIX s.r.o.