Ostraha v Plzni

This ad is located on the portal: jenprace.cz.
To see details, click the headline or button: [View complete job offer].

Ostraha v Plzni - Plzeň
2021-01-18 - Aaron guard s.r.o. - jenprace.cz
Bezpečnostní agentura nabízí volné pracovní pozice strážných pro obchodní jednotky v Plzni Mzda je 115,- Kč/hod. Požadujeme: čistý výpis rejstříku trestů solidní a vstřícné jednání plnění pracovních povinností certifikát strážného výhodou Nabízíme: hodinová mzda 115,- ... (115 Kč/hod)

View complete job offer

1782 jobs found.

Ostraha v Plzni - Plzeň
2021-01-18 - Aaron guard s.r.o. - jenprace.cz
Bezpečnostní agentura nabízí volné pracovní pozice strážných pro obchodní jednotky v Plzni Mzda je 115,- Kč/hod. Požadujeme: čistý výpis rejstříku trestů solidní a vstřícné jednání plnění pracovních povinností certifikát strážného výhodou Nabízíme: hodinová mzda 115,-... (115 Kč/hod)

Vedoucí Konstruktér V Plzni - Plzeň
2021-01-22 - Grafton Recruitment s.r.o. - jenprace.cz
Baví Vás samostatná konstrukce, ale také vedení týmu a projektů? Pokud ano, máme zde nabídku v Plzni. Zašlete svůj životopis. Čeká na Vás: - samostatná konstrukce dílů a tvorba technické dokumentace - řízení týmu konstrukce a rozdělování jednotlivých činností - optimalizace...

Strojní Zamecnik V Plzni Jen Ranni - Plzeň
2021-01-18 - Markmont, s.r.o. - jenprace.cz
Do strojírenské výroby v Plzni hledáme šikovné zámečníky/ montéry. Náplň práce: Montážní činnost a zámečnické práce ve strojní výrobě. POŽADUJEME: • vyučení ve strojním oboru výhodou • praxe ve strojním oboru • Manuální zručnost • Orientaci ve výkresové dokumentaci NABÍZÍME... (26000 - 27000 Kč)

Obsluha stroje v Plzni - Plzeň
2021-01-22 - Grafton Recruitment s.r.o. - jenprace.cz
Máte zkušenosti na pozici OPERÁTORA STROJE a chcete pracovat přímo v Plzni? Budete mít na starosti: - výměnu nástrojů a nastavování a obsluhu strojů - výrobu komponentů na základě výrobní dokumentace - přípravu materiálu do výroby - dodržování kvality výrobků POŽADAVKY...

Recruiter/ka v Plzni - Plzeň
2021-01-21 - MANPOWER, s.r.o. - hitprace.cz
Vyhledávání a oslovování vhodných kandidátů na administrativní a operátorské pozice Organizace a vedení pohovoru s vhodnými kandidáty Vedení náborových projektů dle požadavků Vymýšlení nových náborových strategií a mechanismů Podpora nově nastupujícím zaměstnancům Podpora...

Vedoucí BOZP a PO v Plzni - Plzeň
2021-01-19 - Grafton Recruitment s.r.o. - jenprace.cz
Máte zkušenosti jako vedoucí BOZP a PO nebo praxi jako specialista v této oblasti a ambice na vedení bezpečnosti práce a požární ochrany pro celý závod? Prošel/prošla jste si strojírenskou společností? Znalost cizího jazyka je pro nás pouze výhodou, stěžejní jsou Vaše zkušenosti...

ELEKTROMECHANIK - JEN RANNÍ SMĚNY V PLZNI - Plzeň
2021-01-14 - Markmont, s.r.o. - hitprace.cz
Do jednosměnného provozu v Plzni přijmeme zaměstnance na pozici elektromechanika pro výrobu trolejbusů v jednosměnném provozu. Požadavky: • Min. vyučení v elektrotechnickém směru • Znalost výkresové dokumentace • Praxe v oboru (absolventy rádi zaučíme) Nabízíme: • Smlouvu... (94 - 160 Kč/hod)

Senior PLC programátor v Plzni - Plzeň
2021-01-15 - MANPOWER, s.r.o. - hitprace.cz
Vytváření řídících programů pro výrobní stroje v prostředí TIA Portal Úzká spolupráce s konstrukcí na vývoji těchto strojů na základě požadavků od zákazníka - určování specifikací Tvorba aplikací pro vizualici řízení Oživování a finální testování před odesláním zákazníkovi...

Elektromechanici pouze ranní směny v Plzni - Plzeň
2021-01-01 - Markmont, s.r.o. - hitprace.cz
Do jednosměnného provozu v Plzni přijmeme zaměstnance na pozici elektromechanika pro výrobu trolejbusů v jednosměnném provozu. Požadavky: • Min. vyučení v elektrotechnickém směru • Znalost výkresové dokumentace • Praxe v oboru (absolventy rádi zaučíme) Nabízíme: • Smlouvu... (94 - 190 Kč/hod)

ELEKTROÚDRŽBÁŘ v Plzni, nástup ihned - Plzeň
2021-01-22 - ADECCO spol. s r.o. - flek.cz
zajištění bezchybného chodu výrobních strojů a zařízení oprava a údržba strojů snižování výskytu poruch, provádění úprav a vylepšení periodická a preventivní údržby výrobního zařízení tvorba záznamů o provedených akcích spolupráce v týmu údržby Požadujeme: SOU/SŠ v... (31000 - 36000 Kč)

Senior PLC programátor v Plzni - Plzeň
2021-01-12 - MANPOWER, s.r.o. - dobraprace.cz
Motivační mzda Bonus za ochotu udělat něco navíc Stravenky v hodnotě 70kč 25 dní dovolené Možností dalšího jazykového i odborného vzdělávání Místo ve stabilní, české společnosti se silnou tradicí na poli strojírenství Možnost procestovat zajímavé země v rámci světa...

Pracovník ostrahy - Olomouc
2021-01-19 - ADESTRA security, spol. s r.o. - www.fajn-brigady.cz
...Informace Přijmeme uchazeče na pozici pracovníka ostrahy v logistickém areálu Kontrola vstupu a výstupu zaměstnanců Evidence návštěv Kontrola vjezdu a výjezdu vozidel Co od vás očekáváme výpis z RT dobrý zdravotní stav certifikát strážný Co... (110 - 140 Kč/hod)

LÉKAŘ PRO SOUKROMÉ STŘEDISKO V PLZNI||ČÁSTEČNÝ NEBO HLAVNÍ PRACOVNÍ POMĚR - Plzeň
2021-01-12 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.cz
HLEDÁME LÉKAŘE pro soukromé středisko v Plzni! Hledáte flexibilní úvazek a pracovní dobu? Nabízíme jak možnost částečného úvazku, tak možnosti na hlavní pracovní poměr. Služby si vždy naplánujete s kolegy a vždy se dá vyjít vstříc. Máme zde pro Vás zajímavou nabídku.... (50000 - 88000 Kč)

Ostraha , - Přerov
2021-01-10 - LPS GUARD s.r.o. - www.fajn-brigady.cz
...Informace Přijmeme muže i ženy na pozici bezpečnostní pracovník/ce na ostrahu na prodejně: Přerov Pracovní pozíce je vhodná i pro cizince hovoříci česky. Brigáda je vhodná pro studenty i aktivní důchodce, kteří chtějí pracovat v přátelském kolektivu. Veškeré... (100 - 105 Kč/hod)

Ostraha - Votice, Středočeský kraj
2021-01-18 - OBS Praha s.r.o. - jenprace.cz
Přijmeme do naší společností pracovníka na ostrahu stavby. Požadujeme: spolehlivost a zodpovědnost slušné a vstřícné vystupování dobrou fyzickou kondici certifikát strážného, který je možný zařídit u naší společnosti čistý trestní rejstřík Nabízíme: příspěvek na PHM možnost...

Ostraha/Koordinator, - Svitavy
2021-01-14 - LPS GUARD s.r.o. - www.fajn-brigady.cz
...Informace Jedná se o regulaci počtu zákazníků na prodejně, ostraha bude na vstupu do prodejny, služba v civilu s reflexní vestou. Není požadován certifikát, pouze VRT, plnoletost Vhodné pro studenty, aktivní důchodce. Nastup ihned, možnost d... (115 - 120 Kč/hod)

Pracovník/ce ostrahy Postřižín - Postřižín, Středočeský kraj
2021-01-23 - A-ROYAL Service s.r.o. - personalka.cz
...Přijmeme pracovníka/ci na ostrahu objektu v Postřižíně (okres Mělník). Jedná se o 12ti hodinové směny, provádí se kontrola vjezdu a výjezdu vozidel. Požadujeme čistý trestní rejstřík, základní znalost na PC, výhodou je znalost práce s kamerovým systémem. Požadavky... (16100 - 17600 Kč)

Pracovníci ostrahy, strážní - České Budějovice
2021-01-23 - PCO - Montážní dílna, s.r.o. - personalka.cz
Požadavky: vyučen nebo praxe, bezúhonnost, 12 hodinové směny (denní - noční) Pracovní úvazek 37,5 hod/týden, určeno pro OZP Požadavky ~ Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen) (15000 Kč)

Ostraha - Strakonice
2021-01-20 - OBS Praha s.r.o. - jenprace.cz
Přijmeme pracovníky do naší společnosti na pozici ostraha památkových objektů. Oblast Vimperk. Nabízíme: možnost týdenních záloh příspěvek na dopravu Požadujeme: dobrý zdravotní stav, zájem o práci, flexibilitu a čistý rejstřík trestů. dále požadujeme certifikát strážného...

Ostraha v Třebíči - Třebíč
2021-01-20 - Aaron guard s.r.o. - jenprace.cz
Bezpečnostní agentura nabízí volné pracovní pozice strážných pro obchodní jednotky v Třebíči Mzda je 92,- Kč/hod. Požadujeme: čistý výpis rejstříku trestů solidní a vstřícné jednání plnění pracovních povinností certifikát strážného výhodou Nabízíme: hodinová mzda 92,... (92 Kč/hod)

City


Job positionBy using the Web sites CYBERETIX s.r.o. You agree that the provision of services, traffic analysis and targeting ads use cookies.

(c) 2006-2020 | CYBERETIX s.r.o.