Ostraha,

This ad is located on the portal: www.fajn-brigady.cz.
To see details, click the headline or button: [View complete job offer].

Ostraha, - České Budějovice
2021-02-22 - LPS GUARD s.r.o. - www.fajn-brigady.cz
...Informace Do svého kamarádského týmu hledáme kolegy, kteří nám pomohou zajistit ostrahu na prodejně ČB Pracovní pozíce je vhodná i pro cizince hovoříci česky. Brigáda je vhodná pro studenty i aktivní důchodce, kteří chtějí pracovat v přátelském kolektivu. Veške... (115 Kč/hod)

View complete job offer

1351 jobs found.

Pracovník ostrahy Jeneč - Jeneč, Středočeský kraj
2021-02-23 - M Security and Cleaning s.r.o. - www.easy-prace.cz
Evidence aut a osob, hlášení návštěv, evidence klíčů, obchůzky, práce na počítači Požadujeme Trestní bezúhonnost, minimálně základní vzdělání Nabízíme Hlavní pracovní poměr pro osoby zdravotně znevýhodněné, 12 hodinové směny ranní a noční Hrubý plat 97–115 Kč... (97 - 115 Kč/hod)

Pracovník/ce ostrahy Praha - Břevnov, Praha
2021-02-17 - M&M Object Security s.r.o. - www.easy-prace.cz
...Přijmeme strážné a vrátné na částečný úvazek pro ostrahu objektů v rámci celé Prahy.  Zajišťujeme ostrahu prodejen, objektů, staveb.  Místo je vyhrazené pro osoby se zdravotním postižením, aby dostaly možnost uplatnit se na trhu práce. Nástup je možný ihned.... (90 - 100 Kč/hod)

Ostraha, - České Budějovice
2021-02-22 - LPS GUARD s.r.o. - www.fajn-brigady.cz
...Informace Do svého kamarádského týmu hledáme kolegy, kteří nám pomohou zajistit ostrahu na prodejně ČB Pracovní pozíce je vhodná i pro cizince hovoříci česky. Brigáda je vhodná pro studenty i aktivní důchodce, kteří chtějí pracovat v přátelském kolektivu. Veške... (115 Kč/hod)

Pracovník ostrahy - Raciola - Uherský Brod
2021-02-14 - M Security and Cleaning s.r.o. - www.easy-prace.cz
Bezpečnostní pracovník/ce. Z řad uchazečů OZZ,ČID hledáme zaměstnance. Nabízíme zázemí silné a stabilní společnosti, solidní jednání. Jedná se o 12-hod.směny, ranní noční, obsluha vrátnice. Požadujeme spolehlivost, čistý rejstřík Nabízíme HPP Hrubý plat 13 000... (13000 - 16000 Kč)

Pracovník/ce ostrahy - Velké Meziříčí, Kraj Vysočina
2021-02-12 - OLMAN SERVICE s.r.o. - www.fajn-brigady.cz
Informace Hledáte dlouhodobou brigádu a stabilní příjem? Přijďte k nám! V této nejisté době nabízíme jistotu zaměstnání. Firma OLMAN SERVICE s.r.o. přijme pro objekty ve Velkém Meziříčí šikovné a spolehlivé kolegy – vhodné pro starobní nebo invalidní důchodce ... (100 Kč/hod)

Ostraha na prodejně - Písek
2021-02-19 - LPS GUARD s.r.o. - www.fajn-brigady.cz
...Informace Do svého kamarádského týmu hledáme kolegy, kteří nám pomohou zajistit ostrahu na prodejně: Písek Pracovní pozíce je vhodná i pro cizince hovoříci česky. Brigáda je vhodná pro studenty i aktivní důchodce, kteří chtějí pracovat v přátelském kolektivu.... (115 Kč/hod)

Pracovníci ostrahy, strážní - České Budějovice
2021-02-22 - PCO - Montážní dílna, s.r.o. - personalka.cz
Požadavky: vyučen nebo praxe, bezúhonnost, 12 hodinové směny (denní - noční) Pracovní úvazek 37,5 hod/týden, určeno pro OZP Požadavky ~ Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen) (15000 Kč)

Ostraha Biathlon 2021 - Praha 4
2021-02-24 - WORKLIVE CZ s.r.o. - www.fajn-brigady.cz
...Informace Hledáme brigádně na ostrahu akce: Biathlon Nové Město na Moravě, Vysočina Aréna Doprava z Prahy zajištěna, případně pokud máte auto, proplácíme cesťák :-) Ubytování zajištěno a hradí firma :-) Akce je od neděle 28.2. do 13.3.2021 Co od vás očekáváme...

Ostraha administrativní budovy - Chomutov
2021-02-19 - Special Service International, spol. s r.o. - www.fajn-brigady.cz
Informace - cca 6 směn do měsíce - zajištění ochrany majetku klienta (administrativní budova) - kontrola osob vstupujících do objektu - pochůzková činnost a kontrolní činnost - obsluha vrátnice/recepce Co od vás očekáváme - bezúhonnost - dobrý fyzický... (94 Kč/hod)

Hledáme pracovníky ostrahy - Praha - Říčany, Středočeský kraj
2021-02-16 - RP - security, s.r.o. - www.fajn-brigady.cz
...Informace Do ostrahy areálu hledáme detektivy/strážné. Práce na bezpečnostním rámu, 12-ti hodinové směny, pouze Ženy. Co od vás očekáváme Věk 22 – 55 let, čistý trestní rejstřík, certifikát vítán (není však podmínkou). Pouze Ženy. Co vám nabízíme... (105 - 110 Kč/hod)

Ostraha/Koordinator na prodejně, - Pelhřimov
2021-02-16 - LPS GUARD s.r.o. - www.fajn-brigady.cz
Informace Hledáme posily do našeho týmu do obchodů - Pacov Možnost volby směn, záloh Nstup ihned Co od vás očekáváme Plnoletost Spolehlivost Trestnú bezuhonnost Chut pracovat Co vám nabízíme Zázemí stabilní společnosti Karerny růst ... (115 - 120 Kč/hod)

ostraha, strážný, vrátný - Duchcov, Ústecký kraj
2021-02-23 - VITRABLOK, s.r.o. - personalka.cz
...se sídlem v Duchcově – Ústecký kraj, světový lídr ve výrobě a prodeji skleněných tvárnic   hledá zaměstnance na pozici: Ostraha (směnný provoz) Pracovní náplň: Při své činnosti zabezpečuje: ~činnost ostrahy a ohlašovny dle pracovního postupu ~ochranu... (22500 - 25000 Kč)

Ostraha obchodního centra - Ostrava
2021-02-15 - Special Service International, spol. s r.o. - www.fajn-brigady.cz
Informace - ochrana a střežení objektu (pochůzková činnost) - kontrola příchozích a odchozích osob - zajištění ochrany osob a majetku v rámci objektu - evidence závad v objektu - asistence při mimořádných událostech - obsluha technických zabezpečovacích zaříze... (98 Kč/hod)

Vrátný/á a ostraha objektu - Liberec
2021-02-24 - AZservices CZ s.r.o. - www.fajn-brigady.cz
...Naše společnost AZservices CZ s.r.o., přijme schopné pracovníky na HPP nebo na brigádu do Liberce . Jedná se o pozici VRÁTNÉHO a OSTRAHY. Praxi mít nemusíte, vše potřebné Vás zaučíme. OSOBY ZTP A OZP VÝHODOU. Nástup možný ihned nebo dle domluvy. M Co od vás...

Ostraha vozidel ve výrobním areálu - Mladá Boleslav
2021-02-19 - Special Service International, spol. s r.o. - www.fajn-brigady.cz
...Informace - zajištění ostrahy vozidel - pochůzková činnost ve vnitřních prostorech - zajištění ochrany majetku v rámci objektu - evidence závad v objektu - ranní a odpolední směny (Po-Pá) Co od vás očekáváme - věk od 18 let - trestní bezúhonnost a... (120 Kč/hod)

Pracovník ostrahy - Manuální - Olomouc
2021-02-18 - ADESTRA security, spol. s r.o. - hitprace.cz
Informace Přijmeme uchazeče na pozici pracovníka ostrahy v logistickém areálu Kontrola vstupu a výstupu zaměstnanců Evidence návštěv Kontrola vjezdu a výjezdu vozidelCo od vás očekávámevýpis z RT dobrý zdravotní stav certifikát strážnýCo vám nabízímepráce na HPP či DPP... (110 - 140 Kč/hod)

Příslušník ostrahy - Lutín, Olomoucký kraj
2021-02-10 - IF FACILITY a.s. - hitprace.cz
...Společnost IF FACILITY a.s. přijme 1 pracovníka na pozici ostrahy firmy Edwards v Lutíně. Nabízíme práci na HPP, zkrácený úvazek,12hodinový provoz D/N. Požadujeme: základní znalost práce s PC, čistý RT, flexibilitu, zodpovědnost. Certifikát profesní kvalifikace strážného...

Pracovník/ce ostrahy - Hostivice - Hostivice, Středočeský kraj
2021-02-05 - M&M Security Ensure s.r.o. - hitprace.cz
- Bezpečnostní agentura přijme strážné pro pracoviště v Hostivicích. - Ostraha prodejen potravin - obsluha kamerového systému, občasné pochůzky. - Možnost práce na HPP i DPP. - Mzda 90 - 110 Kč - Nabízíme výkonnostní odměny, možnost ubytování, příspěvek na posilovnu, individuální... (90 - 110 Kč/hod)

Pracovník ostrahy - Hradec Králové - Hradec Králové
2021-02-24 - SPN Holding, a.s. - spravnykrok.cz
...hlavní pracovní poměr motivační odměny (až 5000 Kč měsíčně navíc za záchyty) Náplň práce -přijmeme šikovné, spolehlivé a pracovité muže ale i ženy, kteří mají zájem získávat nové poznatky a zkušenosti v oblasti ostrahy -ochrana majetku klienta (hobby market)... (95 Kč/hod)

Ostraha hypermarketu - Bezpečnost - Kladno
2021-02-17 - ADESTRA security, spol. s r.o. - hitprace.cz
Informace kamerový dohled na prodejně detektivní a strážní činnost kontrolní činnostCo od vás očekávámeznalost CCTV certifikát strážný dobrý zdravotní stavCo vám nabízímeDPP či HPP mzda 110 - 140,- Kč/hod. stravenky odměny (110 - 140 Kč/hod)

City


Job positionBy using the Web sites CYBERETIX s.r.o. You agree that the provision of services, traffic analysis and targeting ads use cookies.

(c) 2006-2020 | CYBERETIX s.r.o.