dělník ve výrobě - lisař/brusič


dělník ve výrobě - lisař/brusič - Chodová Planá, Plzeňský kraj
2019-11-14 - Polytec Composites Bohemia s.r.o. - hitprace.cz
Místo výkonu práce: Polytec composites Bohemia s.r.o., Mariánskolázeňská 200, Chodová Planá. Požadujeme: manuální zručnost, spolehlivost zajištěné ubytování v penzionu,týdenní zálohy osobní kontakt po tel. domluvě nebo na adrese:Dr.Davida Bechera 2037/23,360 01 Karlovy... (23000 Kč)

44509 jobs found.

dělník ve výrobě - lisař/brusič - Chodová Planá, Plzeňský kraj
2019-11-14 - Polytec Composites Bohemia s.r.o. - hitprace.cz
Místo výkonu práce: Polytec composites Bohemia s.r.o., Mariánskolázeňská 200, Chodová Planá. Požadujeme: manuální zručnost, spolehlivost zajištěné ubytování v penzionu,týdenní zálohy osobní kontakt po tel. domluvě nebo na adrese:Dr.Davida Bechera 2037/23,360 01 Karlovy... (23000 Kč)

dělník ve výrobě - lisař/brusič - Chodová Planá, Plzeňský kraj
2019-10-08 - Polytec Composites Bohemia s.r.o. - hitprace.cz
Místo výkonu práce: Polytec composites Bohemia s.r.o., Mariánskolázeňská 200, Chodová Planá. Požadujeme: manuální zručnost, spolehlivost Zaměstnanecké výhody: 50% příplatek na dovolenou a 50% příplatek na vánoce, příspěvek na důchodové nebo životní pojištění, nadstandartní... (23000 Kč)

Dělník lisovny - vhodná pro ženy - Mohelnice, Olomoucký kraj
2019-11-26 - Jobs Contact Consulting, s.r.o - profesia.cz
...případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku. Tato pracovní pozici je vhodná také pro kandidáty na pozici: operátor výroby, manipulant výroby, kontrolor. Další pracovní nabídky naleznete na stránkách A co VÍCE? Naše stránky také poskytují ZDARMA... (500 Kč/den)

Dělník lisovny - vhodná pro ženy - Výroba a provoz - Mohelnice, Olomoucký kraj
2019-12-01 - Práce-brigády.cz - hitprace.cz
* odebírání výlisků z pásu * kontrola dílů dle jasného zadání * balení výlisků dle postupu * práce na 3 směny Nabídka: Společnost MONTIX, a.s., se sídlem v Mohelnici, hledá vhodného kandidáta na hlavní pracovní poměr na pozici: * motivujícím finančním ohodnocením...

Dělník v lisovně pro Iveco Vysoké Mýto - Vysoké Mýto, Pardubický kraj
2019-12-02 - DP WORK s.r.o. - profesia.cz
...Výhodné telefonní tarify od T-Mobile. Zřízení a vedení bankovního účtu za výhodných podmínek. A co budete dělat? Podílet se na výrobě autobusů - seřizování a obsluze lisů při děrování, prostřihování, ohýbání, rovnání výrobků a součástí; seřizování a obsluze... (130 Kč/hod)

LISAŘ - DĚLNÍK VE STROJÍRENSTVÍ - České Budějovice
2019-11-28 - BELIS a.s. - hitprace.cz
Z důvodu rozšiřující se výroby hledáme nové kolegy na pozici: LISAŘ Požadavky: * vyučen nejlépe v technickém oboru * alespoň základní znalost ČJ * zdravotní způsobilost pro práci se stroji * disciplínu v docházce Výhodou: * osvědčení pro práci s VZV a Jeřábník - vazač... (18000 - 25000 Kč)

Dělník lisovny - vhodná pro ženy / brigáda - Výroba a provoz - Mohelnice, Olomoucký kraj
2019-12-01 - Jobs Contact Consulting, s. r. o. - hitprace.cz
...dle postupu * práce na 3 směny Nabídka: Společnost MONTIX, a.s., se sídlem v Mohelnici, hledá vhodného kandidáta na pozici Dělník lisovny, formou brigády na DPP. Mzda 100,- Kč na hodinu + příplatky. * Termín nástupu: ihned * Dotované stravování v naší jídelně...

Dělník lisovny vhodné pro ženy - Mohelnice, Olomoucký kraj
2019-12-07 - MONTIX, a.s. - flek.cz
MONTIX, a. s. je českou společností specializovanou na výrobu plastových dílů, montážní podskupiny a kompletní sestavy zejména pro......testování. Pro závod Mohelnice hledáme vhodné kandidáty na pozici DĚLNÍK LISOVNY. Místo výkonu práce: Mohelnice Termín nástupu: po domluvě...

Brusič - Dělník - Jihočeský kraj
2019-11-30 - AMOSA s.r.o. - hitprace.cz
Náplň práce Broušení hliníkových rámů. Benefity • Možnost záloh (po 1 odpracovaném týdnu) • Motivující platové ohodnocení • Ubytování zdarma/příspěvek na bydlení • Po zapracování možnost přesčasů Předpoklady • Praxe s jemným broušením výhodou • Znalost...

Manipulační dělník/ce ve výrobě, lisař/ka - Korouhev, Pardubický kraj
2019-10-12 - Libor Obr - hitprace.cz
NÁPLŇ PRÁCE: obsluha vstřikovacích lisů, manipulace a vážení výroby, kompletace, balení a zadávání dat do PC NABÍZÍME: osobní ohodnocení, odborný růst KONTAKT: e-mailem (15000 - 18000 Kč)

Dělník strojírenské výroby, klempíř-lisař - Otrokovice
2019-10-18 - ZLIN AIRCRAFT a.s. - hitprace.cz
Požadujeme: Vyučen ve strojírenském oboru, nebo praxe ve strojírenství, Manuální zručnost, zodpovědnost Náplň práce: Vrtání a ojehlování plechů, kompletování leteckých dílů, opravy přípravků Obsluha lisů, ruční tvarování Nabízíme: Moderní prostředí, motivující platové ... (29000 Kč)

Lisař - pracovník v lisovně - Výroba a průmysl - Nový Jičín
2019-11-30 - Human & Hunter spol. s r.o. - hitprace.cz
...orientovat se v normách, výkresové dokumentace a dalších technických podkladech. - K práci budete používat nůžky na plechy, obsluhovat lis na tažení plechů, pracovat s měřidly a šablonami. - Pokud jste manuálně zručný/á, kladete důraz na detail, jste flexibilní a chcete... (95 - 114 Kč/hod)

BRUSIČ KOVŮ - Výroba a provoz - Bystřice nad Pernštejnem, Kraj Vysočina
2019-12-03 - NOVÝ START, personální agentura s.r.o. - hitprace.cz
...broušením kovů a nevadí Vám práce na 3 směny? Pojďte pracovat do férové firmy, která potřebuje dalšího šikovného kolegu! CO BUDETE DĚLAT? Obsluhovat rovinnou brusku s automatickým cyklem Udržovat pořádek na pracovištiNabízíme:Zajímavou mzdu a bonusy k tomu 25 dní dovolené...

MONTÁŽNÍ DĚLNÍK/LISAŘ - Čtveřín, Liberecký kraj
2019-10-10 - KV Final s.r.o. - hitprace.cz
Výroba lisovaných dílů, dle příslušných postupů, identifikace vyráběných dílů předepsaným způsobem, provádění záznamů do výrobních listů a centrálního systému atd. Požadavky: zručnost, svědomitost, samostatnost Zaměstnanecké výhody: nástupní bonus 15 000 Kč. Hlásit se... (22000 - 35000 Kč)

Montážní dělník, lisař - Česká Lípa
2019-10-14 - KV Final Ralsko s.r.o. - hitprace.cz
Místo výkonu práce: Kuřívody 618, Ralsko Osobní vlastnosti: zručnost, svědomitost, zodpovědnost. Výroba lisovaných dílů dle příslušných postupů, identifikace vyráběných dílů předepsaným způsobem, provádění záznamů do výrobních listů a centrálního systému, atd. Nabízíme...

MECHANIK LISOVNY Blatná - Výroba a průmysl - Blatná, Jihočeský kraj
2019-12-09 - ADECCO spol. s r.o. - hitprace.cz
...obsluha výrobních strojů a zařízení, údržba a čištění strojů, seřizování parametrů strojů dle listu nastavení, zajišťování kvality výroby Co od vás očekáváme *vzdělání nerozhoduje *manuální zručnost a technické znalosti *výhodou znalost lisování plastů a hydraulických...

slévárenský dělník - lisař - Strakonice
2019-11-04 - ČZ a.s. - hitprace.cz
Náplň: - obsluha tlakových licích strojů, kontrola odlitků, jednoduchá manipulace, práce v riziku hluku Požadavky: možnost zaučení, fyzická zdatnost, manuální zručnost divize Metalurgie - výrobní odbor Slévárna hliníku (20000 Kč)

Job in Czechia | Job in Slovakia | Job in Great Britain | Job in United States

By using the Web sites CYBERETIX s.r.o. You agree that the provision of services, traffic analysis and targeting ads use cookies.

(c) 2006-2019 | CYBERETIX s.r.o.