Productiong manager - gumárenství

This ad is located on the portal: manpower.cz.
To see details, click the headline or button: [View complete job offer].

Productiong manager - gumárenství - Zlín
2021-02-23 - Manpower - manpower.cz
...kolegu na pozici Poduction Managera. Pokud máte praxi s řízením výroby a s přímým vedením pracovníků ve výrobě, domluvíte se anglicky......Vás představujeme? vzdělání technického charakteru – oblast gumárenství výhodou praxe na obdobné pozici minimálně 3 roky praxe s...

View complete job offer

6838 jobs found.

Productiong manager - gumárenství - Zlín
2021-02-23 - Manpower - manpower.cz
...závodu zaměřeného na mixing nového kolegu na pozici Poduction Managera. Pokud máte praxi s řízením výroby a s přímým vedením pracovníků......Vás představujeme? vzdělání technického charakteru – oblast gumárenství výhodou praxe na obdobné pozici minimálně 3 roky praxe s...

ECOMMERCE MANAGER - Ostrava
2021-03-01 - Manpower - manpower.cz
Hledáme zkušeného ecommerce manažera, který se zabývá moderními elektronickými prostředky komunikace se zákazníky za účelem prodeje. Těšte se na atraktivní mzdu a odměny, na minimum byrokracie a na přátelské prostředí dynamické společnosti, která se nebojí růstu a nových...

Key Account Manager - Středočeský kraj
2021-03-03 - Manpower - manpower.cz
...domluvíte se bez problému v anglickém jazyce? Pro našeho významného zahraničního klienta hledáme nového kolegu na pozici Key Account manager pro ČR. POPIS POZICE - initialization of new B2B contacts in CZ - negotiation of contracts’ terms and conditions - sales... (60000 - 80000 Kč)

IT Project Manager - Brno
2021-03-05 - Manpower - manpower.cz
Jeden z nejvýznamnějších výrobců a distributorů zdravotnických a hygienických výrobků v České republice hledá posilu do oddělení Sales & Marketing, která by jim pomohla s vedení interních lokálních i mezinárodních projektů ať už reportingových, procesních nebo z oblasti...

Mistři výroby / Mistři a příbuzní pracovníci v gumárenství a plastikářství - Otrokovice
2021-02-15 - PUR-PLASTICS s.r.o. - pracomat.cz
Společnost s dlouholetou tradicí vyrábějící PUR komponenty pro obuvnickou výrobu hledá mistra/mistrovou výroby. Požadujeme zkušenost s vedením týmu zaměstnanců, s organizováním a řízením výroby.Praxe v podobném oboru výhodou. Výhodou je také znalost NJ nebo AJ. Řidičský... (25000 - 35000 Kč)

MISTR/MISTROVÁ LISOVNY / Mistři a příbuzní pracovníci v gumárenství a plastikářství - Kralice na Hané, Olomoucký kraj
2021-03-01 - LINAPLAST s.r.o. - pracomat.cz
Nástup ihned. Životopis s názvem pozice, o kterou se ucházíte zasílejte na adresu: ****@*****.***. Více informací sdělí paní Škrabalová tel.: (***) ***-**** (v době 8:00-16:00 hod.). Požadavky: SŠ vzdělání technického směru, uživatelskou znalost PC, znalost programu... (24000 - 35000 Kč)

Supervizoři (mistři a příbuzní pracovníci v gumárenství a plastikářství) - Plazy, Středočeský kraj
2021-02-12 - Faurecia Interior Systems Bohemia s.r.o. - spravnykrok.cz
...zaznamenává výrobu Zaměstnanecké výhody: týden dovolené navíc, dotované stravování, příspěvek na dopravu. Společnost Faurecia Interior Systems Bohemia s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Supervizoři (mistři a příbuzní pracovníci v gumárenství a plastikářství).

Supervizoři (Mistři a příbuzní pracovníci v gumárenství a plastikářství) / Mistři a příbuzní pracovníci v gumárenství a plastikářství - Plazy, Středočeský kraj
2021-02-11 - Faurecia Interior Systems Bohemia s.r.o. - pracomat.cz
Místo výkonu práce: Plazy č.p. 100 293 01 Mladá Boleslav 1 Prvotní kontakt: e-mail: ****@*****.*** - řídí tým cca 25 zaměstnanců - zodpovídá za bezpečnost, pořádek a kvalitu práce - zpracovává a kontroluje výrobní dokumentaci - spravuje... (22600 Kč)

VEDOUCÍ VÝROBNÍHO TÝMU / Mistři a příbuzní pracovníci v gumárenství a plastikářství - Český Dub, Liberecký kraj
2021-02-17 - LUKOV Plast spol. s r.o. - pracomat.cz
Místo výkonu práce: Zámecká 191, 463 43 Český Dub Plníte plán výroby v rámci svěřeného pracoviště v požadované kvalitě, množství balení a čase. Vedete a koordinujete tým podřízených. Reportujete plnění zadaných úkolů. Zodpovídáte za průběžné zlepšování cílů směny. Včasně... (24000 - 28000 Kč)

MISTR LISAŘSKÉ VÝROBY / Mistři a příbuzní pracovníci v gumárenství a plastikářství - Rožnov pod Radhoštěm
2021-02-24 - KOH-I-NOOR RONAS s.r.o. - pracomat.cz
Náplň práce: -řízení,organizace a kontrola práce na dílně lisařské výroby -vedení zaměstnanců - do 15 osob Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít - SOU/SŠ vzdělání technického směru (výhodou strojnícké vzdělání) - zkušenosti s vedením zaměstnanců, znalost ... (27800 Kč)

PROJECT MANAGER - Kyje, Praha
2021-03-03 - PROFIFLEX s.r.o. - personalka.cz
...žaluzie, markýzy, rolety, slunolamy) pro administrativní budovy a rodinné domy, vypisuje výběrové řízení na pozici PROJECT MANAGER Náplň práce:   řízení, koordinace a monitoring realizační části zakázek podílení se na zhotovování technické dokumentace k jednotlivým... (40000 Kč)

PROJECT MANAGER - Záběhlice, Praha
2021-02-20 - MONTÁŽE ČAKOVICE s.r.o. - www.easy-prace.cz
...Společnost MONTÁŽE ČAKOVICE s.r.o. vypisuje výběrové řízení na pozici Project Manager v energetice  Náplň práce: · příprava nabídek · řízení, koordinace a monitoring realizační části zakázek · podílení se na zhotovování technické dokumentace k jednotlivým zakázkám... (35000 Kč)

VEDOUCÍ SMĚNY LOGISTIKY / Mistři a příbuzní pracovníci v gumárenství a plastikářství - Český Dub, Liberecký kraj
2021-02-25 - LUKOV Plast spol. s r.o. - pracomat.cz
Místo výkonu práce: Zámecká 191, 463 43 Český Dub Plníte plán výroby v rámci svěřených pracovišť v požadované kvalitě, množství, balení a čase. Vedete a koordinujete tým podřízených. Reportujete plnění zadaných úkolů Zodpovídáte za průběžné zlepšování cílů směny. Včasně... (32000 - 39000 Kč)

VEDOUCÍ VÝROBNÍHO TÝMU / Mistři a příbuzní pracovníci v gumárenství a plastikářství - Český Dub, Liberecký kraj
2021-03-03 - LUKOV Plast spol. s r.o. - pracomat.cz
Místo výkonu práce: Zámecká 191, 463 43 Český Dub Plníte plán výroby, uvolňujete výrobu při změně a kontrolujete kvalitu výrobků, provádíte předepsané měření, řídíte a kontrolujete práci operátorů výroby, zpracováváte a vyplňujete kontrolní dokumentaci, samostatně rozhodujete... (24000 - 28000 Kč)

Back office manager - Černý Most, Praha
2021-03-03 - ManpowerGroup s.r.o. - www.easy-prace.cz
Náš klient, společnost podnikající v oblasti automobilového průmyslu, otevřel před časem v Praze svou 1. českou pobočku a hledá nového kolegu/kolegyni, který/á zastřeší kompletní firemní administrativu & zabezpečí plynulý chod pražské kanceláře. Pokud Vás baví administrativa...

Front Office Manager - Český Krumlov, Jihočeský kraj
2021-03-06 - CRI ameba.eu, s.r.o. - www.easy-prace.cz
~ Vedení kolektivu recepcí hotelů Růže a OldInn v Českém Krumlově ~ Vítání hostů při příjezdu/ odjezdu ~ Řešení přání našich hostů, tak aby se v našich hotelech cítili jako doma ~ Pravidelně trénovat personál recepce ~ Bez trochy administrativy se to neobejde... (35000 - 38000 Kč)

Vendor Manager - Praha
2021-03-03 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.cz
Are you experienced in procurement management and do you have a background in payroll? Do you have experience in transformational projects? Would you like to work for a global e-commerce company? Then we are looking for you! As the Vendor Manager you will be responsible...

Sales manager - Prosek, Praha
2021-02-19 - CRI ameba.eu, s.r.o. - www.easy-prace.cz
...naplánovat priority, vycítit šanci k úspěšnému obchodu a následně realizovat vytyčené cíle. ~ Vést obchodní jednání s vyšším managementem společností. Nabízíme Zázemí a prostředí nadnárodní společnosti. ~ Zaškolení dle standardů společnosti a další... (70000 - 90000 Kč)

Program Manager - Praha
2021-03-03 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.cz
...you experienced in the implementation of IT project solutions in the field of payroll? Do you know the methodology for project management Prince 2? Do you have experience with migration and setting up of applications such as People Soft, Taleo, or Wok day? Would you...

projektový manager - Havlíčkův Brod
2021-03-07 - Urban Survival s.r.o. - personalka.cz
Naše společnost se zabývá architekturou, projektováním, výstavbou a interiérovým designem. Všechny projekty, které realizujeme se vyznačují nevšedním pojetím architektury s inovativními systémy a technologiemi. Naše projekty neustále inovujeme a optimalizujeme z pohledu... (55000 - 70000 Kč)

City


Job positionBy using the Web sites CYBERETIX s.r.o. You agree that the provision of services, traffic analysis and targeting ads use cookies.

(c) 2006-2020 | CYBERETIX s.r.o.