Závodní stavbyvedoucí (Z21359)

This ad is located on the portal: spravnykrok.cz.
To see details, click the headline or button: [View complete job offer].

Závodní stavbyvedoucí (Z21359) - Zlín
2020-10-23 - Barlett & Cenbright s.r.o. - spravnykrok.cz
...Náplň práce Náplň práce: vedení stavby Požadavky: SŠ, VŠ stavebního směru, praxe jako závodní, zkušenost s vedením stavby, znalost bezvýkopových technologií, znalost práce na PC, ŘP sk. B, zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost, pozitivní přístup k práci, zdrav....

View complete job offer

8451 jobs found.

Závodní stavbyvedoucí (Z21359) - Zlínský kraj
2020-10-05 - Barlett & Cenbright s.r.o. - dobraprace.cz
...Náplň práce: vedení stavby Požadavky: SŠ, VŠ stavebního směru, praxe jako závodní, zkušenost s vedením stavby, znalost bezvýkopových technologií, znalost práce na PC, ŘP sk. B, zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost, pozitivní přístup k práci, zdrav. způsobilost...

Závodní, stavbyvedoucí - Zlín
2020-10-16 - Barlett & Cenbright s.r.o. - avizo.cz
Požadavky: vzdělání SŠ nebo VŠ stavebního směru, zkušenost s vedením stavby, znalost bezvýkopových technologií, praxe jako závodní, znalost práce na PC, ŘP sk. B, zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost, pozitivní přístup k práci, zdravotní způsobilostVýhody: příspěvek...

Závodní, stavbyvedoucí / Hlavní stavbyvedoucí - Zlín
2020-10-20 - Michlovský - protlaky, a.s. - pracomat.cz
Požadavky: vzdělání SŠ nebo VŠ stavebního směru, zkušenost s vedením stavby, znalost bezvýkopových technologií, praxe jako závodní, znalost práce na PC, ŘP sk. B, zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost, pozitivní přístup k práci, zdravotní způsobilost Výhody: příspěvek... (35000 - 50000 Kč)

Závodní, stavbyvedoucí - Zlín
2020-10-20 - Michlovský - protlaky, a.s. - spravnykrok.cz
...vedením stavby, znalost bezvýkopových technologií, praxe jako závodní, znalost práce na PC, ŘP sk. B, zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost......auto, příspěvek na zdravotní péči Společnost Michlovský - protlaky, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Závodní, stavbyvedoucí.

Stavbyvedoucí - Třešť, Kraj Vysočina
2020-10-24 - Strojírny Podzimek, s.r.o. - personalka.cz
...práce na PC Nabízíme: ~1 týden dovolené navíc ~ příspěvek na ozdravení ducha i těla ~ příspěvky na penzijní připojištění ~ závodní stravování ~ zdravotní volno ~ seberealizaci ~ služební telefon ~ služební notebook ~ služební auto První kontakt... (40000 Kč)

Zástupce předáka pro závod Znojmo - Znojmo
2020-10-24 - PFNonwovens Czech s.r.o. - personalka.cz
Náplň práce: obsluhuje výrobní zařízení odpovídá za správné balení a značení výrobků, zajišťuje pořádek dle nastavených standardů řídí a organizuje práci malého kolektivu vyhodnocuje vizuální kvalitu hotového výrobku práce na směny v 12 hodinovém nepřetržitém... (37500 - 41000 Kč)

Stavbyvedoucí - Praha 4
2020-10-23 - Human agency, s.r.o. - flek.cz
Pro českou společnost, která působí v průmyslovém segmentu, hledáme nového kolegu na pozici stavbyvedoucího Budete se starat o zajištění a řízení všech úkonů spojených s přípravou a realizací projektu: - Jednání se zákazníky, - kontrola ekonomické stránky projektu,...

Stavbyvedoucí - Hlinsko, Pardubický kraj
2020-10-22 - PEKLOČERTOVINA s.r.o. - personalka.cz
Nutná praxe v oboru. ŘP sk. B nutný - kontrola staveb v okruhu 30 km, vedoucí schopnosti, znalosti v oblasti stavebnictví, časová flexibilita, spolehlivost. Firemní mobil, notebook, personální strava. Požadavky ~ Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou) ... (45000 Kč)

STAVBYVEDOUCÍ - Rapotín, Olomoucký kraj
2020-10-24 - PRUMHOR, spol. s r.o. - personalka.cz
...projektovou činností. Vzhledem k úspěchům společnosti hledáme do našeho týmu zodpovědného a cílevědomého kolegu či kolegyni na pozici stavbyvedoucí , který/á má zkušenosti s řízením a organizací staveb. Náplň práce: Řízení staveb a pracovního týmu při výstavbě pozemních...

Stavbyvedoucí - Praha 8
2020-10-23 - PHAR SERVICE, a.s. - personalka.cz
Společnost Pharservice a.s. je zaměřena na dodavatelsko-inženýrskou činnost, projektová řešení, dodávky a montáže technologií, VZT, čisté prostory, systémy čistých medií, facility manegement. Pharservice a.s., se zabývá generálními dodávkami staveb v ČR i zahraničí... (35000 - 48000 Kč)

Stavbyvedoucí - Jablonec nad Nisou
2020-10-23 - Technické služby Jablonec nad Nisou, s.r.o. - personalka.cz
Požadujeme: minimálně středoškolské vzdělání SPŠ stavební, obor dopravní stavby výhodou mininálně 1 rok praxe v oboru základní manažerské znalosti pro vedení kolektivu podřízených pracovníků znalosti pro sestavování rozpočtů případná autorizace o oboru... (30000 - 33000 Kč)

Stavbyvedoucí - Kosmonosy, Středočeský kraj
2020-10-21 - Bielskie Przedsiebiorstwo Budownictwa Przemyslowego, organiz... - personalka.cz
...Společnost Bielskie Przedsiebiorstwo Budownictwa Przemyslowego, organizační složka přijme nového kolegu či kolegyni na pozici Stavbyvedoucí . Nabízíme: ~ měsíční mzda minimálně 70 000 Kč hrubého ~ čtvrtletní odměny ~25 dní dovolené Pokud Vás pozice zaujala... (70000 Kč)

Stavbyvedoucí - Opatovice nad Labem, Pardubický kraj
2020-10-24 - Kovo Kameník s.r.o. - personalka.cz
Vaší pracovní náplní bude: Samostatné vedení stavebních zakázek v koordinaci s ředitelem společnosti Odpovědnost za kvalitu stavby a plnění termínů dle SoD a PD Jednání se zástupci objednatele Koordinace, kontrola práce a dodržování harmonogramu subdodavatelů... (50000 Kč)

Stavbyvedoucí - Přerov
2020-10-23 - Středomoravské stavby s.r.o. - personalka.cz
...Společnost Středomoravské stavby s.r.o. hledá do svého týmu vhodného kandidáta na pozici

City


Job positionBy using the Web sites CYBERETIX s.r.o. You agree that the provision of services, traffic analysis and targeting ads use cookies.

(c) 2006-2020 | CYBERETIX s.r.o.